Nowy gameplay na IGN.

+
Sum said:
Nowy Filmik Hunting the Wild Hunt:http://www.gamevideos.com/video/id/15529Geralt z tym świecącym mieczem wygląda jak prawdziwy dżedaj :D
Dzięki za link, gra wygląda pięknie. To chyba najlepszy gameplay do tej pory.
 
Tylko dlaczego nie można udostępnić Polakom jakiegoś gameplay z polskiej wersji językowej. Nie mówiąc już o screenach. :(
 
Słabe. Najbardziej zaskoczony byłem tym, że nie mamy nawet możliwości odmowy questa. Geralt po prostu mówi "I can do that" i kuniec. Sam fakt, żę nie mamy żadnego wpływu na to jak toczy się dialog jest irytujący, a tu jeszcze taka niespodzianka. Jeżeli ktoś łudził się do tej pory, że animacja biegu została poprawiona to ten filmik pogrzebał jego nadzieje. Jest tak jak było na targach w Lipsku.Tragicznie to wygląda z kamery ustawionej inaczej niż over the shoulder. Żeby fanboye, których tu ostatnio obrodziło dali mi żyć - ładna grafika i muzyka
 
Ech, niektórzy to potrafią sobie utrudniać życie. Ja oglądałem filmik i mi nic nie przeszkadzało. Na bieg czy mimikę twarzy nawet nie zwróciłem najmniejszej uwagi, ale może to kwestia tego, że zaczynałem zabawę z cRPGami, gdy można było tylko pomarzyć o 2D, a co dopiero mówić o narzekaniu na takie "szczegóły". Pozostaje odpalić Hobbita i powspominać czasy kiedy liczyła się grywalność a nie grafika :)
 
Zorbas said:
Tylko dlaczego nie można udostępnić Polakom jakiegoś gameplay z polskiej wersji językowej. Nie mówiąc już o screenach. :(
Kilkukrotnie bylo juz to tlumaczone. W tym momencie mamy strasznie napiety plan dla Atari i nic z tym nie mozemy zrobic. Zrobienie takiego materialu kompleksowo, uwierzcie mi, nie trwa dwa dni.Przygotowalismy mala niespodzianke dla polskich fanow, ale to niebawempozdrawiam
 
MasPingon said:
Słabe. Najbardziej zaskoczony byłem tym, że nie mamy nawet możliwości odmowy questa. Geralt po prostu mówi "I can do that" i kuniec. Sam fakt, żę nie mamy żadnego wpływu na to jak toczy się dialog jest irytujący, a tu jeszcze taka niespodzianka. Jeżeli ktoś łudził się do tej pory, że animacja biegu została poprawiona to ten filmik pogrzebał jego nadzieje. Jest tak jak było na targach w Lipsku.Tragicznie to wygląda z kamery ustawionej inaczej niż over the shoulder. Żeby fanboye, których tu ostatnio obrodziło dali mi żyć - ładna grafika i muzyka
No !Ale spoko że przeciwnicy trochę uszkodzili Geralta :)Gameplay jest ok :pTylko nie wiem czy ja coś źle mam ustawione czy to wina kompresji filmiku ale jak jest ciemno to g...o widzę ???
 
Gregmastergruda said:
No !Ale spoko że przeciwnicy trochę uszkodzili Geralta :)Gameplay jest ok :pTylko nie wiem czy ja coś źle mam ustawione czy to wina kompresji filmiku ale jak jest ciemno to g...o widzę ???
Obejrzałam w d****tej jakości i jak ciemno to widzę podobnie... jeśli tak będzie w grze to mam nadzieję że mikstura widzenia w nocy długo działa bo będę nadużywać...można ten filmik jakoś ściągnąć? Bo mam dziwny problem...
 
hehe, ludzie po co narzekać i tak kupimy ta gre ;D, lepiej znajdywac pozytywy niz znegatywy prawda ?? ;)
 
oktoffel said:
a mnie ciekawi dlaczego pasek życia i wytrzymałości w lewym górnym rogu tak dziwnie miga?
to przez interlace... dziwne wogóle że materiał z gameplay'ów chociaż w HD i chociaż niby na docelowo ekrany komputerów jest robiony z interlace??po zapuszczeniu filtru deinterlace roździelczość spada o połowę i klatki spadają... oszczędność miejsca?
 
MasPingon said:
Słabe. Najbardziej zaskoczony byłem tym, że nie mamy nawet możliwości odmowy questa. Geralt po prostu mówi "I can do that" i kuniec. Sam fakt, żę nie mamy żadnego wpływu na to jak toczy się dialog jest irytujący, a tu jeszcze taka niespodzianka. Jeżeli ktoś łudził się do tej pory, że animacja biegu została poprawiona to ten filmik pogrzebał jego nadzieje. Jest tak jak było na targach w Lipsku.Tragicznie to wygląda z kamery ustawionej inaczej niż over the shoulder. Żeby fanboye, których tu ostatnio obrodziło dali mi żyć - ładna grafika i muzyka
Geralt ma mozliwosc wyboru czy bedzie quest wykonywal czy nie, tak samo jak dialog nie toczy sie sam tylko to my wybieramy co powiedziec i np. o co dopytac...dlatego prosze nie siej wiesci ktore sa nieprawdziwe...
 
Dziadu said:
Co do mimiki twarzy, to uważam że porównanie (chyba autorstwa Genesisa) nas do Deus Ex jest dalece krzywdzące. Dziś rano łoiłem sobie w Lost Planet i specjalnie przyjrzałem się cut scenkom i animacji twarzy - wcale nie mialem wrażenia, ze jest jakaś hiper duper :) a to gra z najwyższej półki.
co nie zmienia faktu ze z dostępnych gameplayów widać że mimiki twarzy (usta!!) prawie nie ma. wystarczy wyłączyć dźwięk i z obserwacji ma się wrażenie że Geralt mówi w kółko "mi.mi.mii.mmii.mi.mi.mmmii" ;)
 
Ile już razy było o mimice? Mimika twarzy jest taka, jak każdy widzi i chyba już nie trzeba o tym powtarzać po każdym filmiku/gameplayu/wypowiedzi twórców.
 
Top Bottom