Nowy materiał filmowy: Mike Pondsmith opowiada o świecie Cyberpunk 2077

+
Nowy materiał filmowy: Mike Pondsmith opowiada o świecie Cyberpunk 2077


Co prawda film jest już w zbiorczym temacie, ale jeśli ktoś jeszcze nie widział, to zapraszamy na seans:)
 
Fajny materiał. Zawsze interesująco jest posłuchać samego twórcy świata w którym gra ma mieć miejsce.

P.S. W polskich napisach jest literówka - w 2:25 mamy "moj" zamiast "mój" .
 
Zgadzam się, muzyka jest extra! Działa bardzo hajpująco:) Dodam, że utwór został skomponowany specjalnie na potrzeby filmu:)
 
Zgadzam się, muzyka jest extra! Działa bardzo hajpująco:) Dodam, że utwór został skomponowany specjalnie na potrzeby filmu:)

Ach, ten współczesny marketing - nawet nie zauważamy kiedy i czym nam w głowach mieszają ;)...
 
Ciekawy materiał, z którym się bardzo utożsamiam. Jeszcze niedawno, jako student podróżujący po dużym mieście, miałem podobne przemyślenia do tych Mike'a. Często były to przemyślenia w rytm utworu Glenn'a Freya'a You Belong To the City, którego słowa idealnie wpisują się w zaprezentowaną wyżej koncepcję Cyberpunku.

The sun goes down
The night rolls in
You can feel it starting all over again
The moon comes up
And the music calls
You're getting tired of staring at the same four walls
You're out of your room
And down on the street
Moving through the crowds through the midnight heat
The traffic roars
And the sirens scream
You look at the faces, its just like a dream

Nobody know where you're going
Nobody cares where you've been

'Cause you belong to the city
You belong to the night
living in a river of darkness, beneath the neon light
You were born in the city
Concrete under your feet
It's in your blood, its in your moves
You're a man of the street

(...)
 
Fajny materiał a tym bardziej ciekawszy że o systemie opowiada sam jego twórca. Muzyka natomiast stanowi idealne dopełnienie tego materiału :)
 
Super filmik, bardzo atmosferyczny. No i miło zobaczyć okolice, w pobliżu których mieszkałem przez trzy lata. ;)
 
Świetnie się to ogląda, mam nadzieję, że to nie ostatni materiał z Mike'm, przybliżający nam świat Cyberpunku z punktu widzenia jego twórcy.
 
Świetny materiał, miło słucha się głosu Mike'a, no i ta klimatyczna muzyka w tle :)
Cieszę się także, że Mike jest zadowolony ze współpracy z CDPR ;)
Mam nadzieję, że będzie on dumny i zadowolony z końcowego produktu.
 
Top Bottom