Oficjalny Gameplay Wiedźmina już w sieci!

+
Fakt że troszeczkę za szybko , wydawało by się że Geralt nie był szybszy od konia ;)Ale jak już napisałem trailer genialny ( Pisze po raz wtóry , żeby mi sie ktoś nie przyczepił : P)
 
Nie powiem genialny :), to niestety nie to co poprzednio ( ale tamten był naprawdę niesamowity ). Podobał mi się chociaż jak już mówiłem. Fajnie, że jest. Nic jednak nadzwyczajnego. I wiedźmin trochę dziwnie rusza rękami jak biega ;). Że ta premiera dopiero 26 (tzn. 24 ach te przedpremierowe zamowienia). Ech trzeba bedzie sie pomęczyć.
 
Po obejrzeniu gameplaya i inny filmikow na gametrailers nasuwa mi się pytanie do CDPR: Czy AI przeciwników na filmikach jest takie jakie bedzie w pełnej wersji? Mam nadzieje ze planujecie jakieś poprawki. Pozdrawiam:)-->edit:głownie chodzi mi o ten filmik który byl na gametrailers:http://www.gametrailers.com/player/24091.htmlA w samym gameplayu nie ma zbyt duzo scen w ktorych AI przeciwników mogłoby się wykazać.PS. Dziadu mam nadzieje ze ten dłuższy filmik o którym wspominałeś to nie bedzie zlepek tych dostępnych na GT ;)
 
Zależy o których gameplayach mówisz. Na tych ostatnich AI wygląda dość dobrze. Mimo wszystko - chyba nie spodziewacie się AI jak w Crysis?
 
Marek said:
Po obejrzeniu gameplaya i inny filmikow na gametrailers nasuwa mi się pytanie do CDPR: Czy AI przeciwników na filmikach jest takie jakie bedzie w pełnej wersji? Mam nadzieje ze planujecie jakieś poprawki. Pozdrawiam:)
To był tylko jakiś bug. Było to już mówione kilkakrotnie.ps: już to poprawiono.
 
gameplay robi wrażenie:) mysalem, że wyglądu miast nic nie pobije, jednak sie mylilem, otwarte przestrzenie, lasy, ląki wyglądają jeszcze lepiej, animacja walk bardzo ładna i dynamiczna taka jaka być powinnaBTW na tym obrazku, w pierwszej chwili myslałem, że to pochwa miecza, chyba jednak jest to tylko zdobienie klingi
 
haku said:
BTW na tym obrazku, w pierwszej chwili myslałem, że to pochwa miecza, chyba jednak jest to tylko zdobienie klingi[cut]
To chyba bardziej runy upgradujące miecz. Swoją drogą wyglądają ładnie.
 
Hax said:
no, na GT dalej mu to wytykają, ale komentarze lepsze
Dużo lepsze:) - to tak gwoli ścisłości. Ankiety wrzucę w poniedziałek Hax. Wiem, że czekasz, ale mamy tu tyle pracy po GC, że to akurat musiało zejśc na dalszy plan.Jeśli chodzi o kolejny filmik to nie będzie to zlepek z filmików znanych z GT:D:D Zupełnie nowy, przygotowany przez naszych grafików gameplay. Chłopaki siedzieli nad nim po nocach ostatnio i mogę powiedzieć, ze naprawdę dużo pokazuje! I jest dość długi:)
 
Dziadu said:
Zupełnie nowy, przygotowany przez naszych grafików gameplay.
Nie wiem Dziadu, czy jesteś świadom tego co właśnie napisałeś, ale można to odebrać w bardzo niefajny, bądź też humorystyczny sposób :D :D.Przygotowany przez grafików w ten sposób, że podrasowany w programach do edycji video, taaa? :DEDIT: Na tym GT to nas chyba nie lubią. Jak już jest fajny trailer, to tylko w jakości "SD". A gdzie jakość HD?? Ech... wkurzają mnie ci kolesie.EDIT2: Spoko Dziadu, ja was tak poganiam półżartem półserio ;).
 
Jeśli chodzi o kolejny filmik to nie będzie to zlepek z filmików znanych z GT:D:D Zupełnie nowy, przygotowany przez naszych grafików gameplay. Chłopaki siedzieli nad nim po nocach ostatnio i mogę powiedzieć, ze naprawdę dużo pokazuje! I jest dość długi:)
Hm, dobrze pamiętam? Wypłynie po POLCONIE?Czekamy na POLCON! Heh, czemu ta Stolica jest tak daleko ode mnie?
 
Czyli możemy spodziewać się gameplaya w którym już są polskie głosy czy będzie tak samo jak rok temu (sam lektor) ?
 
o, bardzo dobre pytanie. Chociaż nie sądzę żeby dali po polsku bo by musieli dwie wersje przygotowywać...
 
Przeżyję jeśli nic po polsku nie dają, ale jeden mógłby być w naszym kochanym języku
 
Iwona said:
Przeżyję jeśli nic po polsku nie dają, ale jeden mógłby być w naszym kochanym języku
Ja chciałbym usłyszeć Geralta gadającego po polsku. BO na gameplayach z GC to szczerze mówiąc sprawiał dziwne wrażenie - na siłę mroczny i nieprzyjemny. I gadający jak przygłup - a Geralt przygłupem nie był. Mam nadzieję, ze to tylko wrażenia z angielskiej wersji :)Edit: ja nie narzekam - chcę tylko Geralta gadającego po polsku - chociaż z tym to pewnie przyjdzie poczekać do 24 października ;]
 
fileemon said:
Usłyszeć Geralta gadającego po czesku ;D to dopiero będzie odjazd.Ciekawie, czy będzie tez rosyjska wersja?
Taa....od razu chińska - to by było.... :D
 
Top Bottom