Onet ocenia Edycję Rozszerzoną na 9.5!

+
Iskra said:
Iskra said:
Iskra said:
Iskra said:
Do Two World'sa wyszła łatka ponad 2GB a nikt jej nie nazwał "Edycją Rozszerzoną"
A miała załączony edytor, dodatkowe lokacje i różne dodatki nie mające wpływu na grę (np. muzyka) ???
A była sprzedawana jako osobny produkt ?
ja np nie mialem wersji podstawowej wieska dlatego wolalem kupic ten produkt w takiej cenie jaka byla przed rokiem (nawet chyba taniej o 20 zł ) z dodatami, update-mi niz kupic wer. podstawową i scigac to z netu, wiec w czym problem ?
Tak jest to 20 zlociszy taniej niz w zeszlym roku - caly czas progres ;D
 
Tak jest to 20 zlociszy taniej niz w zeszlym roku - caly czas progres
Przepraszam bardzo, ale po roku od premiery Wiedźmin powinien już ukazać się w Platynowej Edycji. Nie rozumiem jednego, Edycja Rozszerzona to standardowy Wiedźmin + zintegrowana łatka 1.4 + to co było w podstawowej wersji + film "Making of" + dwie nowe, bardzo nudne nowe przygody, prawda? No to przepraszam bardzo, ale każda gra, która trafiła do Platyny była od razu spatchowana do najnowszej wersji. No właśnie - gdyby standardowy Wiedźmin trafił do Platynowej Edycji czy tam do tej za 40zł (nie pamiętam jej nazwy) nie różniłby się niczym od ER poza tym, że gracz nie dostałby zbędnego jak dla mnie soundtracka, filmu "Making of" i mapy świata, zresztą te rzeczy można ściągnąć oficjalnie za darmo z internetu, więc o co chodzi? Ale wszystko jasne, wycofacie normalnego Wiedźmina z produkcji, tak, że na półkach będzie stało tylko ER. Potem jak minie rok i wypadałoby wydać już to w platynie, to wycofacie ER z produkcji i wykonacie ER2, w którym będzie znowu nowszy patch + jakieś nowe przygody (np. Wesele :sleep:), wrzucicie film "CD Red Studio od kuchni", czy coś w ten deseń, gdzie pokażecie jak zarządzacie np. forum i wydacie ten produkt w tej samej cenie, w której jest teraz ER. W praktyce powstanie jeszcze kilka części ER, tylko po to, żeby zbić niezłe pieniądze na graczach i nie wydać tego nigdy w platynie czy w "extra klasyce". A jak się skończą pomysły to co? "Saga Edycji Rozszerzonych Wiedźmina"?BTW. Czy recenzanci są ślepi? Wiedźmin ma dużo niedoróbek, które można wymienić na wszystkich możliwych palcach nóg i rąk, a mimo tego w ŻADNEJ recenzji ich nie wymieniają. Np. kulejący system walki na pięści. W praktyce nie trzeba W OGÓLE robić uników ani blokować ataków wroga. Wystarczy, że zadamy cios, poczekamy aż kursor zmieni się na "kropkę". Wtedy wciskamy LPM, animacja uderzenia przeciwnika jest zatrzymywana a nasz bohater wyprowadza cios. Oczywiście nikt tego nie zauważa, lub nie chce tego widzieć, prawda?Zamiast głosić i robić głupoty, moglibyście się wziąć wreszcie za konwersję gry na chociażby xboksa 360.
 
Co do walki na pięści, to faktycznie nie jest ona zbyt udana, ale ja traktuję ją jako dodatek do znakomitej gry(mogłoby wcale jej nie być, ale fajnie że jest). Być może powstaną jakieś modyfikacje do niej. Fajnie by było, żeby była trochę bardziej zręcznościowa, może nie tak bardzo rozbudowana jak virtua fighter, ale coś w tym stylu, trochę więcej ciosów, kombosy itp.:) - może w Wiedźminie 2 się uda.sorry za OT
 
jezu o co tyle szumu? dostajecie patcha za darmo, lub jak kto chce miec co potrzymac i postawic na polce za gigantyczne 20 zl, nazwanego edycja rozszerzona i to jest taka tragedia? nie podoba sie, ze byl reklamowany? nie podoba sie, ze polska gra jest znana na calym swiecie? moze CDPR powinien zrezygnowac z reklamy i pozostac zascianku, liczyc na pare sprzedanych kopii wsrod polakow, tych ktorzy przez przypadek o grze uslysza. szlag mnie trafia jak to czytam.niepotrzebny soundtrack, filmiki "making of"? a co ci to przeszkadza jak masz to wszystko za darmo??? nie chcesz to nie sciagaj, ktos cie zmusza?kto jeszcze gry nie kupil to po roku w sklepie pojawilo sie uaktualnione wydanie gry za ta sama albo ciut nizsza cene z nowymi bonusami i patchem. tak cie to boli? to zla polityka firmy? a jakby to nazwali "rozowa edycja" albo "kompletna beznadzieja" bylobys szczesliwyj?niech wydaja ER5 i 6, jak bedzie za darmo to co ci to przeszkadza?? :wall: a jak ci sie nie podobaja nowe przygody i gra to co tu jeszcze robisz na tym forum? koncz wasc i lec na fora gier, ktore sie nie reklamuja i rowno po roku nic sie nie zmieniaja ale maja napis "platynowa edycja". tu przynajmniej "rozowa edycja" ma praktyczne zmiany.virtua fighter na silniku neverwinter :dead:
 
flashintheflesh said:
niepotrzebny soundtrack, filmiki "making of"? a co ci to przeszkadza jak masz to wszystko za darmo???
Nie wiem jak Tobie ale mi np. przeszkadza że całość ściąga się ponad 2 godziny po czym instaluje ponad 2 godziny po czym mam błąd a pomoc techniczna doradza mi ponowne zainstalowanie wiedźmina ewentualnie ponowne ściągnięcie patchy.Sry ale "gigantyczne 20 zł" to za patcha trochę za dużo w moim mniemaniuSwoją drogą "Za darmo" , odkąd to CDP robi coś za darmo ? Jeść nie muszą ? ;]
 
kto jeszcze gry nie kupil to po roku w sklepie pojawilo sie uaktualnione wydanie gry za ta sama albo ciut nizsza cene z nowymi bonusami i patchem. tak cie to boli? to zla polityka firmy?
Tak, bo to powinno się ukazać w "Edycji Platynowej". Ciut niższej cenie? Ja widzę na gram.pl, że cena rynkowa ER to 99zł.
niepotrzebny soundtrack, filmiki "making of"? a co ci to przeszkadza jak masz to wszystko za darmo??? nie chcesz to nie sciagaj, ktos cie zmusza?
A to, że czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Gra powinna znaleźć się w Platynowej edycji bądź jeszcze niższej. Pomyśl, że te wszystkie dodatki wbrew pozorom nie są darmowe. Może po prostu ktoś chce wydać mniej pieniędzy na grę? Po prostu ja kupując ER, wydaję zbędne pieniądze na dodatki w niej zawarte. Po co mi soundtrack, skoro go nie posłucham? To samo z Making of czy głupią mapą świata. Kupiłem ER i ani razu nie skorzystałem z tych "darmowych" dodatków. Gdyby gra była w Edycji Platynowej, zapłaciłbym tylko za samą grę, a nie również za dodatki, które dla mnie są zbędne.
a jak ci sie nie podobaja nowe przygody i gra to co tu jeszcze robisz na tym forum?
A może nie zauważyłeś(aś), że poza dwiema dodatkowymi, marnymi przygodami mamy jeszcze do dyspozycji grę Wiedźmin?
jak bedzie za darmo to co ci to przeszkadza??
Za darmo, to ona będzie do ściągnięcia. A do kupienia będzie w tej samej cenie, czyli 100 czy tam 79zł. Zawsze. Nigdy nie zejdzie do Platyny czy Extra klasyki. Nadal nie nadążasz?
 
to nie kupuj!! nadazasz?
Przepraszam za pytanie, ale czy ty jesteś normalny? Wszystkie gry ukazują się w Platynie, bez dodatków. Wypadałoby, żeby Wiedźmin w też takiej wyszedł. Wybacz, ale jak nie rozumiesz o co chodzi to nawet nie próbuj odpowiadać na moje wiadomości. Jak kupuję samochód to mogę wybrać, czy chcę chociażby w nim fabrycznie dostać odtwarzacz mp3 czy nie. Zawsze jest wybór, ale tego panowie z CDP Red nie uwzględniają.Swoją drogą jesteś płytki. Nie podobają mi się dodatkowe przygody czy polityka panów z CDP Red, to mam od razu nie kupować gry? Zachowujesz się trochę... fanatycznie.Btw. Tak na przyszłość - zdanie zaczynamy z dużej litery, uczą tego w pierwszej klasie podstawówki.
i rowno po roku nic sie nie zmieniaja ale maja napis "platynowa edycja"
Tak? A ja myślałem, że gry w Platynowej edycji kosztują 60zł, a w promocjach nawet po 45...
 
Gra powinna znaleźć się w Platynowej edycji bądź jeszcze niższej.
Powinna? A to ciekawe... o ile wiem, to wydawca w porozumieniu z deweloperem/producentem decyduje na jakiej zasadzie gra będzie wydawana (czytaj: za jakie pieniądze). A, że gra dobrze się sprzedaje za "pełną cenę" to nie można oczekiwać, że CDP tak szybko umieści ją w platynie, bo jaki normalny wydawca rezygnowałby z niemałej części przychodu, zwłaszcza teraz, gdy sytuacja na światowych rynkach jest trudna i bankructwo zagląda w oczy wielu firmom? Takie są prawa rynku, do póki jest popyt, jest i podaż.PS.Temat ten nie jest szczególnie dobry, na dyskusję o ekonomicznej otoczce gry. Mam nadzieję, że panie i panowie moderatorzy mi to wybaczą ;).
 
no respev tak zarzadzil, za drogo mu! a ze jak kupuje samochod to rezygnuje z mp3 playera, jak kupuje telewizor rezygnuje z telegazety i pilota, jak kupuje toster rezygnuje z regulacji czasu, zeby zaoszczedzic, to przeciez kupujac wiedzmina nalezaloby moc zrezygnowac z bezuzytecznego soundtracku.
nadazasz? czytać ze zrozumieniem nie umiesz.
:wall: niektorzy klienci mysla, ze swiat sie kreci wokol nich.btw. pisze malymi literami bo wolno mi. to internet a nie podstawowka.
 
Onet wystawił ocenę 9,5 - a jaką miał wystawić, skoro należy do Grupy ITI, do której też należy TVN, który objął patronatem grę?Ludzie, bądźcie poważni! :DNie piszę tego by zdeprecjonować Wiedźmina 1.4, tylko lekko wyzłośliwiam się na polską branżę. Uważam, że jakiekolwiek polskie znaczki typu "Interia.pl poleca" czy oceny Onetu, WP, itd. NIE MAJĄ jakiejkolwiek WARTOŚCI. Oczywiście winę za to ponoszą sami wystawiający takie znaczki gniotom. Więc ocena Onetu, to trochę słaba rekomendacja (jak dla mnie - wręcz niedźwiedzia przysługa).Choć sam, oceniłbym teraz Wiedźmina na 9,5. ;)
 
Top Bottom