Outra - domysły , rozważania

+
Oj no, zapominam Polski bo go aż tak nie używam. W każdym razie, większość fajerwerków (tak to w polskiej wersji jest?) których używał Geralt to z Zerrikanii.Ale Azar był Zerrikanii, może mieć jakieś połączenie. Ta twarz jakaś taka znana, może jak książki [po raz drugi] przeczytam to znajdę coś.
 
nie wiem czy ktos juz o tym pisał, nie czytałem calego tematu, ale zwrocilem uwagę że napastnik miał przy pasie eliksiry (widac je jak lezy martwy), co daje nam dowód na to ze był on wiedźminem, wydaje mi się ze nie każdy nosił przy sobie eliksiry. Moim zdaniem Geralt znał napastnika, widzimy przeciez jego zaskoczenie.
 
No, że niby jak? Przecież nie ma pamięci z niczego przed książką a w grze go nie było.
 
Może to był jakiś renegat.Albo nowy, lepszy wiedźmin który miał misje żeby wyeliminować wszystkich starych wiedźminów.
 
Geralt2000xD said:
Może to był jakiś renegat.Albo nowy, lepszy wiedźmin który miał misje żeby wyeliminować wszystkich starych wiedźminów.
I zaczął od Foltesta który był zaczajonym wiedźminem ta?
 
Genesis said:
I zaczął od Foltesta który był zaczajonym wiedźminem ta?
"Zaczajony Wiedźmin, Ukryty Troll"Ale stary był i źle mu z oczu patrzy... A ch...ra go wie co on w młodości robił (tzn. co nieco wiadomo) i jak się dorwał do władzy... Myślę Genesis, że czepiasz się szczegółów... ;)
 
SLI said:
Zaraz sie okaze, ze to byl Bezimienny po treningu u assasynow w Varancie...
...albo Altair z AC, a outro miało zamanifestować, że Wiedźmin "kopie tyłek" Assassin's Creed... ;D
 
Ok mam swoją pewną teorie.Pewne jest , że skrytobójca z outra to Wiedźmin. Eliksiry , oczy i inne charakterystyczne cechy fizyczne mówią same za siebie. Wykluczam możliwość , że jest to Alvin / Geralt / Grand Master lub ktoś inny. Są to bezsensowne podejrzenia. Mamy dwie możliwości.1) Wiedźmin z innej szkoły. Sapkowski w sadze wspomniał jedynie o trzech. Wilka , Kota i Gryfa. W tych wszystkich szkołach nie uczono wiedźminów walki takim stylem jakim walczył skrytobójca. Ponadto na artach pseudo Altaira z AC można zobaczyć medalion z głową węża. Podejrzewam , że w Wiedźminie 2 lub dodatku do zwykłego Wiedźmina dowiemy się o istnieniu czwartej szkoły dla wiedźminów. Szkoły Węża.2) Salamandrze wyszedł doskonały zabójca. Ktoś kto stał wyżej niż sam Jakub , Mistrz Płonącej Róży kontynuował próby stworzenia idealnego wiedźmina. Będzie się mścił w kolejnych częściach na Geralcie , Folteście i innych osobach które mu przeszkodziły w zrealizowaniu planów.
 
Tyle że sam amulet niewiele mówi. I może być fałszywym tropem. Nigdzie nie było napisane ,że np Eskel ma amulet wilka. A tu nie chodzi o kształt wisiorka, bo ten może być byle jaki. Fringilla zrobiła Geraltowi amulet z jakiegoś kamyka i nadała mu właściwości wiedźmińskie. Być może jakiś czarodziej zrobił temu zabójcy amulet w kształcie węża.
 
Top Bottom