Panie w akcie II

+
Panie w akcie II

OK to z iloma paniami Geralt ma przyjemność w akcie 2???- Shani- Kurtyzana (Zeby ładnie ująć)- Driada- Uratowana pół elfka- PlotkaraKogoś pominołem??wiem że w obozie wiewiórek jest elfka gadająca o pewnym zielsku ale nie wiem czy ona też raczy skorzystać z usług Białego Wilka i sprawdzic jego męskość gdyż mimo, że mam dla niej ten kwiat to ona odpowiada mi "cuchniesz człowieku" czekam na komentarze...
 
to wszystkie. w obozie elfow pyta o fainewedd czy jak to sie pisze jak dasz to wzrasta jej szacunek nie pozadanie...
 
To ja mam 2 pytania:1. Gdzie można spotkać tą półelfkę? Chodziłem nocą po Wyzimie sporo, ale nigdzie jej nie spotkałem.2. Jak poprowadzić rozmowę z Plotkarą? Rozmawiałem z nią zaraz po wyjściu z kanałów, ale nie miałem wtedy żadnego ubrania, a teraz niezależnie od przebiegu rozmowy, nie mogę dojść do momentu, gdzie mogę wręczyć jej prezent.Jestem na szczęście dopiero na początku 3 aktu, a save mam tuż sprzed wieży wcześniejszy, więc mała cofka nie zaszkodzi ;)Z góry dzięki za pomoc.
 
BlekDef said:
To ja mam 2 pytania:1. Gdzie można spotkać tą półelfkę? Chodziłem nocą po Wyzimie sporo, ale nigdzie jej nie spotkałem.
Musisz wejść do domu naprzeciwko magazynu w dzielnicy biedoty, tam dostajesz zlecenie na oczyszczenie nawiedzonego domu :) Okazuje sie że to pułapka, wybijasz napastników, i gadasz z półelfką. Ta prosi cie zebyś ją odwiedził (jest w domu "za murem" w dzielnicy nieludzi). Gadasz nią, uczysz się jezyka elfów...pozostaje dobrze pokierować rozmową i jest twoja :)
 
BlekDef said:
To ja mam 2 pytania:1. Gdzie można spotkać tą półelfkę? Chodziłem nocą po Wyzimie sporo, ale nigdzie jej nie spotkałem.2. Jak poprowadzić rozmowę z Plotkarą? Rozmawiałem z nią zaraz po wyjściu z kanałów, ale nie miałem wtedy żadnego ubrania, a teraz niezależnie od przebiegu rozmowy, nie mogę dojść do momentu, gdzie mogę wręczyć jej prezent.Jestem na szczęście dopiero na początku 3 aktu, a save mam tuż sprzed wieży wcześniejszy, więc mała cofka nie zaszkodzi ;)Z góry dzięki za pomoc.
Ja też początkowo miałem problem z uwiedzieniem Plotkary ;) Nie po każdej rozmowie można ją skusić na małe co nieco. Dialog może przebiegać na kilka sposobów - chyba losowo to się odbywa. To znaczy próbuj do skutku. Za którymś razem dojdziecie w rozmowie do momentu jak Plotkara powie że jesteś podobny do Geralta a on odpowie że jest nim naprawdę - panienka zapragnie mieć na dowód jakąś pamiątkę. Można jej ofiarować albo diament - jeśli chodzi o kamyczek albo rękawiczki - jeśli wybierzemy ciuszek. Innych rzeczy nie zechce - wybredna kobitka. Po ofiarowaniu prezentu - jest nasza ;) i następna karta w kolekcji.
 
Gdzie jest ta cała "Plotkara"? Nigdzie jej nie mogę znaleźć (może dlatego, że za bardzo to się do tego szukania nie przykładałem - zwracałem tylko na nią uwagę biegając po wyzimie klasztornej).
 
Właśnie tam ją znajdziesz. Kręci się po Wyzimie Klasztornej. musisz tylko na nią wpaść ;)
 
Może jakieś wskazówki...Na jaki kolor jest wyświetlana jej nazwa (zielony czy niebieski)?W jakich porach łazi?Bo tylko jej mi brakuje do kompletu pań z aktu II
 
Strój zwykłej mieszczki, nazwa szaroniebieska. Najłatwiej stanąć obok wyjścia z kanałów, przy drzwiach do domu detektywa i poczekać na nią. W końcu kiedyś się pojawi.
 
Dobra ślepy jestem przyznaję :p znalazłem ją. Kręci się za dnia między wyjście na groble a szpitalem. Trzeba jej dać albo diament albo rękawiczkę.A karta dość nietypowa, ot taka wieśniaczka z kurakiem :p
 
kptwlodzimierz said:
kptwlodzimierz said:
Skąd mogę wziąść diament lub rękawiczki??
Rękawiczki kupisz na targu; diament chyba ma Leuvarden na Grobli, ponoć można go też zdobyć przepijając Zoltana.
Rękawiczki są też w koszu w szpitalu Lebiody (fajna nazwa na szpital - oddaje jego klimat ;)), a Zoltan na pewno daje nam po przepiciu diament. Udało mi sie go przepić na samym początku gry w akcie 1 (sprawadzałem co to za opcja jest ten kufel) . Dodatkowo jest przy tym extra dialog - taki typowo polski - rozbawił mnie do łez :)).
 
Top Bottom