Patch 1.02

+
Patch 1.02

Cześć, mam nietypowe pytanie - jaka jest aktulana wersja gry dla konsoli Xbox One? Moja wersja to 1.01. Czy patch 1.02 został wydany na Xbox Ona?
 
Podbijam.

Rano grałem w wersji 1.01, ale gdzieś już widziałem, że jest wersja 1.02. Nie wiem, tylko czy na Xbox też.

I przy okazji - co on poprawia?
 
Na razie najwyższą wersją gry na Xboxa One jest wersja 1.01. Nie ma jeszcze wersji 1.02 - taka najprawdopodobniej jest na PC i PS4 i z tego co pamiętam wprowadzała obsługę DLC.
Nie mam pojęcia czy wszystkie wersje gry będą miały ten sam numer, na razie wygląda to tak że PC i PS4 będzie miało 1.03 a Xbox One 1.02.
 
"Not this week. Sorry," CD Projekt Red community lead Marcin Momot said to a fan who inquired about when the patch would arrive.
Fajnie ze cd projekt pisze na twitterze nt witchera 3 xbox patch a na swoim forum i stronie sie do tego nie odniesie...wiec w weekend patch nie wyjdzie...ciekawe jak szybko w przyszlym tygodniu i czy wogole wyjdzie w przyszlym tygodniu...
 
Szczypta informacji.
After looking into the problem due to fan feedback, CD Projekt Red has been able to include a fix for the small text size issue inside the upcoming The Witcher 3: Wild Hunt update on PlayStation 4 and Xbox One.
Community Lead Marcin Momot revealed this news on Twitter, responding to someone who asked if the patch fixes the small text:
Yes. It does. The fonts will be bigger.
Also, as was highlighted as an issue in the PS4 vs Xbox One frame-rate test, the Xbox One version of the patch should include a 30fps lock option.
The patch could still be a few days away though, with Momot saying yesterday, “The console patches are in certification right now. As soon as they are approved, they will be released.”
Asked today about the update status, The Witcher Twitter account said, “When they are ready. We hope to have news soon.” They later added, “We are working on more patches for all platforms. Console patches take longer. Sorry.”

Podsumowujac, patch wyjdzie na dniach ale dokladnie nie wiadomo kiedy, natomiadt plusem jest ze bedzie miec wiekszego rozmiaru te text:)
 
Top Bottom