Pisma komputerowe

+
Ja przestałem sie bawić w CDA i inne, śmieszne pisemka, od kiedy zaczałem mieć porządne komputery ( w miarę ). Nie potrzebowałem już tych starszych gier, które tam wydawali, bo działały mi nowsze. No i dalej tak jest - z Crisis i Bioshock mam kłopoty.
 
Dorwall said:
Ja przestałem sie bawić w CDA i inne, śmieszne pisemka, od kiedy zaczałem mieć porządne komputery ( w miarę ). Nie potrzebowałem już tych starszych gier, które tam wydawali, bo działały mi nowsze. No i dalej tak jest - z Crisis i Bioshock mam kłopoty.
Pffff... Starsze gry też mogą być (i są!) świetne, tak że nawet Crysis i Bioshock przy nich odpadają :p
 
Dorwall said:
Ja przestałem sie bawić w CDA i inne, śmieszne pisemka, od kiedy zaczałem mieć porządne komputery ( w miarę ). Nie potrzebowałem już tych starszych gier, które tam wydawali, bo działały mi nowsze. No i dalej tak jest - z Crisis i Bioshock mam kłopoty.
Hm, czy zdajesz sobie sprawę, że CDA to nie tylko płyta DVD? ;)
 
jaszczur, heh, dokładnie ;) ja osobiście kupuję CDA tylko dla pisma i nie obraziłbym się, gdyby wydawali też wersję bez DVD, tańszą np o połowę ^^
 
Keth said:
jaszczur, heh, dokładnie ;) ja osobiście kupuję CDA tylko dla pisma i nie obraziłbym się, gdyby wydawali też wersję bez DVD, tańszą np o połowę ^^
Dokładnie. Wtedy to bym kupowała, powiedzmy za 8pln. Bo 15 to jak dla mnie za dużo, zwłaszcza, że płyta mnie nie interesuje...
 
No, dlatego nie kupuję. Chociaz takie rozwodzenie się nad grami średnio mnie interesuje, ale czesto są tam ciekawe artykuły techniczne. I ja wiem, że stare gry mogą być ciekawe, bo sam gram w wiele takich tytułów, ale szkoda mi płacić za to xx złotych ( nie wiem, ile teraz kosztuje ). Poza tym, wszystko to, co tam jest napisane, można znaleźć w internecie, wystarczy tylko dobrze poszukać po stronach o grach, albo sprzęcie :p. Ja absolutnie nie krytykuję was, tylko przedstawiam moje stanowisko.
 
[quote author=Dorwall]Poza tym, wszystko to, co tam jest napisane, można znaleźć w internecie, wystarczy tylko dobrze poszukać po stronach o grach, albo sprzęcie :p.[/QUOTE]Oj, tutaj się nie zgodzę. Pisma mają wiele pokazów/wyjazdów na wyłączność. Wielu nie da się znaleźć na różnego rodzaju wortalach. A co do ceny, to już dawno doszedłem do wniosku, że CDA po prostu mi się opłaca ;). Za 15 zł otrzymuję czasopismo + gry, za które zapłaciłbym duużo więcej w sklepie (ot, choćby Chronicles of Riddick, w sklepie kosztuje 20 zł).
 
Na zdobycie starej gry, szczególnie bez trybu multi, też są tańsze sposoby ;). Ot, można znaleźć na ulicy przypadkiem, albo i same jakimś cudem znajdą się na naszej maszynie. Nastało czterolecie Tuska, cuda się zdarzają ;).EDIT: A ja znalazłem paczkę fajek zamkniętą na pasażu w Platanie :p
 
zaraza... znowu 'ostatni raz' kupie CDA... a co do cudów... zdarzają sie zdarzaja, ostatnio 2 dychy znalazłem na chodniku, z kumplami szedłem a nikt ich nie zobaczył xD
 
Heh, w sumie to nie ich wina, że okres świąteczny się skończył ;D, Teraz niestety czeka nas kilka słabszych miesięcy. Ale ten najnowszy numer nie jest zły, może dadzą jakiś dobry felieton w tematach okołogrowych bo ostatnio coś ich mało :mad:.
 
Nie no w nowym CDA ciekawy jest ten artykul o MMO juz sie podjaralem ze fury online jest za free wlasnie sobie go sciagam(zeby niebylo z oficjalnej stronki). A prawda jest taka ze CDA niema obenie konkurencji na rynku, reszta niestety odstaje poziomem i merytorycznym i coverami(natomiast 10pln za Play-a to juz absolutne nieporozumienie)ps. w nowym CDA na coverze jest gierka Heaven&hell jesli grafika 2d wasz nieodstraszy ale lubicie takie strategijki z jjacem polecam pogrywam w to teraz sobie, na zmiane z nowymi settlersami:D
 
[size=16pt]Chyba muszę udać się do tesco.[/size][sup] :D ;D[/sup] [size=16pt]Co do numeru bywały lepsze[/size] [sup]8)[/sup] [size=16pt]Ale jak na martwy sezon, jest dobrze[/size].Twój drugi post na tym forum i drugi niezgodny z regulaminem. Używaj normalnego rozmiaru czcionki przy pisaniu całego posta.Keth
 
Click! to taki młodszy i gorszy brat CD-A. Tworzą go ci sami ludzie. To(bez obrazy!!!)takie CD-Action dla ubogich. Co do Game Ranking to daaawno temu na tym forum w tym temacie ktoś mi to polecił i w końcu zobaczyłem. Oto wrażnia:+tanie+fajne+oryginalne-kiepski papier-gorsze od CD-A pod niemal każdym względem-cienkie(mało stron)Reasumując-może być. CD-A nie porzuce, co nie przeszkadza mi lubić także tego.
 
Click jest o tyle fajny ze stosunek ceny do jakosci jest calkiem niezly. Artykuly ciekawsze niz w Play_u covery czasem tez niezle. Niestetety CD-A to niejest
 
Kryminały w Playback #26
Długie (?!), zimowe (?!) wieczory (?!) to chyba najlepszy moment na lekturę lutowego Playbacku... a także zagłębienie się w ponury i mistyczny klimat kryminałów. Dlatego w tym miesiącu przeglądamy dla Was najlepsze pozycje z tego gatunku!Ale w lutym, jak to w lutym - ciekawych premier wielu niestety nie ma. Dlatego wśród recenzji poza SimCity: Societies, Shadowgrounds Survivor, dodatku do The Settlers II: 10-lecie czy Hellgate: London naprawdę próżno szukać czegoś przełomowego. Całe szczęście, że wśród zapowiedzi znaleźć można Rainbow Six Vegas 2, Just Cause 2, a nawet Larę w najnowszym Tomb Raider: Underworld!Coś dla siebie znajdą również miłośnicy filmu i książek. Trzeci sezon Prison Break wzbudził w redakcji spore emocje i tylko cudem uchronił się przed "LIPĄ". Niezbyt dobrze poradziła sobie także Piła IV, na szczęście "Jestem Legendą" ratuje honor lutowego kącika filmowego.Przypominamy też, że w tym miesiącu dostajecie do rąk własnych aż dwa Playbacki. Pierwszy to ten tradycyjny - drugim natomiast jest wydanie specjalne poświęcone grom wyścigowym, przygotowane we współpracy z EA Polska. W sumie więc znowu grubo ponad 100 tekstów. Miłej i długiej lektury! Link do numeru:http://www.playback.pl/numer26/start.html
 
Hun!er, co to ma być za reklama? Przeczytaj regulamin, bardzo proszę.Następnym razem taki post zostanie skasowany, a Ty dostaniesz ostrzeżenie.
 
Huner said:
Ciekawe, jak kiedyś założyłem taki temat, to mi moderator powiedział, bym to pisał w tym :)
W takim razie przepraszam. Skoro, jak się domyślam Keth powiedział że jest ok-mój błąd. :)
 
Top Bottom