Pisma komputerowe

+
W listopadowym numerze CDA znajdzie się megarecenzja wiedźmina oraz prezent-nalepka z gry.I znowu kupię CDA... A za każdym razem obiecuję sobie, że to już ostatnie ;)
 
Elwer said:
W listopadowym numerze CDA znajdzie się megarecenzja wiedźmina oraz prezent-nalepka z gry.I znowu kupię CDA... A za każdym razem obiecuję sobie, że to już ostatnie ;)
Chcesz o tym porozmawiać? ;)
 
HrabiaSosnechristo said:
HrabiaSosnechristo said:
W listopadowym numerze CDA znajdzie się megarecenzja wiedźmina oraz prezent-nalepka z gry.I znowu kupię CDA... A za każdym razem obiecuję sobie, że to już ostatnie ;)
Chcesz o tym porozmawiać? ;)
Nie. Tym razem to już ostatni raz :p
 
Ja od czasu do czasu czytam CD-ACTION. Dla mnie osobiście to najlepszy magazyn komputerowy jaki jest obecnie dostępny na polskim rynku. Inne nie dorastają mu do pięt. Nie dość, że jest dużo dobrych artykułów, to jeszcze często dają pełne wersje fajnych gier.
 
Kiedyś kupowałem KŚG ;) Teraz od czasu do czasu kupie Click'a, CDA lub Play ( oczywiście jeśli jest jakaś fajna gra ;) ). A tak ogólnie to wole poszperać troszkę po internecie i znajdę znacznie więcej informacji.
 
Elwer said:
Elwer said:
Elwer said:
W listopadowym numerze CDA znajdzie się megarecenzja wiedźmina oraz prezent-nalepka z gry.I znowu kupię CDA... A za każdym razem obiecuję sobie, że to już ostatnie ;)
Chcesz o tym porozmawiać? ;)
Nie. Tym razem to już ostatni raz :p
Do czasu aż zaczną się pojawiać wieści o dodatkach do wiedźmina i następnej części ;DJa kupuję gazety komputerowe sporadycznie w tej chwili, ale kiedyś miałem wielki stos CDActionów, hehe. Później przeszedłem na prenumeratę focusa, a obecnie mało mam czasu na gazety, chyba że coś na prawdę interesującego :) Nad nowym CDA właśnie się zastanawiam.
 
Aran said:
heh tak mi wpadło do głowy: demko wiedźmina w tym CDA niespodzianka xD
i co jeszcze .. ciezko zrobic demo cRPG'a .. nie sądze zeby demo Wiedzmaka wogole kiedykolwiek ujrzało światło dzienne, podobnie jak G3, NWN2 czy Obka...
 
No i cóż. Kupiłem "tom szatańskom gazete(ok ok-to cudowne czasopismo ;) )" i ocena Wieśka mnie nie dziwi. 9+ i znak jakości. Recenzował Cormac(więc wiecie komu wysyłać "prezenty" ;) )Po cichu liczyłem na 10 i znak jakości, ale co do błędów ciężko się z autorem nie zgodzić.
 
Recenzja wg mnie bardzo dobra, zgadzam się z autorem w większości plusów i minusów. Ocena także świetna, na 10 jakoś nie liczyłem ;). Gdyby nie te częste ekrany ładowania, mimika, itd., myślę, że Wiedźmin dostałby 10. Ale w tej sytuacji musimy czekać na Wiedźmina 2 ;D. Co do reszty czasopisma, to moim zdaniem jest bardzo dobre. Dużo recenzji i zapowiedzi znanych tytułów, niezłe pełne wersje. Opłaca się wydać 15 zł ;).
 
Jestem recenzją usatysfakcjonowany. Z reguły CDA było nastawione do Wiedźmina bardzo sceptycznie i ostrożnie (mimo kibicowania, bo tego też nie ukrywali), a tu proszę! No i chyba po raz pierwszy od długiego czasu zgadzam się z Cormackiem w absolutnie wszystkim ;)
 
Recenzja bardzo obiektywna, rzeczowa, solidna. Doceniam i podzielam zdanie CormaC'a. Ogolnie abstrahujac od oceny gry, pamietam CormaC'a jeszcze z takiego czasopisma IO ( input output) nie wiem czy pamietacie, bo chyba przestalo istniec w 1998 r. Jak sobie czytalem niedawno moje archiwalne numery IO i porownuje poziom recenzji CormaCa wtedy i teraz to jest to przepasc :).Swoja droga ciekawe, czy suggler sledzi to forum? ;).
 
Do najbliższego numeru CD-Action (12/2008) dodamy chyba najfajnieszy gadżet, jakim Was do tej pory uraczyliśmy. Możecie już na niego zerknąć, jeśli ułożycie puzzle CormaC
tutaj adres do puzzli :)http://www.cdaction.pl/?strona=wyswietl&id=964
 
Wallace said:
Do najbliższego numeru CD-Action (12/2008) dodamy chyba najfajnieszy gadżet, jakim Was do tej pory uraczyliśmy. Możecie już na niego zerknąć, jeśli ułożycie puzzle CormaC
tutaj adres do puzzli :)http://www.cdaction.pl/?strona=wyswietl&id=964
Hahaha trzy puzle ułożyłem i już wiem. :D Kupuje koniecznie. Pięknie dziękuję Wallace! :)
 
Top Bottom