Poszukuję zapisu z gry...

+
chciał bym was prosić żebyście zapodali mi tu save z samego początku aktu 4 geralt po stronie wiewiórek z w miarę rozwiniętym poziomem :) oraz instrukcje gdzie go wkleić jak ściągnę poziom normalny k0ni01@wp.pl path mam zainstalowany 1.5 ale nie wiem czemu dalej w laucher dalej podświetla mi się żebym ściągnął path 1.5 a go wczoraj instalowałem
 
j3zus said:
proszę... oto kilka linków, jakby ktoś potrzebował... innych nie mamwersja patcha 1.1 - należy otworzyć save na 1.1, zapisać grę i dopiero zainstalować patcha 1.22 akt bagna - przed wejściem do wieży3 akt - początek3 akt wyzima - postęp fabuły ok. 75%3 akt baza salamandry4 akt - początek4 akt - koniec5 akt cmentarz - strzyga5 akt katakumby - kościej, javed5 akt - koniecepilog kanały - walka z zeuglemepilog lodowe pustkowiaepilog - koniecopis MOŻLIWE SPOILERY:poziom - normal, stronnictwo - nieludzie, alvin u trisszaliczone wszystkie questy poboczne, zlecenia i trofea, pięściarstwo i pokerzbroja, zbroja kruka, harvall w 2 akcie, sihill w 4 akcie, miecz pani jeziora, dyabl, księżycowe ostrze (do odebrania w 5 akcie)abigail ocalona, talar uratowany, wilkołak oszczędzony, berengar oszczędzony, strzyga odczarowanarozwój z naciskiem na siłę, zręczność, styl grupowy, aard i igni
Możesz dać tą walkę ze strzygą [przed walką] save ?? Bardzo bym był wdzięczny .PS> Ja już przeszedłem na normal i low całą grę ;) Proszę o tego save ponieważ na Hardzie dopiero zaczynam grę ( początek II aktu ) .
 
ponawiam chciał bym was prosić żebyście zapodali mi tu save z samego początku aktu 4 geralt po stronie wiewiórek z w miarę rozwiniętym poziomem oraz instrukcje gdzie go wkleić jak ściągnę poziom normalny k0ni01@wp.pl path mam zainstalowany 1.5 ale nie wiem czemu dalej w laucher dalej podświetla mi się żebym ściągnął path 1.5 a go wczoraj instalowałem
 
prosiłbym o save z IV aktu,ale nie koniec, tylko po otrzymaniu miecza Aerondight(chyba tak się nazywa) od Pani Jeziora,może być przed rozmową z Białą Raylą na Brzeguwymagania-Wybranka serca-TrissAbigail żyjeVincent też Talar równieżi Berengar jeszczepoziom normalny, sihill,Geralt powinien trzymać z wiewiórami :)mail rafal.wlodarski@op.pljeśli nikt nie może ogarnąć przed spotkaniem ze Scoiatel w wiosce, to może być save z końca aktu, tylko w tym wypadku NEUTRALA i jeszcze wszystkie questy poboczne , karty , pojedynki w kościach,pięściachEDITjuż mam :)
 
Witam. Mam pytanko posiadam savy z przed edycji rozszerzonej, czy jest możliwość wgrania ich tak aby działały na tej wersji 1.5 ?
 
Sejwy działają razem z inną wersją gry, więc będą działały, ale być może mogą wystąpić jakieś błędy :)
 
Witam.prosiłbym o save na średnim albo łatwym z pierwszego aktu, z momentu gdy Abigail waży miksturę dla Alvina... nie pamiętam innych zadań na ile miałem wykonane.Chyba że ktoś zna rozwiązanie problemu - mam save'y sprzed formata, po formacie gra ich 'nie widzi', mimo umieszczenia we właściwym katalogu... wersje gry te same itp. Pograłem chwilę, zrobiłem save, i gdy zamienie nazwe starych sejwów na nazwę tę nową, to save jest widzialny, ale nie mogę go włączyć.XXX@gmail.comdzięki z góry i pzdr!EDIT:Ogarnąłem sprawę - dla potomnych - rozszerzenie pliku save musi być takie "TheWitcherSave" a nie np THEWITCHERSAVE (Takie mi się zrobiło po kopiowaniu w dos'ie)
 
Oki....Zaczynajmy... Potrzebuję save z początku IV aktu-przed rozmową z mała dziewczynką albo przed walką z królową kikimor z Edycji Rozszerzonej! Poziom: ŁatwyE-mail: spotek1@o2.plWymagane: I akt: Abigail żyje i wszstkie misje poboczneII akt: Zawsze zakon II-IV akt-wszystkie misje poboczne co tam było jeszcze kluczowego??? :hmmm:III akt: Vincent żyje alvin u Shani zawsze zakon...Jak pominąłem jakieś kluczowe rzeczy mówcie :)
 
Szukam save'a - koniec I aktu, ewentualnie początek II. Jeżeli po walce, to Abigail żyje. Poziom trudności normalny albo trudny. Z góry dziękuję kapistar@gmail.com
 
Niestety nie zdążyłem ukończyć gry przed formatem i teraz muszę kombinować :p A więc proszę o : :poziom - średni Koniec aktu 3 lub początek 4 Bohater nastawiony na walkę mieczem (znaki Ingi i Aard mogą być troszkę rozwinięte) Misje poboczne wykonane w stu procentach. I Akt:Abigail przeżyłaII Akt: Odkryta tajemnica Raymonda W starciu na bagnach - z wiewiórkami III Akt: Wilkołak oszczędzony, odczarowany, Talar uratowany , w banku z wiewiórkami , Alvin u Triss, Najlepiej ze wszystkimi dostępnymi do tej pory kartami sexu :evil:Mam Edycję Rozszerzoną. E-Mail daniel_k9@o2.plGG:7727144
 
proszę o save z połowy 4 aktu.postać neutralna.proszę przysyłać na e-mail : youe.1999@tlen.pl DZIĘKUJE
 
kapistar said:
Szukam save'a - koniec I aktu, ewentualnie początek II. Jeżeli po walce, to Abigail żyje. Poziom trudności normalny albo trudny. Z góry dziękuję kapistar@gmail.com
już :)PS: jak nie doszło to pw :)
kapistar said:
Niestety nie zdążyłem ukończyć gry przed formatem i teraz muszę kombinować :p A więc proszę o : :poziom - średni Koniec aktu 3 lub początek 4 Bohater nastawiony na walkę mieczem (znaki Ingi i Aard mogą być troszkę rozwinięte) Misje poboczne wykonane w stu procentach. I Akt:Abigail przeżyłaII Akt: Odkryta tajemnica Raymonda W starciu na bagnach - z wiewiórkami III Akt: Wilkołak oszczędzony, odczarowany, Talar uratowany , w banku z wiewiórkami , Alvin u Triss, Najlepiej ze wszystkimi dostępnymi do tej pory kartami sexu :evil:Mam Edycję Rozszerzoną. E-Mail daniel_k9@o2.plGG:7727144
odezwe sie :)
kapistar said:
proszę o save z połowy 4 aktu.postać neutralna.proszę przysyłać na e-mail : youe.1999@tlen.pl DZIĘKUJE
mam, ale na poziomie trudnym i z modem.(możesz nie korzystać po prostu tak jak ja :p) ... pasowałoby ci to? gg:6891247
 
Prosiłbym o save gry z 3 aktu zaraz po oddaniu tabliczki Leuvardenowi do odszyfrowania (quest Zamek i Klucz).Wymogi:Edycja RozszerzonaAbigail żyjeWykonany quest Złoto dla zuchwałych po stronie WiewiórekPoziom trudności wyższy niż łatwyUdało się rozpracować Javeda, w II akcie podczas sekcji.Alvin oddany TrissProszę o sejva dlatego, że Leuvarden nie ma opcji rozmowy do oddania tej tabliczki ;/Ps Zapomniałbym e-mail kubikon0@gmail.com
 
Kubikon said:
Prosiłbym o save gry z 3 aktu zaraz po oddaniu tabliczki Leuvardenowi do odszyfrowania (quest Zamek i Klucz).Wymogi:Edycja RozszerzonaAbigail żyjeWykonany quest Złoto dla zuchwałych po stronie WiewiórekPoziom trudności wyższy niż łatwyUdało się rozpracować Javeda, w II akcie podczas sekcji.Alvin oddany TrissProszę o sejva dlatego, że Leuvarden nie ma opcji rozmowy do oddania tej tabliczki ;/Ps Zapomniałbym e-mail kubikon0@gmail.com
już wysyłam, poziom średni ;)
 
Prosił bym o save z wiedźmina. zależy mi na tym, aby sprawy na podgrodziu zostały załatwione tak: Towary Harena zostały oddane nieludziom i aby Geralt stanął po stronie Abigail. Dobrze by było gdyby Geralt skorzystał z pomocy Zygfryda w kanałach No to by było na tyle. Czyli save ma byc gdzieś po wyjściu z więzienia. Super by było gdyby wiedźmin był dobrze rozwinięty. Tzn. wykonywaliście dużo zadań pobocznych nie tylko główne Poziom trudności nie gra roli. Więc gdyby ktoś miał proszę pisać.Chce mieć save ponieważ coś mi się spieprzyło i bo oddaniu towaru Harena nieludziom colman powinien zginąć i takie tam, a ja mam całkiem na odwrót ;d A i musi być edycja rozszerzona. e-mail: kondziorek@vp.plZ góry dzięki.Tak, tak wiem można do przejść w 1 dzień, ale nie chce mi się już 5 raz robić to samo ;d
 
kondziorek said:
Prosił bym o save z wiedźmina. zależy mi na tym, aby sprawy na podgrodziu zostały załatwione tak: Towary Harena zostały oddane nieludziom i aby Geralt stanął po stronie Abigail. Dobrze by było gdyby Geralt skorzystał z pomocy Zygfryda w kanałach No to by było na tyle. Czyli save ma byc gdzieś po wyjściu z więzienia. Super by było gdyby wiedźmin był dobrze rozwinięty. Tzn. wykonywaliście dużo zadań pobocznych nie tylko główne Poziom trudności nie gra roli. Więc gdyby ktoś miał proszę pisać.Chce mieć save ponieważ coś mi się spieprzyło i bo oddaniu towaru Harena nieludziom colman powinien zginąć i takie tam, a ja mam całkiem na odwrót ;d A i musi być edycja rozszerzona. e-mail: kondziorek@vp.plZ góry dzięki.Tak, tak wiem można do przejść w 1 dzień, ale nie chce mi się już 5 raz robić to samo ;d
może być trudny z modami? tzn to tylko zbroja kruka i miecze które bdesz mógł sprzedać i grac normalnnie
 
Nie maa możliwości wyłączenia modów?? Czy wystarczy sprzedać zbroje i miecze jak mówisz.. Jak ktoś inny nie będzie miał sejva to poproszę od Ciebie :)
 
to jest mod ktory dodawal zbroje i miecze do zwlok przerazy ;) wystarczy sprzedac ta zbroje i miecze i kupic zwykle ;)
 
Top Bottom