Prawdziwe oblicze ludzi REDa

+
Galdor said:
PioTRaS said:
heee, zna sie takie sztuczki, że nie ma bata aby coś zostało na dysku
To dlaczego wszystkie koncerny kasują pliki u tych firm a nie np. sami - skoro nawet ty znasz te "sztuczki" to profesjonalni informatycy tym bardziej.
Ja napisałem, że znam takie sztuczki, a nie że posiadam wyspecjalizowane oprogramowanie do robienia tego Są sposoby na wyciaganie danych i są małe szanse aby usunać ostatecznie wszystkie pliki Chyba, że masz farta i zapełnisz dysk co do jednego bajta danymi legalnymi
 
PioTRaS said:
Chyba, że masz farta i zapełnisz dysk co do jednego bajta danymi legalnymi
A cóż to za problem zapełnić cały dysk danymi legalnymi ? ;-) systemy operacyjne, gry, filmy, muzyka - być może dla niektórych to dziwne, ale można mieć to wszystko legalnie ;-)
 
LifaR nie uważaj nas za jakiś biedaków którzy szukają tylko sposobu aby zaoszczędzić grosz. Zawsze kupuje gry orginalny gdy takowe są bardzo fajne (W3, BG)
 
Darkon said:
LifaR nie uważaj nas za jakiś biedaków którzy szukają tylko sposobu aby zaoszczędzić grosz. Zawsze kupuje gry orginalny gdy takowe są bardzo fajne (W3, BG)
A gdzie uznalem kogos za biedaka ? Napisalem tylko ze nie trudno jest zapelnic caly dysk legalnymi danymi... Szcegolnie jak np. jak ja sciaga sie linuxy rozne zeby przetestowac :D
 
LifaR said:
A gdzie uznalem kogos za biedaka ? Napisalem tylko ze nie trudno jest zapelnic caly dysk legalnymi danymi... Szcegolnie jak np. jak ja sciaga sie linuxy rozne zeby przetestowac :D
Wyzywam Cie Przy zalozeniu przecietnych zarobkow zapelni 2 dyski. Jeden 80GB drugi 160GB
 
No moze nie taki, pisalem o jednym swoim dyslku 40GB :) Windows pare giga[ liczmy 3], linux zainstalowany[zaszalałem a jak :-] ok 7GB, instalka sama to 7 plyt=ok5GB, filmy np. Z.F SKURCZ [ogląda ktoś ?] około 3GB, teledyski - ok 1GB , muzyka zripowana z plyt ok 2GB, różne programy, kursy, tutoriale [szczegolnie te w formie filmów] ok 5GB, gry - oj duzo :D [szczegolnie ze mam zainstalowane naraz Diablo2 i LoD, Baldur 1, ID2, hirołsi] może być i z 10GB [nie jestem pewny, nie ten komp]... moglbym jeszcze cos znalexc, ale jak pisalem nie ten komp i nie mam mozliwosci teraz sprawdzenia ;-)
 
LifaR said:
No moze nie taki, pisalem o jednym swoim dyslku 40GB :)
Oczywiscie zartowalem Bo jestem pewien, ze normalny czlowiek nie jest w stanie legalnie zapelnic dyskow z mojego przykladu
 
Draghmar said:
Oczywiscie zartowalem Bo jestem pewien, ze normalny czlowiek nie jest w stanie legalnie zapelnic dyskow z mojego przykladu
Może nie obydwa naraz... ;-) Ale jedn z nich czemu nie :> Choćby w przypadku gier - gdy mialem problemy z zainstalowaniem ŚPZ pomoc techniczna poradzila mi przegrac plyty na dysk i z dysku instalowac. Wystarczoloby tak jeszcze baldurki obydwa, nie usuwac ich bo zawsze mogą się przydać :D Nie będę może wymyślał aż takich przypadków, ale filmy nagrywane ze znajomymi, zdjecia z różnych imprez :> Jeśli kogoś stać na dyski 80 i 160 GB, to można je zapełnić na naprawdę wiele sposobów ;-)
 
Thor said:
mam znajomych którym 2 dyski nie starczają (120GB i 60GB) nie wiem co oni tam trzymają pewnie warez sam
Spytaj się ich, czy kiedykolwiek oglądali/słuchali, itd. chociaż 40% tego 'stuffu'
 
No właśnie(masz rację) . Do rzeczy.Jeśli chodzi o prawdziwe oblicze ludzi REDa.Czy jest szansa, że zobaczymy nico więcej wdzięków Fallen Zen?
 
jal Fallen to ladna dziewczyna lub kobieta to mozna zobaczyc wiecej ,,wdziekow" a jak facet to ehm Sib Ah robi sie niebezpieczny
 
Korgan said:
jal Fallen to ladna dziewczyna lub kobieta to mozna zobaczyc wiecej ,,wdziekow"
Niestety panowie, ów Fallen to Piotr Panasiewicz, ojciec gry Wiedźmin (lub jeden z ojców) a nie żadna ładna dziewczyna lub kobieta. PS. Troszku to dziwne, ale cała masa webmasterów-facetów ma na avatarze jakąś uroczą kobietę...
 
Dziwne to jest to, że po awatarze już człowiekowi płeć przypisują. Zawiodę chyba tu niektórych, ale jestem 100% facetem. Zmieniłem awatar specjalnie na Master Chief'a.
 
Fallen Zen said:
/.../ Zmieniłem awatar specjalnie na Master Chief'a.
Zarąbisty awatar Wiedziałem, że mamy wpływ na grę, ale, żeby pod naszym wpływem zmieniać awatara?
 
krogulec said:
Niestety panowie, ów Fallen to Piotr Panasiewicz, ojciec gry Wiedźmin (lub jeden z ojców) a nie żadna ładna dziewczyna lub kobieta.
Aha, nie Panasiewicz tylko Panasewicz, jak wokalista z Lady Pank.
 
Top Bottom