Prawdziwe oblicze ludzi REDa

+
Fallen Zen said:
Aha, nie Panasiewicz tylko Panasewicz, jak wokalista z Lady Pank.
Nie dość, że jeden z Twórców, to oprócz tego webmaster forum i do tego wokalista Lady Pank szacunek
 

Rioo

Forum veteran
krogulec said:
Nie za bardzo słucham Lady Pank. Może tyle co na lekarstwo.
szacuenek był za to, że Fallen łączy tyle funkcji A Lady pank tez niezbyt znam, ale Fallenowi się nie przyznam - jeszcze mnie z zdegraduje, albo zbanuje ...
 
Poczytałem sobie kilka pierwszych stron tematu...Logo? Heh, a w tym roku startuję do konkursu... ha, teraz nakopię tym, którzy mówią, że LOGO się do niczego nie przydaje. Przecież to bardzo ważne! Pozwala się dostać do The Witcher Team:)A teraz male pytanko: czy podczas pracy słuchacie jakiejś muzy? Np. ja podczas programowania (w logo, a jakże:)) lubię słuchać Anastaci, Eminema, może O-Zone... ogólnie, jakoś umila to stukot klawiszy.
 
Vampek said:
Poczytałem sobie kilka pierwszych stron tematu...Logo? Heh, a w tym roku startuję do konkursu... ha, teraz nakopię tym, którzy mówią, że LOGO się do niczego nie przydaje. Przecież to bardzo ważne! Pozwala się dostać do The Witcher Team:)A teraz male pytanko: czy podczas pracy słuchacie jakiejś muzy? Np. ja podczas programowania (w logo, a jakże:)) lubię słuchać Anastaci, Eminema, może O-Zone... ogólnie, jakoś umila to stukot klawiszy.
1. Pozwala dostać się do teamu - ale na jaką funkcję??2. Ja słucham The Melvins i tego typu muzyki.3. Wiesz o czym są piosenki O-Zone'u??
 
Geno said:
khem...khem...to ja może nie skomentuje (music theme) de gustibus non disputandis Po drugie - to post raczej do tamatu "Muzyka"
Błagam tylko nie do muzyki :
 
krogulen --> ta, aż tak dobrze to rumuńskim nie władam, sorrygeno --> dział muzyka to raczej muza w grze, a to jest dział o autorach gryvampyre --> zakończyć temat? A takie wzięcie ma...
 
Vampek said:
Poczytałem sobie kilka pierwszych stron tematu...Logo? Heh, a w tym roku startuję do konkursu... ha, teraz nakopię tym, którzy mówią, że LOGO się do niczego nie przydaje. Przecież to bardzo ważne! Pozwala się dostać do The Witcher Team:)A teraz male pytanko: czy podczas pracy słuchacie jakiejś muzy? Np. ja podczas programowania (w logo, a jakże:)) lubię słuchać Anastaci, Eminema, może O-Zone... ogólnie, jakoś umila to stukot klawiszy.
Dzięki Vampek za poinstruowanie ale to nie ja ten temat tu wkręciłem i przekierowanie w mojej wypowiedzi też umieściłem - więc właściwie to o co Ci chodzi....?
 
Vampek said:
krogulen --> ta, aż tak dobrze to rumuńskim nie władam, sorry
A nie odczuwasz jakiejś, hm... potrzeby dowiedzenia się o czym śpiewają?PS: Zobacz sobie fragment refrenu od Despre Tine:(...)plinge lumia dupa iei...
 
Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei - Chcesz odejść, ale nie zabierzesz mnie ze sobą.czy mam rozumiec ze numa numa iei znaczy ale nie zabierzesz mnie ze soba?czy tylko mi cos tu nie gra.To tlumaczenie to jakas lipa.
 

Rioo

Forum veteran
Skończmy już temat O-Zone ... Kazdy ma prawo słuchać tego co mu sie podoba. Przypominam temat "Prawdziwe oblicze ludzi REDa"
 
no dobra. wracajac do tematu:
Fallen Zen said:
Aha, nie Panasiewicz tylko Panasewicz, jak wokalista z Lady Pank.
Jak ty znajdujesz czas na to wszystko (tworzenie gry, trasy koncertowe itp.)?PSNo jak dla mnie to Lady Pank RULEZZ.PS2Moge zostac modem?
 

Rioo

Forum veteran
krakers said:
Jak ty znajdujesz czas na to wszystko (tworzenie gry, trasy koncertowe itp.)?PSNo jak dla mnie to Lady Pank RULEZZ.PS2Moge zostac modem?
sprytny lizus :p
 
Vampek said:
A teraz male pytanko: czy podczas pracy słuchacie jakiejś muzy? Np. ja podczas programowania (w logo, a jakże:)) lubię słuchać Anastaci, Eminema, może O-Zone... ogólnie, jakoś umila to stukot klawiszy.
Ja od paru dni tłukę non-stop Rammstein i od czasu do czasu soundtrack z Halo. Ale schodzimy za bardzo off-topic, proszę o posty na temat, dziękuję.
 
Fallen Zen said:
Vampek said:
A teraz male pytanko: czy podczas pracy słuchacie jakiejś muzy? Np. ja podczas programowania (w logo, a jakże:)) lubię słuchać Anastaci, Eminema, może O-Zone... ogólnie, jakoś umila to stukot klawiszy.
Ja od paru dni tłukę non-stop Rammstein i od czasu do czasu soundtrack z Halo. Ale schodzimy za bardzo off-topic, proszę o posty na temat, dziękuję.
Rozumiem, że niedługo rzucasz Wiedźmina i jedziesz z potężną ekipką na koncert Rammsteinu, no nie?
 

Rioo

Forum veteran
Gocek said:
Fallen Zen said:
Rozumiem, że niedługo rzucasz Wiedźmina i jedziesz z potężną ekipką na koncert Rammsteinu, no nie?
A tą ekipą będziemy my Dobra, sorry za OT, ale chciałem tylko wyrazić swoje nadzieje
 
Top Bottom