Prawdziwy RPG

+
Koniec, mas walnął nokaut.
Soczu, ja mam 181 na gronie. Fikasz to znikasz, proste.Przy okazji: wg mnie najlepszym RPG świata będzie TES 5. Ale dopiero po ER. Żeby spamu nie było.
 
znowu przegrałem :(wy to macie teksty chłopaki wy to jesteście. pewnego dnia będę teki jak wy. wtedy posadzę drzewo i powiem , że jestem już prawdziwym mężczyzną
 
Socchi ale sadzić drzew tak od hecy to nie można, wydaje mi się, że trzeba mieć pozwolenie. Wyobrażasz sobie jakby wyglądało twoje miasto gdyby każdy sobie sadził drzewa chcąc coś udowodnić? Tak by wyglądało
Chcesz żeby tak wyglądało twoje miasto?
 
Rany, ty masz rację. W dodatku takie drzewo to nie takie hop siup. To nowe życie. To tak jak z dzieckiem. Już w gimnazjum uczą, że stajesz się odpowiedzialnym za to, co oswoisz. A ja bym tak sobie ot tak chciał zaśmiecać świat nowymi istnieniami. To by było nie w porządku względem was (bo przecież nie każdy chce mieszkać wśród drzew), jak i względem samych drzew (bo przecież nie każde drzewo chce być posadzone, a jeśli już, to chyba powinno mieć wpływ na to, gdzie ma zostać posadzone). Nie, nie chcę, żeby tak wyglądało moje miasto. Bardzo nie chcę. Przepraszam za własną głupotę i lekkomyślność. Bo któż mi dał władzę by decydować o życiu drzew?
 
FullNelson said:
Działałeś w afekcie.
Drzewa loff loff, drzewa loff loff..Czy Waszym zdaniem najlepsze RPG to będzie takie, w którym NPC zachowują się tak absurdalnie jak na tym forum? (tym wątku?)
 
ktoś powinien pomyśleć nad zaimplementowaniem w gry inteligentnego systemu rozwoju drzew. już widzę te hasła reklamowe'niepowtarzalne drzewa' , 'poczuj piękno natury dzięki ITES (Intelligent Tree Evolution System)'eh, marzenia. pozostaje mi pobawić się fraktalami.
 
Genesis ma gry o koniach, to i powinien mieć coś o drzewach. Jakiś symulator ala Simsy albo wyścigówka który dąb będzie pierwszy miał 10 metrów.
 
A masz coś bardziej RPG? ;/Dobre, ale chciałem coś z wyborami moralnymi ;/@EditSory, w tej grze jest się dobry, jak się sadzi drzewa, a zły jak się nie sadzi ;]
 
Socchi said:
ktoś powinien pomyśleć nad zaimplementowaniem w gry inteligentnego systemu rozwoju drzew. już widzę te hasła reklamowe'niepowtarzalne drzewa' , 'poczuj piękno natury dzięki ITES (Intelligent Tree Evolution System)'eh, marzenia. pozostaje mi pobawić się fraktalami.
Marzenia się spełniają! Bethesda jak zwykle wychodzi na przeciw oczekiwaniom graczy
Harold był bardzo inteligentnym ghoulem w FO 1 i 2, w FO3 jest nie mniej inteligentnym drzewem. Czyżby kolejna rewolucja po łamiącym wszelkie konwencje Radiant AI? Speed Tree jest last gen
 
doskonale! czy planowane jest rozwijanie projektu?aha i czy występuje coś oprócz klonu? wiem ze można odblokować dąb, ale to już nie to samo. ma ktoś stronkę z fanowskimi modami?
 
wasze posty zostały zgłoszone pod kątem spamumam nadzieję ze się liczycie z konsekwencjami/edit:eek:j Nelson przykro mi to twoje sto sześćdziesiąte czwarte ostrzeżenie, wróć za dwa dni :)
 
Mam wrażenie jak bym gadał z 2 letnimi imbecylami ... Dorośliście ? Gusta i guściki nie każdy zachwyca się wszystkim. Ja jestem fanem przede wszystkim Bg 1 i BG 2 oraz Wiedźmina i FO3 i nie mam pojęcia czemu to krytykujecie... a co uważacie ,że posrany DIABLO II który przyciągnął rzesze chcących wyrzynać tłumy potworów ludzi , jest SUPER ?! FO3 może nie jest następca real falloutów ale jest świetnym postapo crpgiem. I tak wolę P&P od Crpgów ale Rpgi mają to do siebie ,że nie zawsze jest czas na nie .a wy jedynie o czym potraficie rozmawiać to znajomi z NK wiem ,że to sarkastyczne ,ale załóżcie do tego temat ;) w Fallouty nie grałem bo nie znoszę TURÓWEK ,a w planescape nie podoba mi się klimat . najlepszy klimat w grze ... hmmm . Zdecydowanie WIEDŹMIN a to moje zdanie i nie musicie mówić mi o dzieciach z nk ;/ imbecyle
 
Top Bottom