Problem z dialogami w Wiedźminie 3

+
Witam, natoczył się u mnie problem z dialogami w Wiedźminie 3 (Steam). Podczas grania w Wiedźmina wszystkie dźwięki muzyka, efekty itp. działają poprawnie dopóki nie zacznę z kimś dialogu. Usta postaci wszystko się ruszają ale dźwięk jest w ogóle nie słyszalny, a jak się już w niego mocno wsłucha to ten dźwięk brzmi jakby postacie byłyby w jaskini i jednocześnie oddalone od siebie oraz znajduje się też takie dziwne echo. Wszystkie takie podstawowe rzeczy wykonałem jak: ponowna instalacja, sprawdzenie wszystkich sterowników (są najnowsze), spójność plików zrobiona (był jeden plik ściągnięty ponownie, który był nie poprawny ale mimo tej „naprawy” dalej nic) oraz próbowałem znaleźć w edytorze rejestru Wiedźmina 3 bo stwierdziłem, że może tam coś jest nie tak ale nawet nie mogę tego znaleźć. W edytorze rejestru szukałem tak:
HKEY_CURRENT_USER ----> Software ----> CD Projekt Red (żadnych konkretów)
HKEY_CURRENT_USER ----> Software ----> GOG.com (też raczej żadnych konkretów)
HKEY_CURRENT_USER ----> Software ----> Valve (wszedłem tam ponieważ znajduje się tam klucz steam no ale nic tam nie było
związane z wiedźminem również)
Czy ktoś też miał taki problem albo ma ktoś więcej pomysłów na ten przypadek?
 
W sumie to strzelam na ślepo, ale może błąd jest po stronie sprzętu audio? Grasz na słuchawkach czy głośnikach? Nie pamiętam dokładnie, ale kiedyś miałem chyba nieco podobny problem i pomogło podłubanie przy ustawieniach głośników. Może te poniższe linki ci pomogą, chyba że już podobne rozwiązania sprawdzałeś.
 
W sumie to strzelam na ślepo, ale może błąd jest po stronie sprzętu audio? Grasz na słuchawkach czy głośnikach? Nie pamiętam dokładnie, ale kiedyś miałem chyba nieco podobny problem i pomogło podłubanie przy ustawieniach głośników. Może te poniższe linki ci pomogą, chyba że już podobne rozwiązania sprawdzałeś.
Dzięki wielkie za odpowiedź. Zerknę na to jutro już i coś poszperam no i używam słuchawek spc gear viro plus. Słyszałem że pomaga zmiana sprzętu na stereo ale w moich słuchawkach to niestety nie możliwe bo nie mam opcji konfiguracji w ustawianiach dźwięku.
Post automatically merged:

W sumie to strzelam na ślepo, ale może błąd jest po stronie sprzętu audio? Grasz na słuchawkach czy głośnikach? Nie pamiętam dokładnie, ale kiedyś miałem chyba nieco podobny problem i pomogło podłubanie przy ustawieniach głośników. Może te poniższe linki ci pomogą, chyba że już podobne rozwiązania sprawdzałeś.
Jednak ciekawość wygrała i sprawdziłem to teraz. Niestety nic nie zadziało i też już próbowałem tych opcji oprócz tego z usunięciem 2 folderów no ale po tej akcji to nawet nie chce się odpalić gra.
 
Last edited:
Dzięki wielkie za odpowiedź. Zerknę na to jutro już i coś poszperam no i używam słuchawek spc gear viro plus. Słyszałem że pomaga zmiana sprzętu na stereo ale w moich słuchawkach to niestety nie możliwe bo nie mam opcji konfiguracji w ustawianiach dźwięku.
Post automatically merged:


Jednak ciekawość wygrała i sprawdziłem to teraz. Niestety nic nie zadziało i też już próbowałem tych opcji oprócz tego z usunięciem 2 folderów no ale po tej akcji to nawet nie chce się odpalić gra.
Aj, szkoda. A tak właściwie to ten problem się pojawił nagle czy po jakiejś aktualizacji?
 
Aj, szkoda. A tak właściwie to ten problem się pojawił nagle czy po jakiejś aktualizacji?
Nie mam pojęcia dokładnie bo długo nie grałem i po prostu ściągnąłem gierkę no i tak już było. Możliwe że to przez najnowszą wersję ale nie wiadomo.
 
Top Bottom