Problem z instalacją patcha 1.30

+

Gorran

Forum regular
Problem z instalacją patcha 1.30

Witam,
W aplikacji GOG miałem zawsze ustawioną funcję pobierania automatyczniego wszelkich uaktualnień do gry, mimo to z jakiegoś powodu nie stało się tak w przypadku najnowszej łatki.
Postanowiłem spróbować wymusić update, znalazłem 1.30 (i 1.22->1.24, tego również brakowało) na liście i zaczął ściągać, jednak zamiast zainstalować obie łatki aplikacja zaczęła ściągać sobie tylko znany update 40GB. Zatrzymałem ściąganie, zainstalowałem łatkę 1.22 -> 1.24 ręcznie z foldera GOG, instalacja zakończyła się pomyślnie. Zaraz po tym jednak GOG zaczął ściągać coś co waży 13GB. Myślałem, że wystarczy w ten sam sposób zainstalować update 1.30, jednak ten zakończył się niepowodzeniem:
The Witcher 3: Wild Hunt patch log
Incorrect version of: E:\Games\The Witcher 3 Wild Hunt\\bin\x64\witcher3.exe
Incorrect version of: E:\Games\The Witcher 3 Wild Hunt\\content\content0\staticshader.cache
Incorrect version of: E:\Games\The Witcher 3 Wild Hunt\\content\metadata.store

W tej chwili, gdy próbuję uruchomić grę nic się nie dzieje (przycisk "graj" w GOG pozostaje wyblakły tylko na dwie sekundy i wraca do zielonego).
Jakakolwiek pomoc jest mile widziana, pozdrawiam.
 
Pacz 1.24 i 1.30 trochę na mieszały a ty jeszcze się do tego przyczyniłeś. Pozostaje ci tylko opcja Sprawdź / napraw pliki gry (może pobierać spore ilości danych jeśli pliki są uszkodzone).
Ogólnie od aktualizacji 1.22 zaleca się mieć ustawiona opcję ręcznego pobierania aktualizacji. Aktualizacja 1.24 powoduje problemy jeśli sterowniki kart graficznej są stare, nowe sterowniki zainstalowane są na stare wersje.
Gdybyś miał błędy z grafika to należny reinstalować sterowniki grafiki ta metodą:
1.Pobierz i zainstaluj gdzieś na dysku programik DDU2. Po zainstalowaniu uruchom pobrany program i w okienku Launch option - normal zmień z normal na Safe Mode i kliknij Reboot to Safe mode
3.Gdy będziesz w trybie awaryjnym uruchomi się automatycznie programik DDU wejdź w jego opcje i zaznacz "remove C nvidia driver folders" i odinstaluj stery nvidia wybierając clean and restart
4.Po ponownym uruchomieniu zainstaluj sterownik nvida który to powinieneś mieć już pobrany, ale jest jedno małe ale ...
podczas instalowania sterownika wybierz instalację zaawansowaną i nie instaluj:
- nvidia geforce experience
- 3D vision
- nvidia dźwięk HD
- sterownik kontrolera 3D vision
5. Po zainstalowaniu sterownika restart PC
Uruchom ponownie program DDU ale tym razem zainteresuj się jego lewym dolnym rogiem i kliknij Launch w nowym oknie z prawej strony kliknij na przywróć domyślne ustawienia aktualizacji ...
Przy aktualizacji 1.30 musisz jeszcze raz ręcznie zainstalować Virtual C++ 2013 wersję x64 i x86.
 
Top Bottom