problem z kamerą i obsługą menu zadań W3

+
problem z kamerą i obsługą menu zadań W3

Witam serdecznie od jakiegoś czasu mam problem z grą
mianowicie do tej pory grałem na laptopie podpiętym do TV i gra nie sprawiała problemu
po krótkiej przerwie chciałem w wolnej chwili pograć i gra po głównym menu i wyborze opcji kontynuuj się nie ładuje
mam cały czas wolny ekran
po odpięciu TV gra ładuje się ale mam problemy ze sterowaniem, gram na padzie Logitech F310 i po zmianie widoku kamery ona zawsze wraca do tej samej pozycji, wejście w menu zadań również jest problemem ponieważ zawsze ściąga mnie na sam dół listy i nie mogę wejść w inne zadania

---------- Zaktualizowano 19:07 ----------

Witam serdecznie od jakiegoś czasu mam problem z grą
mianowicie do tej pory grałem na laptopie podpiętym do TV i gra nie sprawiała problemu
po krótkiej przerwie chciałem w wolnej chwili pograć i gra po głównym menu i wyborze opcji kontynuuj się nie ładuje
mam cały czas wolny ekran
po odpięciu TV gra ładuje się ale mam problemy ze sterowaniem, gram na padzie Logitech F310 i po zmianie widoku kamery ona zawsze wraca do tej samej pozycji, wejście w menu zadań również jest problemem ponieważ zawsze ściąga mnie na sam dół listy i nie mogę wejść w inne zadania

sprawa kamery i obsługi menu po reinstalacji się rozwiązały
nadal jednak nie mogę grać na TV, w czym może tkwić problem
jak dotąd kilkanaście godzin grania odbyło się bez problemu
 
Czy problem pojawił się po zainstalowaniu nowego patch'a tzn. 1.11??
Czy grasz z dodatkiem Serce z Kamienia? Jeśli tak to w tym może tkwić problem. Dodatek i nowy patch nieźle "zbałamucił" grę błędami wszelakiej maści.
 
tak też myślę, że właśnie po wejściu 1.11 zaczęły się problemy, nie ukrywam że zdecydowanie wygodniej grało mi się na TV niż na 15" laptopa
 
Top Bottom