problem z questem

+
problem z questem

mam taki problem, otoz robie quest daleko od domu i w pewnym momencie sie zaciałem ;/ wybralem opcje z toporem , zanioslem go do tej papliczki i o polnocy wzialem ten amulet i zabilem wojownika. wrocilem do yarena z amuletem ale nie moge mu powiedziec o tym bo nie mam w opcjach rozmowy takiej kwestii... moze ktos wie jak to rozwiazac??
 
Quest składa się z dwóch części.Jedna to załatwienie sprawy vodianoi - zrobiołeśDruga to zabicie potworów występujących na drodze z obozowiska drwali do wioski ceglarzy (włącz śledzenie zadania, powinny Ci takie 3 czerwone punkty na mapce się zaznaczyć, pokażą one zbiorowiska potworów do wybicia).
 
z tego co pamietam to amulet zanosi sie odrazu nie mozna plynac bo drwale zginą bo potowry zabija ich na drodze poza tym amulet trzeba zaniesc do yaren bolta tak mi sie wydaje on nie bedzie pocztakowo zadowolony z tego ze musial oddac swoj topor ale ulegnie geraltowi. jest tez 2 opcja isc tam i zabić tego przywodce ktory stoi przy tym pomniku no i sprawa z glowy pozdro
 
Mam pytanie, co prawda nieco inne od 1 pytania, ale nie chce zaśmiecać forum, no wiec, mam zamiar pojechać na bagna i powypełniać questy, i pytanie jest takie z kad mam wziasc ksiazki o echinopsach? Pamietam jak gralem 1 raz to mialem nawet w bestiariuszu informacje o Kikimorach
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Książka "O Przeklętych i Przekleństwach"Sprawdź u Antykwariusza (krasnolud, tam gdzie ludzie handlują)Ewentualnie poszukaj na bagnach - może w którymś domu? Może u Dziadka?Powodzenia :)
 
sarnek said:
mam taki problem, otoz robie quest daleko od domu i w pewnym momencie sie zaciałem ;/ wybralem opcje z toporem , zanioslem go do tej papliczki i o polnocy wzialem ten amulet i zabilem wojownika. wrocilem do yarena z amuletem ale nie moge mu powiedziec o tym bo nie mam w opcjach rozmowy takiej kwestii... moze ktos wie jak to rozwiazac??
Jak wziąłeś amulet na znak zgody między drwalami a vodianoy, to nie zabijaj wojownika. Istotą tego zadania jest to, że albo bierzesz amulet, albo zabijasz ryboludzia.
 
Top Bottom