Problem ze śledztwem

+
Problem ze śledztwem

Proszę o pomoc. Utknąłem podczas śledztwa, jedyne zadania główne które mam aktywne to "Tajemnicza Wieża" i "Tajemnice Wyzimy". "Tajemnice Wyzimy" mam w fazie "Muszę przesłuchać herszta Baraninę" jednak u niego brak takiej opcji dialogowej. Nie mam też zadania "Podejrzany Baranina" a tylko "Podejrzany Kalkstein" (zresztą nieaktywne z powodu braku dowodów). Raymond zniknął i nie wrócił, odnalazłem juz 9 sefir jednak Kalkstein nie ma nic do powiedzenia, resztę podejrzanych uniewinniłem. Jak pchnąć śledztwo dalej?

Edit: Zacząłęm rozdział od początku robiąc tylko wątek główny i zatrzymałem się w tym samym momencie. Zadanie "Tajemnice Wyzimy" każe mi przesłuchać Baraninę ale w dialogu nie ma opcji przesłuchania go, questa "Podejrzany Baranina" nie dostaję w ogóle a Raymond ucieka i nijak nie da się kontynuować fabuły.

Edit2: Wczytałem save na Editorze i tego questa "Podejrzany Baranina" nie ma w żadnej zakładce, ani w Started, ani Completed, ani Failed ani nawet w not Started. Zupełnie jakby tego questa nie było w grze.
 
Top Bottom