Problemy z patchem 1.4

+
Ja też mam problem z katastrofalnym błędem. Sprawdzałem sumy md5 z tymi które są na forum i pliki są ok. Mam WinxpSP2. Załączam również zrzut z dxdiag.
 
Do bani z takim dodatkiem, ten sam problem co u Was!.. =[ Ciekaw jestem czy zwłoka we wprowadzeniu do sklepów wersji update pudełkowej ma z tym związek (swoją drogą zamówiłem update na gram pl, jak będzie ten sam problem to się zirytuje).Chłopaki z CD projekt zawalili sprawę.................
 
Moja idiotyczna teoria zaczyna się potwierdzać, 3 osoby (ja, theville, Sum) mają ten błąd i zainstalowały grę w innym katalogu na drugim dysku. Mimo to pewnie i tak nie w tym rzecz.Ps. Sam tego nie sprawdzę bo nie mam skąd wziąść 10GB wolnego na C.
 
Ja na całym C mam 10 GB to już w ogóle nie mam co mówić. Ech a myślałem że pogram w idealnego wiedźmina :(
 
Sum said:
Sugerujesz odinstalowanie i zainstalowanie na dysku C: ? Może coś w tym jest.
Nie wiem, nie mam pojęcia. Najzwyczajniej w świecie zgaduję bo jak wiadomo tonący brzytwy się chwyta ;) .
 
Abarition said:
>SetupNew\setup.cpp (138)PAPP:pVENDOR:pGUID:$@Windows XP Service Pack 3 (2600) Non IE/Netscape 11.0---------------------------OK ---------------------------Ten problem można łatwo samemu usunąć. Koderzy nie popisali się i pacz ma problemy z antywirusami. Możliwe rozwiązania:- wyłączyć antywirusa, odpalić pacza- wyłączyć antywirusa, zrestartować kompa, odpalić pacza (w moim przypadku akurat to pomogło)- wyłączyć antywirusa, zrestartować kompa w trybie awaryjnym, odpalić pacza- przekląć kiepskich programistów odinstalować antywirusa, zrestartować kompa, zainstalować pacza, zainstalować antywirusa, jeszcze raz sobie przekląć...A po ilości innych problemów, widać że produkt mocno niesprawdzony mimo kilkumiesięcznej obsuwy... No ale, gra się i tak całkiem przyjemnie ;)
Po wejściu w tryb awaryjny z internetem,patch sie instaluje bez problemów.Dzieki za pomoc :D
 
miałem ten sam problem ale zainstalowałem IDM i ściągnołem od nowa te dwa pliki......Teraz jednak za długo mi sie instaluje bo ściągnołem to o 6 i instaluje sie do teraz co dalej??
 
Jesli ktos ma wrazenie ze patch zbyt długo sie instaluje polecam sprawdzic czy w ogole sie instaluje.Na WinXPx64SP2 mialem sytuacje po odpaleniu patcha, pojawilo sie info o modyfikacji plikow, jednak po pewnym czasie zorientowalem sie ze nc sie nie dzieje. W ProcessExplorer I/O R/W Bytes Delta = 0.... Mozna tez looknac w zwyklym TaskManagerze (Menedzer zadan) na zakladce procesow w kolumnie I/O Read Bytes i I/O Write Bytes (Jak kolumny nie widac to trzeba ja dodac w menu Widok->Kolumny). Jesli dla procesu vpatch.exe wartosci sie nie zmieniaja to po zawodach.Po ponownej reinstalce calosci, pomoglo uruchomienie TWEE_Upgrade.exe w trybie zgodnosci z Win95 -> PKM na exe->Wlasciwosci->Tryb zgodnosci (mam po ang: Compatibility)
 
janekk said:
Moja idiotyczna teoria zaczyna się potwierdzać, 3 osoby (ja, theville, Sum) mają ten błąd i zainstalowały grę w innym katalogu na drugim dysku. Mimo to pewnie i tak nie w tym rzecz.Ps. Sam tego nie sprawdzę bo nie mam skąd wziąść 10GB wolnego na C.
Niestety przeinstalowanie Wiedźmina na dysk C: nie pomogło :( Nadal pojawia się katastrofalny. REDZI HELP!
 
A u mnie to samo co u kolegow wyzej. Blad transferu skladnika i katastrofalny blad. Wylaczanie antywira nie pomaga. Mam netFramework 3.5 i win xp SP2.I widze ze ten problem maja osoby ktore ostatnio sciagnely tego patcha ^^ wczesniej tego nie bylo. Sciagalem juz dwa razy. Jakie jeszcze lekarstwa sa skuteczne? =]zapomnialem dodac ze blad wywala przy jednym z pierwszych plikow ktory nazywa sie "localized.key"
 
Instalacja na innym dysku to nie problem, u mnie poszło bez problemu.ALE. Panowe z CDP jak dla mnie są spaleni. Ciekawe czy na opakowaniu gry umieszczą info, na jakich procesorach gra nie działa? W internecie (na stronie pobierania EE) tego nie znalazłem. Dopiero po instalacji (czyt. po doprowadzeniu Wiedźmina do stanu w którym się NIE uruchomi) w readme można znaleźć info, że:
Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron.
podczas gry do wersji 1.3 wszystko działało bez problemu.Rozumiem, że Wam się nie chce i olewacie pewien procent graczy. Ale wypadałoby napisać o tym trochę wcześniej, w widocznym miejscu. Bo jednak sporo dwuletnich komputerów na tych Athlonach XP jeszcze działa.Może i gra jest wspaniała. Ale kupiłem produkt, w który grać jest karą (niestabilność, problemy z EAX, czasy ładowania), praktycznie wersję beta. A wersja grywalna - cóż, na moim komputerze się nie odpala. Wniosek? 100 zł w plecy. Dzięki, CDP.
 
raceCh- said:
Instalacja na innym dysku to nie problem, u mnie poszło bez problemu.ALE. Panowe z CDP jak dla mnie są spaleni. Ciekawe czy na opakowaniu gry umieszczą info, na jakich procesorach gra nie działa? W internecie (na stronie pobierania EE) tego nie znalazłem. Dopiero po instalacji (czyt. po doprowadzeniu Wiedźmina do stanu w którym się NIE uruchomi) w readme można znaleźć info, że:
Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron.
podczas gry do wersji 1.3 wszystko działało bez problemu.Rozumiem, że Wam się nie chce i olewacie pewien procent graczy. Ale wypadałoby napisać o tym trochę wcześniej, w widocznym miejscu. Bo jednak sporo dwuletnich komputerów na tych Athlonach XP jeszcze działa.Może i gra jest wspaniała. Ale kupiłem produkt, w który grać jest karą (niestabilność, problemy z EAX, czasy ładowania), praktycznie wersję beta. A wersja grywalna - cóż, na moim komputerze się nie odpala. Wniosek? 100 zł w plecy. Dzięki, CDP.Zastanawiam się, czy to już się kwalifikuje do rzeczynika praw konsumenta... :|
raceCh ty to jestes koles. CDP przygotowal darmowy update zawierajacy ogromna liczbe usprawnien i nowy content a ty ich do rzecznika przez Y bedziesz podawal!Looknij na Bethesda ktora kilka lat temu wydala Obliviona po czym zgarnela kase i totalnie olala konsumentow. Niedosc ze gra w v1 byla totalnie zbugowana to wszystkie poprawki byly uworzone przez samych graczy...ale nvm. Z punktu biznesowego jestes jednym z garstki niezadowolonych, co bylo wliczone w ryzyko przez CDA ;]B4$T3Kzrob hard reset kompa i przy boot'cie wybierz tryb awaryjny.. :].. a tak naprawde to przed ladowaniem kernela trzeba przytrzymac ctrl lub w odpowiednim momencie po starcie kompa trzeba nacisnac F8 zdaje sie..
 
tylko mam klopot. klawiatura nie reaguje. pisze nacisnij strzalki w gore lub w dol, a mi nie reaguje. tu jest OK. mozna jakos inaczej?
 
F8 przy starcie systemu. I potem wedlug instrukcji na ekranie odpalasz tryb awaryjny z obsluga sieci.Ale daruj sobie. Nie pomaga =p
 
to co robić mam caly plik. nareszcie udalo mi sie sciagnac. tyle czekalem. wylączylem antywirusa, CO ROBIC?
 
Top Bottom