Pudełkowe wydanie next-genowego Wiedźmina 3 nadchodzi!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Pudełkowe wydanie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon — Edycja Kompletna na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X pojawi się na półkach polskich sklepów już 26 stycznia!

Poniżej planowana data premiery dla poszczególnych krajów:

26 stycznia

Andora, Arabia Saudyjska (PS5), Austria, Bahrajn, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Egipt, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Hong Kong, India, Indonezja, Irlandia, Islandia, Izrael, Jordania (PS5), Kanada, Katar, Liban (PS5), Liechtenstein, Luksemburg, Malezja, Malta, Monako, Niderlandy, Niemcy, Norwegia, Oman, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Tajlandia, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Stany Zjednoczone

27 stycznia

Australia, Nowa Zelandia

31 stycznia

Argentyna, Belize, Boliwia, Chile, Ekwador, Gwatemala, Gujana, Honduras, Kolumbia, Kostaryka, Meksyk, Nikaragua, Panama, Paragway, Peru, Korea Południowa (PS5), Salwador, Surinam, Urugway, Wenezuela

9 lutego

Japonia (PS5)

20 lutego

Brazylia (PS5)
 
Last edited:
Czy ktoś z Was miał okazję kupić wersję pudełkową pod nową generację? Ciekawi mnie czy tylko ja trafiłem na brak zawartości - w sensie tylko płyty. Gdzieś wyczytałem, że mieli dołączać naklejki i mapkę więc stwierdziłem, że będzie do kolekcji, a tu takie zaskoczenie :/
W żadnym sklepie nie ma napisanej zawartości gry więc nie mam jak zweryfikować.
 


Pudełkowe wydanie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon — Edycja Kompletna na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X pojawi się na półkach polskich sklepów już 26 stycznia!

Poniżej planowana data premiery dla poszczególnych krajów:

26 stycznia

Andora, Arabia Saudyjska (PS5), Austria, Bahrajn, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Egipt, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Hong Kong, India, Indonezja, Irlandia, Islandia, Izrael, Jordania (PS5), Kanada, Katar, Liban (PS5), Liechtenstein, Luksemburg, Malezja, Malta, Monako, Niderlandy, Niemcy, Norwegia, Oman, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Tajlandia, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Stany Zjednoczone

27 stycznia

Australia, Nowa Zelandia

31 stycznia

Argentyna, Belize, Boliwia, Chile, Ekwador, Gwatemala, Gujana, Honduras, Kolumbia, Kostaryka, Meksyk, Nikaragua, Panama, Paragway, Peru, Korea Południowa (PS5), Salwador, Surinam, Urugway, Wenezuela

9 lutego

Japonia (PS5)

20 lutego

Brazylia (PS5)
Dlaczego olaliście graczy i kolekcjonerów na PC? Jesteśmy gorsi?
 
@Bulva21 kolekcjonerów ogólnie olali, nie tylko na PC. Zapłaciłem niecałe 200zl za wersje pudełkową w której są tylko płyty, równie dobrze mogłem kupić wersje cyfrową za co najmniej połowę mniej. Szkoda, wystarczyłoby dołączyć jakieś naklejki, mapki, pare kart do Gwinta itp. tanim kosztem, a tak to niesmak pozostał.
 
Widać pudełka na PC mają już coraz mniejsza wartość albo praktycznie nie mają już żadnej... A szkoda bo jeszcze do niedawna niektórzy robili fajne zestawy. Ciekawe czy dodatek do CP 2077 będzie miał pudełkowe wydanie ale chyba o takim zestawie jakie miały dodatki do W3 to raczej można pomarzyć. Obym się mylił ;)
 
coraz mniejsza wartość albo praktycznie nie mają już żadnej...
Proszę mnie poprawić, ale z tego co pamiętam, niedawna głośna premiera- GoW Ragnarok, edycja kolekcjonerska posiadała pudełko z grą, w której nie było płyty z grą, tylko kod z zawartością wirtualną. Znak czasów?
 
Na PC wydania pudełkowe to tylko jakieś bambetle plus kod, bo gry na PC właściwie się wypożycza. Jedyna opcja gdzie grę kupuje się legalnie na własność to GOG. Dlatego kupuję tam wszystko co się da (mają też duże tytuły).
Po resztę "wypływam na ogrom wód oceanów...", mając grę wypożyczoną (ostatnio głównie Epic)
 
Last edited by a moderator:
Proszę mnie poprawić, ale z tego co pamiętam, niedawna głośna premiera- GoW Ragnarok, edycja kolekcjonerska posiadała pudełko z grą, w której nie było płyty z grą, tylko kod z zawartością wirtualną. Znak czasów?
Nowe komputery praktycznie też są sprzedawane bez napędów, także faktycznie, taki znak czasów ;)
Gry na płytach będą powoli odchodzić do lamusa, tak jak kiedyś dyskietki. Internet jest już na tyle szybki i wygodny, że wypiera pozostałe nośniki i raczej nie będzie od tego odwrotu. Produkcja płyt i nagrywanie danych jest czasochłonne, do tego pozostają kwestie związane z magazynowaniem produktów, dystrybucją. W międzyczasie część produktów może się zniszczyć, lub zaginąć. Wszystko to wiąże się z olbrzymimi kosztami, których wydawcy chcą unikać.
Nie wspomniałem o ilości miejsca jakie zajmują obecne gry, ale czy trzeba? Każdy z nas wie, że kolejne produkcje będą potrzebować więcej i więcej. Nikt nie będzie chciał żonglować płytami tak jak kiedyś to się działo z dyskietkami ;)
Myślę, że w obecnych czasach nie ma sensu sprzedawać pustych pudełek. Posiadam ich sporo i już dawno przesiadłem się na wersje cyfrowe. Na pudełka szkoda mi miejsca, jeśli mają tak stać puste. Zamiast tego wolę postawić na półce artbooka, cd z muzyką, bo w samochodzie lubię czasem zapuścić soundtrack, kiedy jest dobry.
 

Chodak

Forum veteran
Za czasów cdp.pl i w okolicach Wiedźmina 2 było jeszcze tak, że nowe gry w pudełkach bywały sporo tańsze od wersji cyfrowych. Obecnie to się już prawie nie zdarza, więc tym mniej sensu w kupowaniu fizycznych kopii.

Jestem pecetowcem, ale zdaje się że nowa generacja konsol też już ma wersje bez napędu, nie? Podejrzewam że kolejna będzie już tylko w tej wersji, z ewentualnym napędem zewnętrznym do dokupienia.
 
Jestem pecetowcem, ale zdaje się że nowa generacja konsol też już ma wersje bez napędu, nie? Podejrzewam że kolejna będzie już tylko w tej wersji, z ewentualnym napędem zewnętrznym do dokupienia.
Też jestem pecetowcem, ale pod koniec roku zakupiłem PS5 w wersji digital, czyli właśnie bez napędu. Skłoniło mnie do takiego kroku: coraz mniej czasu na gry, życie w biegu oraz- tak sobie tłumaczę- każda duża, znacząca coś w branży gra i tak wyjdzie na dużo tańsze konsole.
 
A to nie ma dyskusji, jeśli chodzi o temat jakość/cena, konsole wygrywają.
Granie na PC stało się okrutnie drogie po zrównaniu cen nowych gier. No i kiedyś topowa karta graficzna kosztowała tyle co konsola, teraz kosztuje 5 razy więcej. XD
 
Top Bottom