REDFlame Interactive ogłosiło wydanie przygody "Deception" do Wiedźmina

+
A ja bym stwierdził nawet, że nie mogę. [tak, już jest w 100% poprawnie - w ostatniej wersji brakowało kropki] A tak serio, to nie jest to może jakaś produkcja, która jest dla mnie zbawieniem, nie oczekuję 'niewiadomoczego', a kawałka godziwej rozrywki. I nie będę popędzał was, jeśli chodzi o mnie, to róbcie to nawet jeszcze ze 2 lata, byle oczekiwanie to było czymś uzasadnione. [hint: dobrym uzasadnieniem jest zrobienie arcydzieła... ^^]
 
PrawdziwyGerald said:
Czas najwyższy uciąć wszelkie spekulacje :p[size=14pt]"Deception" ukaże się tuż przed premierą Edycji Rozszerzonej. [/size]
Czy będzie kompatybilny zarówno z wersją 1.3 i z ER ?
 
Cyprien nie mów tak hop. D'jinni w edycji rozszerzonej będzie w innej wersji. Moga pojawić się drobne problemiki, ale pewien nasz dobry wujek:D zapewnił, że wystarczy otworzyć i zapisać mod na nowo z pomocą najnowszego d'jinniego i wszystko będzie dobrze.
 
no juz zaczołem myśleć o deinstalacji gierki :p . ale ją chyba jeszcze potrzymam na dysku ;]
 
W zasadzie to świetnie, że taki projekt powstaje. Ciekawe też jak chłopakom z REDFlame'a pójdzie lokalizowanie z angielskiego na polski (nawet jeśli będą wyłącznie napisy...).Byłem na ich stronie, obejrzałem parę concept artów i rzec muszę, że całkiem smakowicie to wygląda :beer:.Mam też pytanie: czy Deception to nazwa moda, a Strands of Destiny to nazwa przygody?A może to jedno i to samo...?Sorry za tak lamerskie pytanie, ale jestem tu nowy i dopiero zaczynam. :peace:
 
Plotyn said:
W zasadzie to świetnie, że taki projekt powstaje. Ciekawe też jak chłopakom z REDFlame'a pójdzie lokalizowanie z angielskiego na polski (nawet jeśli będą wyłącznie napisy...).Byłem na ich stronie, obejrzałem parę concept artów i rzec muszę, że całkiem smakowicie to wygląda :beer:.Mam też pytanie: czy Deception to nazwa moda, a Strands of Destiny to nazwa przygody?A może to jedno i to samo...?Sorry za tak lamerskie pytanie, ale jestem tu nowy i dopiero zaczynam. :peace:
Witaj Plotyn :)Za lokalizację Deception odpowiedzialni są panowie z witcher.phx.pl
Plotyn said:
Deception to Deception a Strands of Destiny to nici przeznaczenia ;)2 przygody
Tak jak Michał napisał, są to dwa nie mające ze sobą wiele wspólnego projekty. Tyle, że nie zgodzę się, że "Nici Przeznaczenia" to "przygoda". "Nici" to cała kampania :)
 
No i to jest rzeczowa odpowiedź! :)Wielkie dzięki Prawdziwy Geraldzie!Gdybym tylko mógł, to bym Cię nagrodził, ale do tego trzeba dorosnąć... (Jako nowy mam za mało postów.)Tak czy inaczej pozdrawiam, :peace:Zawsze możesz zasugerować to moderatorowi... Tym razem sama się domyśliła;)Und
 
Top Bottom