Resident Evil

+
Niczego innego po ekipie stojącej za cudnym RE2:R się nie spodziewałem się.
Ja tak samo. RE2 był genialny, RE4 zapowiada się równie dobrze. Wygląda to pięknie i mam nadzieję, że takie też będzie po premierze.

Niestety, Capcom chyba znowu olał polskich fanów i tłumaczenia nie będzie(przynajmniej tak podpowiada Steam)...
 
Nie rozumiem jak w XXI wieku nawet napisów twórcy nie dają xD Serio mamy kraj trzeciego świata chyba xD Pomilo, że daje rade z ANG to jednak myślę, ze wypada dac napisy w dzisiejszych produkcjach.
 
A ja poprostu czuje że Capcom sprawdził jak wyglądała sprzedaż u nas i zapewne wyszło niespecjalnie, znaczy się oficjalną drogą bez korzystania z VPN i kupowania z Argentyny, czyli wyszli z zalożenia że nie ma sensu robić skoro tutaj takie kombinacje wychodzą.

Nie będę groził pochodniami i widlami bo zdaje sobie sprawę że winę mogą ponosić sami gracze.
Mało to razy czytało się przechwałki że "kupiłem po taniości za 80zł zamiast 160 ... no i skutek jest.
 
A ja poprostu czuje że Capcom sprawdził jak wyglądała sprzedaż u nas i zapewne wyszło niespecjalnie, znaczy się oficjalną drogą bez korzystania z VPN i kupowania z Argentyny, czyli wyszli z zalożenia że nie ma sensu robić skoro tutaj takie kombinacje wychodzą.

Nie będę groził pochodniami i widlami bo zdaje sobie sprawę że winę mogą ponosić sami gracze.
Mało to razy czytało się przechwałki że "kupiłem po taniości za 80zł zamiast 160 ... no i skutek jest.
Przy takiej skali projektu koszty tłumaczenia, tylko napisów, nie są duże. Poprostu ktoś w Capcomie uznał, że nie potrzeba w nowym RE polskiego tłumaczenia i tyle. RE8 przecież i tak się w Polsce sprzedał bez polskich napisów. Tak na marginesie kto ma Switcha? Nintendo np. do tej pory nie "widzi" Polski, nawet dystrybutora oficjalnego nie ma. Capcom to ta sama liga.
Nie lubiłem RE więc dla mnie żadna strata.
Zresztą "po co nam język polski jak mamy angielski" ;-)
 
Tak na marginesie kto ma Switcha? Nintendo np. do tej pory nie "widzi" Polski, nawet dystrybutora oficjalnego nie ma. Capcom to ta sama liga.

Widzi za to w reklamach swoich konsol i gier, które pojawiają się na polskich ulicach.
 
Musisz być z wielkiego miasta.

Mieszkam w Warszawie, więc pewnie zaliczam się do mieszkańca dużego miasta ;) ...

Na przystankach bardzo często widywałem reklamy gier od Nintendo czy samego Switch'a:



Poza tym to widzi dystrybutor (czeski bodajże), nie same Nintendo.

Może, ale i tak mamy stronę nintendo.pl
 
Oczekiwałem że w remaku porzucą motyw bycia perfidnie porywaną, tak jak docinki Luisa odnośnie jej biustu, ale widać to zostanie, hehe.
 
Dokładnie mam to samo skojarzenie. Nie jest AŻ TAK źle, ale jestem szczerze zdumiony, że ktoś to zaakceptował. Oby do premiery to poprawili, bo to białe coś jest zwyczajnie niekomfortowe dla moich oczu.
 
Jill z Remaku, a Chris i Leon z Vendetty... Dziwna decyzja.

Fajnie, że dali Jill, ale poziom filmów CGI Residenta, i gatunek który reprezentują sprawia, że moje podekscytowanie jest na zdrowym, zerowym poziomie.
 
Hah one nigdy nie były ambitne, tylko CG robiło robotę. Pewnie dostaniemy kolejną historię osadzoną przed 6, która jakieś dziury fabularne stworzy, jak ID.
A ta Jill to chyba z Flashbacka, bo wygląda jak żywcem wyjęta z RE3... Dziwne że chłopaki wyglądają staro, a ona znowu krótkie i naturalne włosy.
 
Last edited:
Hah one nigdy nie były ambitne, tylko CG robiło robotę. Pewnie dostaniemy kolejną historię osadzoną przed 6, która jakieś dziury fabularne stworzy, jak ID.
A ta Jill to chyba z Flashbacka, bo wygląda jak żywcem wyjęta z RE3... Dziwne że chłopaki wyglądają staro, a ona znowu krótkie i naturalne włosy.

Jest też pokazana krótko z Chrisem (dosłownie pierwsza klatka zwiastuna 0:01), prawdopodobnie pojechali gdzieś razem na wakacje, tudzież są na jakiejś misji incognito.

Zawsze jest opcja, że jej mutacje (była zarażona w takiej czy innej formie wirusem T, progenitorem i uroborosem) zatrzymały albo spowolniły proces starzenia się (Wesker ją porwał gdy miała 32 lata), plus zwyczajnie mogła wrócić do starej fryzury.
 
Top Bottom