Runy i przekuwanie mieczy

+
Faramir said:
Faramir said:
Ok, udało mi się go wykuć z 3 czerwonych ale teraz nie wiem który lepszy. Ten wiedźminski stalowy czy ten z rudy? :evil:
Oczywiście, że ten z rudy meteorytowej :p. Z tego co wiem to ma całkiem ciekawe statystyki ;). (+40% do obrażeń i +30% do krwawienia)
Zasada jest taka:zawsze, powiadam Wam, zawsze miecz z run/metorytów będzie lepszy od podstawowego i zawsze opłaca się wykuwać nowe, mocniejsze.@MaxximusDecimusGdzieś wyczytałem, ale pewności nie mam: podobno jak się zastosuje różne (czyli nie te same) meteoryty/runy, miecz będzie miał jakieś bonusy.
 
Wszyscy kowale mówią że obsługują tylko polecanych i przyjaciół,a zakonniczy mówi "odchędoż się bezbożniku!"
 
Najlepiej zaczekaj aż wykonasz jakieś zadanie dla danej frakcji. A tak pozatym sądze że na tym etapie gry nie opłaca się wykuwać broni, lepiej idź na bagna na wyspę wiwern, znajdziesz tam Harvala :)
 
Po wykonaniu zadania "Pamięć Ostrza" powinien ci wykuć miecz krasnoludzki kowal mieszkający w dzielnicy nieludzi.
 
Myślałem że po napadzie na bank krasnoludzki kowal mi coś wykuje.....ale nie.Mówi że nie jestem polecony i że nie jestem przyjacielem ;([move]Pomocy! - Help![/move]
 
Rozumiem że w banku pomogłeś elfom ? Tak pozatym to w akcie III są inni kowale którzy mogą wykuć dla Ciebie miecz, na mapie ich znajdziesz, są oznaczeni zieloną kropką.
 
Masz mapę, zaznaczyłem Ci na niej dwóch kowali w III akcie:
 
Kernon said:
A wiesz że Ci nie chcą mi kuć?!?! :wall:
Pomogłem Ci znaleźć kowali, bo nie mogłeś ich sam odszukać:
Kernon said:
Nie ma żadnego ;(
i masz jakieś "ale" do mnie? Przejdź sobie do Wyzimy Klasztornej, jeśli tam też nikt nie będzie chciał Ci nic wykuć, to daj sobie z tym spokój. W IV akcie dostaniesz niezły sprzęt :D
 
Karesh dałeś mu mapę Wyzimy Klasztornej, gdzie nie chcą mu wykuć czegokolwiek, a przeciesz w Handlowej jest paru rzemieślników :) Sprawdzałeś tam Kernon ?
 
Szero said:
Karesh dałeś mu mapę Wyzimy Klasztornej, gdzie nie chcą mu wykuć czegokolwiek, a przeciesz w Handlowej jest paru rzemieślników
Dałem mu mapkę Wizimy Klasztornej, bo w Handlowej nie ma kowala z tego co mi się wydaje. :hmmm: Jest tylko sprzedawca broni i ekwipunku.
 
pytanie:Gdzie można znaleść wszystkie 3 ZŁOTE runy i meteoryty, bo zawsze znajdowałem tylko 2??..proszę o odpowiedź..
 
Żółte meteoryty możesz zdobyć w:- Fazie 27 questu Tajemnice Wyzimy- Wygrać od Zeleista Meista- W krypcie strzygi przy jednym z ciał- W Starym DworzyszczuRuny Słońca:- Kupisz od Talara- W bazie Salamandry jedna jest w III akcie- Przy ciele Dagonai chyba ten syn kowala ma, sprawdź
 
Damage +24%Chance of critical effects: Pain and Stun +30%Chance of critical effects: Bleeding and Precise Hit +30% A sword forged of three yellow pieces of meteorite steel30% odnosi się ogłuszenia i celności uderzenia czy również do bólu i krwawienia?
 
Top Bottom