szpony nekkera

+
szpony nekkera

kurrrrde, szlag mnie trafi!

Czy ktos widzial jakies nekkery w Akcie III?
Normalnie walesa sie toto prawie wszedzie, a gdy zabraklo mi szpona (jednego) to ani ani.
Nie mowcie , ze musze sie wracac do stanu sprzed Drauga, bo mnie cholera trafi....
 
a dupa!

Zegnaj zbrojo z Ys :(
A, jeszcze jedno: pamietam, ze kiedys (dawno temu) mowiono, ze mozna probowac craftingu z elementow wszelkich. Czy w zwiazku z tym jest opcja zastapienia tych szponow nekkerow jakimis innymi "koscianymi" skladnikami???
 
Cóż nie jestem zwolennikiem kodów itp ale istnieje prosty sposób na zdobycie tego jednego szpona. Program Cheat Engine. Jest prosty. Zaznaczasz w nim jaki program chcesz monitorować. Zaznaczasz z listy procesów witcher2.exe Oczywiście robisz to gdy gra jest włączona potem patrzysz ile masz w plecaku tych szponów nekkera. Wpisujesz w program Cheat engine te ilość i wyszukujesz. Program jest prosty więc sam zrozumiesz co i jak. Następnie jeśli pojawi ci się więcej niż jedna opcja po wyszukaniu, a pewnie tak będzie wchodzisz do gry i wyrzucasz kilka szponów tak by 1 został w plecaku. Wchodzisz z nów w Cheat Engine poprawiasz wartość i szukasz jeszcze raz. Program znów wyświetli odświeżoną listę. Jeśli nadal jest więcej niż jedna opcja to wchodzisz w grę podnosisz szpony i znów w cheat engine wpisujesz ile masz. I Tak do robisz aż zostanie ci w cheat engine jedna pozycja. Wtedy masz 100% pewność że oznacza ona właśnie ilość szponów w ekwpinku wiedźmina. Poprawiasz te wartość w programie na tę którą musisz mieć zatwierdzasz. W grze najlepiej jak wyrzucisz 1 i podniesiesz to wtedy zaktualizuje dopiero stan. I masz potrzebną ilość.

Powtarzam nie jestem zwolennikiem kodów ale po 1 szpon nie będę powtarzał pół gry :D Chodź powiem ci szczerze że dziwie ci się Ja cały czas robiłem mikstury, pułapki, petardy a mimo to jak przyszło mi złożyć te zbroję czy tam miecz w 3 Akcie to zawsze okazywało się że szponów nekkera to ja w ekwipunku miałem od zasrania :D
 
heh, dzieki.
darowalem sobie. Zarowno mody jak i powroty. Sciezke Roche'a skonczylem ze zbroja z Vicovaro.

A Iorvetha juz z pelnoprawna Vrania zbroja - szkoda tylko, ze tak malo walk.
 
Top Bottom