Szukam moda / Proponuję moda

+
Kiedyś Rustine zrobił moda podmieniającego napisy końcowe W3 na wersję z utworem Ciri Luned Me. Mod ten niestety przestał działać po Next Genie, pytałem go czy nie zrobiłby zaktualizowanej wersji ale nie odpowiedział.
Pisałem o tym na pewnej grupie na discordzie, i teraz dowiedziałem się że pewien koleś zrobił zaktualizowaną do Next Gena wersję tego moda.
Link wrzucam tutaj:
 
Ciągle szukam sposobów na uczynienie trójkowego Vesemira bardziej podobnego do wersji z jedynki. Zmodowany pancerz wilka bardzo przypomina jego kurtkę jaką tam nosił, ale miał domyślnie założone rękawice, których w jedynce nie miał.
v041eGn.jpg

Znalazł się jednak pewien moder, który na moją prośbę rękawice usunął, oto efekt:
screenshot_123617.png

W sumie do zmienienia pozostały tylko twarz i włosy, i najlepsze jest to, że jest pewien moder który zrobił świetny model głowy i tekstury, ale nie umiał już umieścić ich w grze, a każdy moder, którego o to prosiłem albo mnie zbywał lub odmawiał. Strasznie mnie ci ludzie rozczarowali. No cóż, link do tej wersji kurtki tutaj:https://drive.google.com/file/d/1oDR6ZC8etaMVKLl7OYqrQoUQ1e7Cmwrv/view?usp=sharing
 
Witajcie drodzy forumowicze, czy powstał kiedykolwiek jakiś mod, który zmienił by wygląd wielu trolli w Wiedźminie 3 na ten z Wiedźmina 2 ?
Ponieważ uważam że trolle w W2 wyglądały zwyczajnie lepiej, natomiast w W3 dosłownie wszystkie trolle mają ten sam model co trolle skalne oraz lodowe.
Oraz takie drugie pytanko, no to czy jest jakiś nieco bardziej szczegółowy i najlepiej w języku polskim, poradnik co do instalacji moda zmieniającego alchemię w Wiedźminie 3 ?
 
Istnieje mod, który podmienia strój Roche'a na temerski rynsztunek. Ma to sens, by w ramach działań partyzanckich latał w czymś bardziej przystosowanym do walki, a nie stroju kupca, plus zawsze jakieś urozmaicenie, tylko autor moda popełnił tu gafę zostawiając wilczy medalion w modelu pancerza. Przydałoby się by ktoś zrobił wersję bez medalionu (Na autora moda nie ma co liczyć.)
 
Istnieje mod, który podmienia strój Roche'a na temerski rynsztunek. Ma to sens, by w ramach działań partyzanckich latał w czymś bardziej przystosowanym do walki, a nie stroju kupca, plus zawsze jakieś urozmaicenie, tylko autor moda popełnił tu gafę zostawiając wilczy medalion w modelu pancerza. Przydałoby się by ktoś zrobił wersję bez medalionu (Na autora moda nie ma co liczyć.)
Aktualizacja: Ktoś zrobił nową wersję moda, która usuwa wilczy medalion, i Roche w końcu prezentuje się tak jak powinien.
bandicam 2024-01-30 07-41-35-797.jpg

Co prawda ja muszę używać starego i nowego moda, bo z samym nowym Roche lata mi bez ciała. Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale na wszelki wypadek zalecam wgranie obu modów.
 
Top Bottom