Szukam tekstury

+
Witam. Szukam tekstury malowidła wykonanego na podłodze przed główną sceną z muzykantami na winnym festiwalu w Toussaint.
The Witcher 3 Screenshot 2020.11.26 - 01.30.22.19.jpg
 
Hi @hub997
Jest to tekstura kalkomanii namalowana na siatce, znajdująca się w folderze dlc\bob\data\environment\textures\decals\ornaments.
Z nazwą bob_decal_grapes_g
( above is Google Translator; It' a decal texture painted on the mesh, located in the folder dlc\bob\data\environment\textures\decals\ornaments. With the name bob_decal_grapes_g)
 
Ponieważ sam jestem zieloniutki w te klocki, mogę wspomóc @hub997 redpointując osoby mu pomagające (i jego samego, of course) :).
 
Hi @hub997
Jest to tekstura kalkomanii namalowana na siatce, znajdująca się w folderze dlc\bob\data\environment\textures\decals\ornaments.
Z nazwą bob_decal_grapes_g
( above is Google Translator; It' a decal texture painted on the mesh, located in the folder dlc\bob\data\environment\textures\decals\ornaments. With the name bob_decal_grapes_g)
Ok, dzięki.
 
@Nemomallo Kurde, nie wierzę, że szukałem też w tym folderze i ominąłem, bo była tam też tekstura wzoru na podłogę, którą używałem :LOL:
 
Last edited:
Następne tekstury poszukiwane, chodzi o stoły z winnego festiwalu z Toussaint. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
The Witcher 3 Screenshot 2020.11.26 - 01.30.51.03.png
The Witcher 3 Screenshot 2020.11.26 - 01.30.46.68.png
The Witcher 3 Screenshot 2020.11.03 - 21.29.49.60.png
 
Tabele używają dwóch tekstur: bob_rich_wood_01 i prp_rich_carvedwood_a / b / c

Przepraszam: jak zawsze używam tłumacza Google. Możesz znaleźć wiele tekstur dla zasobów dekoracyjnych przechowywanych w folderach dekoracji jako prp_textures. prp_rich_carvedwood_a bob_rich_wood_01 Możesz również sprawdzić materiały i tekstury używane z Wolvenkitem lub konwerterem siatki (jeśli wiesz, jaką masz siatkę). Ale cieszę się, że mogę ci pomóc.

The tables use two textures: bob_rich_wood_01 and prp_rich_carvedwood_a/b/c
(Sorry: As always I use google translator. You can find many texture prp_rich_carvedwood_a bob_rich_wood_01 s for decoration stored assets in the decoration folders as prp_textures. You could also check the materials and textures used with Wolvenkit or the mesh converter (in case you know what mesh you have). But I am glad if I can help you.)
 
Last edited:
Dzięki. Właśnie testowałem wcześniej prp_rich_carvedwood_a, ale mi nie pasowało, że na wierzchu tekstury się na siebie nakładałyz teraz dopiero załapałem, że trzeba drugą teksturę przypisać do blatu stołu. 😅 W Wolvenkicie niepokazuje mi jakie tekstury zawiera model, a w konwerterze niektóre tekstury się nie wczytują jeśli nie są obok pliku modelu, a często tak jest.

Thanks. I have just tested prp_rich_carvedwood_a before, but it did not suit me that textures on the top were overlapping and now I figured out that the second texture must be assigned to table top. 😅 Wolvenkit does not show me what textures the model contains, and in converter some textures do not load unless they are next to the model file or somewhere else in other folder.
 
Tak, często nie widać, jakie tekstury są używane od razu w obu programach. Ale możesz zobaczyć używane pliki .w2mi, a następnie możesz spojrzeć na te, a znajdziesz użyte tekstury.

(Yes often you can't see what textures are used immediatly in both programs. But you can see the .w2mi used and than you can look at those and you will find the textures used.)
 
Dzięki, nie mam jeszcze zbyt wiele doświadczenia w modyfikowaniu Wiedźmina 3. 😉

Thanks, I don't have much experience modding The Witcher 3 yet.
 
Top Bottom