Vešci sa Balkana

+
Inace puno sam razocaran sa ovim novim trailerom, pa da je makar rijec progoviral Yen...
Pa nije trejler neg intro... i ako me secanje sluzi ni u jednom introu do sad niko nije pricao
Inace i ja bih rekla da je dosta mlak. Lepo to izgleda ali je bas bas mlak. Mada ne ocekujem da ga nece popraviti, izmeniti, zameniti... dok igra ne izadje. Nisu dzaba i nepromisljeno rilisovali intro 4 meseca pre izlaska igre
 
Dobro fer je da niko dosad nije govorio u intori-ima, ALI u prvom smo imali naraciju dok je drugi imao neke veoma konkretne dogadjaje i karaktere, ovde samo pokazuju da je Yennefer snalazljiva, ali na tako dosadan nacin i prosto je za ne povjerovat da intro traje preko 2min a nista nema u njemu (po meni).
 
Možda se Jena nije oglasila jer još uvek nisu našli glumicu koja bi joj pozajmila glas. Skoro je bilo negde po forumu puštena informacija da su tek sada izabrali glumce za "nove" likove na ruskom jeziku. Inače, scenario navodno ima više reči od cele trilogije Gospodara prstenova :D
 
Inače, scenario navodno ima više reči od cele trilogije Gospodara prstenova
The bigger they are the harder they fall.

I dalje se ne mogu otrest osjecaja da ce ovo biti jedna od najvecih katastrofa , veca od ME3. Ili jos gore, da ce biti neka mediokritetna igra, ko ono et izasla je , bila je ok i et...
 
Ja nesto bas i nemam takav osecaj. Cinjenica da je ovo zadnja prica o Geraltu, cinjenica da ova igra otvara put novom zanru, cinjenica da studio kao studio zeli da se probije na jos vece trziste, cinjenica da je witcher nacionalno blago a oni zaokruzuju pricu...sve te cinjenice mi govore da ce svojski da se potrude i da igra nece razocarati. Naravno ukusi se razlikuju, i naravno da uvek moze bolje, ali to ne znaci da je nesto lose. Mozda gresim, ali vreme ce reci svoje.

Mene iskreno vise plasi ona njihova izjava da je ovo zadnja prica o Geraltu, a da ce nastaviti da rade sa fransizom witcher sveta...Ja sam vise za to da zavrse sa ovim kao celinom i da ne diraju dalje. Geralt je nosioc tog sveta i sve sto rade bez njega dalje mi samo mirise na silovanje lora.
 
Pazi, ako je franšiza isplativa, ne vidim razloga, makar iz ugla akcionara, da se prestane sa izdavanjem Witcher igara. Možda će protagonistkinja biti Ciri, ili još bolje, tabula rasa lik kojem se može birati pol, rasa i sve što ide uz to. Možda čak i socijalno poreklo kao u DA: Origins.

Sve u svemu, sumnjam da će potencijalni nastavak izaći uskoro, imajući u vidu i Cyberpunk koji se neće pojaviti pre 2016.
 
Ako bude nastavaka bez Ciri nadam se da ce biti "obuzdani" ne nesto poput nekih idiotskih MMO-ova kao WoW gdje neki anonimni idioti pobiju bukvalno sve kultne figure citave fransize.
 
Hej vesela družino, da li je ko več uspeo nabaviti Sezonu Oluja? Jer ja sam knjigu poručio pre tri tjedna i još ništa. :hmm:
 
Ja sam kupila pre neki dan. Al u knjizari kazu kako im kasni ta knjiga jer izdavaci carobna knjiga kao nisu radili neko vreme...Sve u svemu cekala sam nedelju dana da stigne u knjizaru
 
Pozdrav braćo, a i sestre kako sam pri naknadnom čitanju primetio :) dajte neko točeno (al' tamno nek bude) dok čitam koje razgovore sam propustio u krčmi, i hvala @tihomirr -u na pozivu u istu!
Btw ja sam iz Pančeva, Srbija
 
Last edited:
Daj duda duda dej duda, duda, daj duda duda dej daj duda dej...
http://www.carobnaknjiga.rs/sezona-oluja
Prvo da pohvalim tvoju profilnu sliku, budi nostalgiju, Super Hik! A prvo sto sam uradio pri povratku sa sajma knjiga, prirodno:


Sliku sam nazvao "Geraltov zov prirode, zatišije pred shitstorm"

Elem, da dotaknem malo prijatnije teme, trenutno igram i "navučen sam" na Dark Souls (kec) sa DSfix 2.2 koji popravlja grafiku u smislu da otkljucava 1080p rezoluciju, daje pregršt novih opcija za nameštanje grafike (AA, SSAO i druge sitnice koje neckbeard znače) i mogu reći da em što popravlje sve boljke veoma lošeg pc porta koji predstavlja sirovi Dark Souls, takodje mi sada izgleda bolje nego Dark Souls 2 (koji je nažalost malo bolje uradjen port)

Witcher 1 i 2 su uvek tu, na HDD-u kada mi se zaigraju, i ponosan sam na svoje TW1 save fajlove koji datiraju jos iz 2008 (kada sam imao svega 14-15 god, jebem li ga, i saznao za Witcher iz Svet Kompjutera, slava mu i hvala, i od tad traje ljubav), mada mi glavni posao tek predstoji, a to je avantura u vidu čitanja od Sezone Oluje, kroz sve knjige sage, pa onda ponovnog prelazka TW1 pa TW2, sve vezano. Mislim da će to predstavljati pravo zagrevanje za Witcher 3, i posle toga mi ni ne trebaju igre više.... Mada su mi malo pokvarili planove (I rodjendan 24. Februara ;_; ) sada sa odlaganjem, ali šta je tu je, sve samo nek je Witcher 3 igra kakvu su CDPR hteli da bude jos od prvobitne zamisli i želje kada su osnivali kompaniju.

Dobro nam došao! Inače, mislim da nismo pominjali odakle smo, pa bi mogli da nastavimo tradiciju koju je @Totalimmortal postavio. Ja sam iz Kragujevca, Srbija.

Prvo oglašavanje u krčmi pa već pravim tradiciju, počastvovan sam ! :hatsoff:
 

Attachments

  • oAr2d3q.jpg
    oAr2d3q.jpg
    340 KB · Views: 48
Last edited:
@Ljesnjanin
Eto kako kvalitetne stvari zbližavaju osobe sa dobrim ukusom, od mene imaš pivo zagarantovano (mislim da bi tamno Nikšićko najbolje leglo obojici) ako svraćaš u Beograd, Pančevo je odmah pored 13 km, ko od Oxenfurta do Novigrada :D
:cheers2:
 
@Ljesnjanin
Eto kako kvalitetne stvari zbližavaju osobe sa dobrim ukusom, od mene imaš pivo zagarantovano (mislim da bi tamno Nikšićko najbolje leglo obojici) ako svraćaš u Beograd, Pančevo je odmah pored 13 km, ko od Oxenfurta do Novigrada :D
:cheers2:
Dogovoreno, ja donosim lješansku domaću lozu-to je crnogorska verzjija temerian rye-a :D
A zadnji put sam posjetio BG prošle godine za sajam knjiga...Zbog Sapkovskog, naravno ;)
 
Meni je interesantno koliko ljudi sa foruma je rođeno 24. februara. K'o da su REDovci hteli da vas obraduju :D
A onda rastuže.

Inače, ko nam je ovde najstariji? Mora neko da bude starešina. Ja sa 21 godinom nisam sigurno.
 
Meni je interesantno koliko ljudi sa foruma je rođeno 24. februara. K'o da su REDovci hteli da vas obraduju :D
A onda rastuže.

Inače, ko nam je ovde najstariji? Mora neko da bude starešina. Ja sa 21 godinom nisam sigurno.

Onda sa @Ljesnjanin imam zajednički datum rodjenja, a s tobom delim godište... A koliko sam skontao mislim da on ima 33 godine, tako da za sada zauzima tu titulu starešine krčme "Na kraju Balkana" (drski pokušaj nadevanja imena posle samo par postova u istoj :teeth: )
Ako ima neko iskusniji, da ne kažem stariji, nek se javi !
 
Top Bottom