Vešci sa Balkana

+
Meni je interesantno koliko ljudi sa foruma je rođeno 24. februara. K'o da su REDovci hteli da vas obraduju :D
A onda rastuže.
Mater im... :D

---------- Updated at 01:46 AM ----------

Onda sa @Ljesnjanin imam zajednički datum rodjenja, a s tobom delim godište... A koliko sam skontao mislim da on ima 33 godine, tako da za sada zauzima tu titulu starešine krčme "Na kraju Balkana" (drski pokušaj nadevanja imena posle samo par postova u istoj :teeth: )
Ako ima neko iskusniji, da ne kažem stariji, nek se javi !
Tačno je, imam 33...Ali je veliko pitanje jesam li za stvoren za starešinu...Moja uvjerenja naginju ka anarho-liberalizmu, tako da možete da radite što vam je volja :D
 
Tačno je, imam 33...Ali je veliko pitanje jesam li za stvoren za starešinu...Moja uvjerenja naginju ka anarho-liberalizmu, tako da možete da radite što vam je volja :D

Pa to bre, de ćeš bolje, ne znam za liberalizam al anarhija je prirodno stanje stvari u ovoj krčmi... Barem kad krenu runde. A i starešina je više kao naš duhovni vodja... on zna koja su najbolja pića, a i najviše časti :D
 
Božić je letos stigao malo ranije...View attachment 8469
Inače za mene ste svi klinci :p Ali starešinstvo ni za mene nije, bio sam desetar u JNA, pa imam iskustva :D
Nezavisni grad Koper-Capodistria, tu. Nešto a'la' Cintra prije spaljenja...
 

Attachments

  • IMG_20141211_140951.jpg
    IMG_20141211_140951.jpg
    413.5 KB · Views: 36
Jao kako je to grozan prevod, urednik prosto ko da svrsava na latinski, i neki totalno nepotrebni germanizmi pomjesani sa nekim arhaicnim srpsko-hrvatskim, za boga miloga pa odluci se za jedan put. Osim toga mislim da se jednostavno previse desava u toj knjizi da je tek tako "zaboravljeno" u nastavcima, sapkovski je jednostavno ugurao previse previse "veliku" pricu.
 
@Totalimmortal Dobro nam dosao. Mnogo mi se svidja predlog za ime krcme :D

Elem, mene nesto nema ovih dana, posla preko glave, ali je to dobar znak ;) taman do maja da se skupe lepe pare :D Da vas obradujem, novi komp u najavi do kraja februara, za MOJ rodjendan 27. februar. Al godiste dama ne otkriva, samo cu reci da mi je drago sto nisam najstarija ;)

Ja jos nisam stigla da uzmem da citam novu knjigu :( Ali tu je, ceka me na vrhu gomile neprocitanih knjiga :D Samo nek je meni ona tu a ima kade. Naravno to govori da sam sosa iz Novogasada :p mada, mislim da sam to negde vec rekla.
 
@Totalimmortal Dobro nam dosao. Mnogo mi se svidja predlog za ime krcme :D

Hvala najlepše, a nikad bolji osećaj nego kada se nekome ozbiljno dopadne nešto što lupim :D

Takodje, kod mene je stanje sa knjigom (a i knjigama uopšte) slično, a ta gomila samo raste iz meseca u mesec :( I da, godine niti su bitne, niti vreme traje normalno u ovoj krčmi, jedino je bitno stečeno iskustvo i deljenje istog :) !

Što me dovodi do sledećeg, da podelim svoj deo za one koje nemaju običaj da lutaju po forumu/witcher chatu i threadovima:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=952609
Izašle su slike par dana ranije nego što su planirali, ima dosta malo je reći dobrih materijala (Zoltan, mala i velika Ciri itd), pa ko voli nek izvoli !
 
Što me dovodi do sledećeg, da podelim svoj deo za one koje nemaju običaj da lutaju po forumu/witcher chatu i threadovima:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=952609
Izašle su slike par dana ranije nego što su planirali, ima dosta malo je reći dobrih materijala (Zoltan, mala i velika Ciri itd), pa ko voli nek izvoli !
Downgrade je i više nego očigledan :D :D
Ovo je odlično...Mada ja bih bio zadovoljan i sa W1 grafikom ;)
 
Pozdrav svima! Lipo je vidit da ima fanova Witchera iz naše regije :)
Evo da se pohvalim da u iščekivanju W3, taman sam danas pročitao i zadnju knjigu (Lady of the Lake) tako da sad samo još više ne mogu dočekat da igra izađe..
Btw, vidija san nedavno da je izašla još jedna knjiga o Witcheru, al da se radnja odvija prije čak i prve knjige The Last Wish? Ima li ko link za neki info..

Pozdrav sa mora iz Splita..
 
Pozdrav svima! Lipo je vidit da ima fanova Witchera iz naše regije :)
Evo da se pohvalim da u iščekivanju W3, taman sam danas pročitao i zadnju knjigu (Lady of the Lake) tako da sad samo još više ne mogu dočekat da igra izađe..
Btw, vidija san nedavno da je izašla još jedna knjiga o Witcheru, al da se radnja odvija prije čak i prve knjige The Last Wish? Ima li ko link za neki info..

Pozdrav sa mora iz Splita..
Dobro nam doša :cheers2:
I da, Sezona oluja se dešava neposredno pred početak prve knjige...
http://www.carobnaknjiga.rs/sezona-oluja
http://witcher.gamepedia.com/Season_of_Storms
I ova tema ima dosta informacija iz nove knjige, mada se treba čuvati spoilera ;)
http://forums.cdprojektred.com/threads/32247-New-Lore-from-Season-of-Storms-spoiler-free

I da, Split je lijep grad :)
 
Tnx for the info.. A onda bi bija red i da pročitam i ovu knjigu.. ;)
Čarobna knjiga ima sve knjige o Witcheru i to prevedene! Svaka čast! Btw, koliko 1 euro iznosi RSD-a? Oko 120RSD-a? I vidim tamo da dobra-knjiga.com šalje čak knjige i van Srbije! I cijene su sasvim ok.. Moram samo vidit koliko bi došla poštarina jer možda se i počastim ovim knjigama..
 
Tnx for the info.. A onda bi bija red i da pročitam i ovu knjigu.. ;)
Čarobna knjiga ima sve knjige o Witcheru i to prevedene! Svaka čast! Btw, koliko 1 euro iznosi RSD-a? Oko 120RSD-a? I vidim tamo da dobra-knjiga.com šalje čak knjige i van Srbije! I cijene su sasvim ok.. Moram samo vidit koliko bi došla poštarina jer možda se i počastim ovim knjigama..
1 euro=122 din
Ja sam iz Crne Gore naručio sa dobra-knjiga.com, i ako se dobro sjećam, za 3 knjige sam platio oko 5 eura poštarine...Doduše, to je bilo prije 2 godine :question:
 
@Ljesnjanin: Znači to je i provjereno i jako povoljno! Još jednom veliko hvala!
@Philomena: Lipo je vidit i upoznat još zaljubljenika u Witcher svijetu..

Vidim u ovom topicu da ste stavili screenshootove sa NeoGaf-a, pa mogu reć da san poprilično oduševljen, pogotovo na slici dije Ciri još dijete..
Šta se tiče downgradea ovih dana šta se priča, da Witcher izgleda ko Minecraft mislim da mi to ne bi smetalo :)
 
Sezonu Oluja sam sa poštarinom do Slovenije platio 14,41€, od toga je 6.88 € knjiga a 7.53 € poštarina. Kupljeno kod Dobre Knjige. Ima i na njemačkom Amazonu ali ne pitajte za cijenu :D
 
@Cyrex13 Dobro nam došao, osećaj se kao kod kuće!

@tihomirr
Hvala ti za pesmu, odlična je već nakon prvog slušanja, a i za i oktriće benda! Pa to je Aca Celtic ahah

Moj doprinos, malo su dalje od Balkana, ne zamerite...

Inače su malo tvrdji od toga, ali to mi je medju omiljenima od njih, imaju takodje i ovaj dragulj ;)
 
Top Bottom