[W1][mod] Full Combat Rebalance v1.3 RC

+
Status
Not open for further replies.
Grupowy na wysokim poziomie, ewentualnie Yrden + wykorzystanie schodów, można próbować Aard + grupowy, ciachać w momencie, gdy przeciwnicy wykonują animację wstawania. Przydatny będzie olej na miecz, z Cinifrid albo ten wywołujący krwawienie.
 
Najpierw wybij fechmistrzów, potem zabierz się za resztę. Rozbij grupę na mniejsze części, jest tam sporo miejsca do manewrów. Na początku dobrze jest użyć grupowego potem zmień na ten którym wygodniej Ci się walczy. Nie musisz mieć w zasadzie rozwiniętego nic ponad 1 poziom z brązowymi żeby to przejść ale wyższe poziomy znacznie ułatwiają walkę.
 
Konserwant said:
Mod całkowicie grę zmienił,nie zaprzeczę...,ale zwiększyłoby się hp przeciwników o 100/150%.
Zwiększanie HP wszystkich przeciwników -> wydłużanie walki jest sprzeczne z założeniem moda. FCR to szybkie, dynamiczne, jak najealistyczniejsze walki. Jak chcesz więcej HP, graj we Flash Moda.
Konserwant said:
jakieś rady do banku vivaldich? zamieć+nigredo+puszczyk+jaskółka+swarog+jedzenie i nie daję rady....
Jak nie masz rozwiniętego stylu grupowego to nie wbiegaj w tłum, tylko stój na szczycie schodów i czekaj aż przeciwnicy przyjdą jeden po drugim.
 
Flash said:
FCR to szybkie, dynamiczne, jak najealistyczniejsze walki.
Flash said:
(...) stój na szczycie schodów i czekaj aż przeciwnicy przyjdą jeden po drugim.
:hmmm:@KonserwantJak masz własnego save'a przed sceną z Vincentem to spróbuj odinstalować moda i pogadać z nim skoro nie chcesz go zabijać. Po dialogu zrób nowego save'a i jeszcze raz zainstaluj moda. Może to zadziała.
 
Dzieki CalBeast!BTW: czy u Was tez kamera laduje na "pseudo FPP" po kazdej cut scence? Denerwujace, ze po kazdym przerywniku musze scrollowac by zobaczyc Geralta :/
 
Po każdym wczytaniu gry/wejściu/wyjściu z domu/lokacji/itp zawsze trzeba cofać kamerę. Z tego co pamiętam Flash pisał ze jedyna możliwością poprawienia tego było by całkowite usuniecie tego widoku. Ja osobiście wolałbym mieć możliwość instalowania/nieinstalowania tego widoku w menu moda ale przeżyję jeśli to się nie zmieni ;)
 
Rezygnować z nowej wersji przez kamerę? Nie łatwiej usunąć plik camera.2da lub go edytować notatnikiem?
 
No tak fakt Flash :D. Mam pytanie czy to jest 1 linijka w tym pliku czy trzeba troszkę się namęczyć? I czy plik jest zapisany np tak przykład = 1 lub 0 [tak,nie]?I czy w nowej wersji ten nowiutki miecz jest w miejscu rubinowego ostrza? Jeśli tak to poradziłeś sobie z bugiem, o którym pisałem Ci w PW [znikanie ostrza po wczytaniu save'a]?UP: FCR 1.2 Final http://www.speedyshare.com/files/21420487/Flash_TWMods.7z wrazie gdyby Upload CalBeasta został ekhm skasowany... gdyby wygasły oba linki proszę pisać pw zrobię up na inny host
 
Flash said:
Rezygnować z nowej wersji przez kamerę? Nie łatwiej usunąć plik camera.2da lub go edytować notatnikiem?
a, to nie tak że to jest jedyna przyczyna:) Te masakryczne negatywne efekty zatrucia mnie przeraziły trochę, bo ciąglę geralta szprycuję.
 
MadYarpen said:
MadYarpen said:
Rezygnować z nowej wersji przez kamerę? Nie łatwiej usunąć plik camera.2da lub go edytować notatnikiem?
a, to nie tak że to jest jedyna przyczyna:) Te masakryczne negatywne efekty zatrucia mnie przeraziły trochę, bo ciąglę geralta szprycuję.
Wreszcie działające zatrucia to wg mnie najciekawszy feature nowej wersji. Poprzednio można było wypić 5 eliksirów (pierwszy z albedo), zregenerować życie i rozbić wszystko co się rusza. Dopiero teraz jest tak jak być powinno, czyli 3 eliksiry maks można wypić (pierwszy z albedo).
MadYarpen said:
a co robi ten nowy znak...?jak jest już napisane to przepraszam nie chciało mi się czytać ;)
Przykro mi, nie chcę mi się odpowiadać.
 
Zgadzm się. Geralt to nie utylizator odpadów czy Petrochemia Płock - po 3 flaszkach wątpliwego pochodzenia ingrediencji nie powinien prosto chodzić.W podstawowej wersji od końca 1 aktu Wiedzmin powinien świecić w ciemnościach i srać na zielono - biorąc pod uwagę ilość łykanych na raz mieszanek.
 
Swoją drogą ciekawe jest, że tworząc FCR naoglądałem się save'ów innych graczy i prawie nikt nie korzysta z białego miodu. Ja jak gram w FCR to nigdy nie schodzę poniżej 10 sztuk białego miodu w ekwipunku i regularnie używam aby zerować toksyczność. W finalnej wersji wartość białego miodu jest jeszcze wyższa. Jeśli przypadkowo przekroczymy 50 punktów toksyczności a nie ma miejsca do medytacji, tylko biały miód może nas uratować od kar od zatrucia. Natomiast ciężko zatruty Geralt to już kompletny wrak z ujemną regeneracją życia. Bez jaskółki i jedzenia można zjechać z życiem do zera i umrzeć od samego zatrucia >60 punktów :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom