Wczytywanie się ekranu podczas dialogów.

+
Mam dość uciążliwy problem związany z wczytywaniem się ekranu podczas dialogów (tak jakby ekran blurował). Mam zainstalowanych kilkanaście modów (nie wiem jak to wygląda z grą bez modów) i zapewne jest to z tym związane ale czy istnieje jakieś racjonalne rozwiązanie tego problemu? Dodam, że ten błąd/problem występuje od poprzednich wersji również, nie tylko na na Next Genowej wersji. Mój spec PC:

CPU - Ryzen 5 5600
GPU - RX 6600
RAM - G.SKILL 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 Ripjaws V Black
PSU - SilentiumPC 500W Deus G1 80Plus Bronze

Wersja gry jaką posiadam to Steam, cyfrowa. Probowałem wielu metod - naprawy plików, Mod Mergera używałem, żadnych błędów, etc. więc to gdzieś w modach siedzi problem ale nie mam pojęcia jak sie go pozbyć. Wgrany Mod Limit Fix przez Vortexa bo tam też te mody są zainstalowane. Do tej pory nie znalazłem na to rozwiązania więc liczę na to, że ktoś z forum znalazł rozwiązanie lub CDProjekt w końcu się za to weźmie w jakimś patchu :) Na załączniku przykładowy screen jak to wygląda podczas gry - czasem jest to większy blur/doczytywanie się ekranu/tekstur, a czasem ułamek sekundy i dialog idzie dalej ale jest to na tyle uciążliwe, że psuje immersję gry :)

Dodam tylko, że po resecie gry problem znika, a w trakcie gry pojawia się po dłuższej sesji dopiero.
 

Attachments

  • witcher3_45Dwq8BiHb.png
    witcher3_45Dwq8BiHb.png
    50.7 KB · Views: 45
Last edited:
Top Bottom