Widoczność miecza

+
Status
Not open for further replies.
Widoczność miecza

Nadal irytuje mnie widok dwóch mieczy na plecach Geralta. Pomysł z umieszczeniem srebrnego miecza przy pasie nie wypalił, ale mam nowe rozwiązanie ;).W przygodzie "Pamiętnik Janka" jako broń użyty jest niewidzialny miecz. Czy można zrobić coś takiego dla całej gry? Po prostu "zdarcie" z niego tekstur. Chodzi mi oczywiście o srebrny miecz.To na początek :). Teraz coś bardziej skomplikowanego (jak dla mnie).Normalnie miecz srebrny byłby niewidoczny. Dopiero po wyjęciu go pojawiałyby się tekstury. Ew. mógłby też jednocześnie znikać metalowy miecz i pojawiać się dopiero po schowaniu srebrnego do pochwy. Co Wy na to?Edit: Zmieniłem nazwę wątku błędnie sugerującą, że w tym wątku można ściągnąć gotowego moda.F
 

Jimp

Forum veteran
Lepszy patent , nie noś go w ogóle ... Albo jeszcze lepszy jest ten MODhttp://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=21855.0
3- Storage : I got tired of running back and forth to the inn to empty my inventory, or grab some alchohol for a potion that i need right away, not to mention the problem in chapter V. While it is common sense, it gets really boring after a while, especially after several runs throught the game. This item will give you immediate access to your storage.
Wrzuca Ci do okna z questami parę ikonek które umożliwiają np. włączenie worka z rupieciami w karczmie , kiedy potrzebny Ci jest miecz wyciągasz kiedy nie chowasz . I masz a na dodatek masz jeszcze widzenie w ciemności cały czas , przecierz Geralt jest mutantem i widzi bez eliksiru i medytacje gdzie chcesz .
 
Według mnie pomysł bez sensu...Wiedźmini byli rozpoznawalni dlatego że 2 miecze na plecach nosili...
 

Jimp

Forum veteran
Wojciechabucha said:
Nie zrozumiałem teochę :p. Co jest niewygodnego w noszeniu dwóch mieczy przy sobie? :p
Ehm i znów wszystko na mnie ! Czepiajcie się jego ! On chce tylko jeden miecz mieć przy sobie ! Co za ludzie . A mnie to wisi czy mam 2 czy 1 jeden miecz .
Wojciechabucha said:
Nadal irytuje mnie widok dwóch mieczy na plecach Geralta.
 
Nie no, ja się tylko pytam... Bo myślalem, że coś przeoczyłem w grze :p. A facet po prostu marudzi. Ja się przyzwyczaiłem, chociaż na początku trochę mnie to śmieszyło :p.
 

Jimp

Forum veteran
Wojciechabucha said:
Nie no, ja się tylko pytam... Bo myślalem, że coś przeoczyłem w grze :p. A facet po prostu marudzi. Ja się przyzwyczaiłem, chociaż na początku trochę mnie to śmieszyło :p.
Wiesz no , ja też nie rozumiem tego ;) Ale pomóc trzeba .
 
Mylicie się kochani, Geralt nigdy nie nosił dwóch mieczy na raz. Srebrny zawsze był schowany na specjalne okazje, najczęściej przy koniu.Dlatego rozwiązanie zaproponowane przez JIMPa mi aktualnie odpowiada.A poza tym, to myślałem, że jeśli temat jest w dziale "laboratorium" z tagiem "mod" przez tytułem, to czytający powinni się wypowiadać gdy mają jakiś pomysł, a nie przekonywać że kolo jakiś dziwny itd. Dlaczego nie czepiacie się innych, którzy proszą o ciemniejszą kurtkę czy inną teksturę miecza?
 
A kto się tutaj czepia? Pytałem tylko, jaki jest tego sens, bo może coś przeoczyłem w grze :p. Okazuje się, że nie. Ech, co za nerwowy człowiek ^^W dodatku śmie mi pisać, co mam robić :p.
 
Swoją drogą tag [mod] stosują wszyscy, którzy zamieszczają w wątku gotowego moda. W tym przypadku mamy luźną propozycję, nic więcej.
 
Dla mnie bardzo dobry mod. Noszenie tylko jednego miecza na plecach wygląda o wiele estetyczniej i jest miłe memu wymagającemu oku ;)
 
Mnie też przeszkadzają te dwa miecze na plecach ale sam se poradziłem.Otóż stalowy miecz nosze przy pasie na miejscu broni długiej.Nie trzeba instalować moda a z tym mieczem dość fajnie wygląda.
 
Kat-jon said:
Według mnie pomysł bez sensu...Wiedźmini byli rozpoznawalni dlatego że 2 miecze na plecach nosili...
Czytałeś sagę???Bo chyba nie, wiedźmini nosili tylko jeden miecz na plecach(stalowy), a srebrby nosili w jukach.
 
Akurat troszkę mi się nudziło, więc zrobiłem takie coś. Srebrny miecz można nosić przy pasie lub na plecach, na miejscu srebrnego - ale na plecach go nie widać, pojawia się dopiero po wyciągnięciu. Do srebrnego miecza da się przypisać tylko jedną animację chowania i wyciągania, czyli jak mamy miecz na plecach to Geralt wyciąga go z pleców, ale gdy mamy go przy pasie, to też wyciąga go z pleców. Dlatego są 2 wersje moda, z dwoma różnymi animacjami, do wyboru.Speedyshare:http://www.speedyshare.com/files/20649117/silver_visibility.rarModdb:http://www.moddb.com/games/the-witcher/addons/silver-sword-visibility-modPliki trzeba wrzucić do Folder_Wiedźmina/Data/override. Jeśli taki folder nie istnieje, to należy go stworzyć.
 
Death13 said:
Te mody się nawzajem wykluczają. Albo instalujesz jeden, albo drugi. Do wyboru! ;)
Tak, dokładnie. Gdyby dało się to zrobić jako jednego moda, to tak bym zrobił ;)
 
Status
Not open for further replies.

Similar threads

Top Bottom