Wiedzmin 3 minusy " ps4 "

+
Wiedzmin 3 minusy " ps4 "

Witam postanowiłem napisać o największych minusach wedlug mnie tej gry , hype już opadł i niestety im dalej w las to jest mniej kolorowo

1: FPS - Na początku super bez problemu , w momencie jak wskakujemy już na druga mapę to naprawdę zal ... problem zaczyna się jak zacznie padać deszcz + walka = 20fps spoko to można ominąć medytacja i przeskakujemy , ale na bagnach to się zaczyna jazda , samo wejście do bagien to około 20 fps do tego wyskakuje ci 5 wiedźm i już nieda sie grac max 15 naprawdę dobra robota red.

2: Użyj wiedźmińskich zmysłów - fajne ale na początku , ale jak robię 50 questów i w większości widzę użyj wiedźmińskich zmysłów to aż się odechciewa

3: hud - wiadomo wszyscy chyba tego się czepiają

4: System walki - mógł być lepszy , walka później robi się porostu nudna , wzuć znak i naciskaj x lub kwadrat i tyle , no i w kolko to samo cały czas " kusza to juz w ogolę nie komentuje lepiej "

Ja wiedźmina odstawiłem , pewnie sprzedam. a to w większości przez punkt 1 Pozdrawiam .
 
Niestety punkt pierwszy potwierdzam w 100%.. Problem jest duży, takie granie to nie jest komfortowa rozgrywka. Szkoda, bo gra jest świetna. Miejmy nadzieje, że przyszły patch to naprawi.
 
Mnie akurat Hud się podoba, walka jak dla mnie także fajna, te ucinanie kończyn, to przecinanie na pół, majstersztyk.
Co do spadków, czasem uświadczyłem spadek fpsów na kilka sekund, ale żebym miał z tym notoryczne problemy to nie.
Jak dla mnie gra jest świetna, przez 3 dni 16h przegranych, nie mogę sie oderwać. Wiedźmińskie zmysły faktycznie już trochę wkurzają:p
 
Ta gra to jakaś Beta , Ja się zastanawiałem kto testował ta grę i jakim cudem ja wydaliście na ps4 z tyloma błędami ..... boże przecież FPS w grze to jakiś wielki zal ..... czy wy nie rozumiecie ze płynność gry jest najważniejsza żeby grac komfortowo ???? kto to testował ????? przecież co zrobię w tej grze to mam 20 klatek jak nie mniej , tak jak kolega pisał wyżej....... na początku ok....... ale później ? co to ma być ? ?? tyle czekałem na ta grę i takie rozczarowanie , zresztą z kim nie rozmawiam to każdy tylko narzeka....... gra poszła do żyda może kupie za rok za 20 zl jak już polatacie , o ile rok wam wystarczy .... No Comments
 
gra poszła do żyda może kupie za rok za 20 zl jak już polatacie , o ile rok wam wystarczy
moge się założyć o 100 razy tyle że za 20 zł nowej gry za rok nie kupisz,

poza tym gra to cód miód u mnie trzyma stałe 30-29 fps jedynie cutsceny rzadko zwalnia i czasem na moczarach, reszta jest stabilna, jeśli chodzi o wydajność to trza było grać w AC: Unity w dniu premiery - nigdy byś wtedy takiego czegoś nie napisał :D Nikt nie optymalizuje gorzej od Ubisoftu :D - Watch Dogs - Unity :D itd... Te 4-23 klatki na sekunde zapamiętam do końca życia

---------- Zaktualizowano 14:04 ----------


Ta gra to jakaś Beta
TO nie chciałbyś jej widzieć gdyby wyszła rok temu w listopadzie :)
 
Naxemar słyszałeś o X-Zone ? za rok ta gra będzie tam za grosze. I jak u ciebie gra jest stabilna to chyba gramy w dwie rożne gry , albo za dużo grałeś w AC unity 4 fps no i wtedy rzeczywiste przesiadka na wiedzimna 15-20 fps moze byc dla ciebie plynna , Ogolnie jak juz mowimy o FPS to niema dramatu , bo dramat byl w AC unity , ale jak jest wieksza zadyma to spadek fps , jak pada deszcz spadek fps , jak zucisz granat dymny spadek fps ,pali się stodoła spadek fps , uzywasz znakow widzimuinskich zlwaszcza ogien spadek fps , wjezdzasz na moczary spadek fps , walczysz na moczarach drama !!! znalazlo by sie wiecej tego zreszta poczytaj troche na www ... dla mnie gra skonczyla na moczarach bo mialem juz porostu dość grania w betę , bo niestety gra ma o wiele wiele innych błędów ale szkoda pisać , zawiodłem się strasznie i żadnej gry już od redow nie kupie.
 
Dzis dzien patcha i ludzie juz zaczynaja plakac ze mozna sobie pomazyc o stabilnych 30fps , w Novigradzie 15 fps przy deszczu , hahaha Fail roku się szykuje na ps4
 
Novigradzie 15 fps przy deszczu

nie wiem jak/czym to mierzyć, ale muszę się zgodzić ze znacznym spadkiem FPS w Novigradzie :/
REDzi, pomóżcie ASAP

Dodatkowo - gram na najwyższym poziomie, często ginę LOL. Jeśli nie wymienię dysku na jakąś hybrydę, to pęknę przy kolejnym ekranie wczytywania gry ;-)
 
Redzi maja bardzo dobrych testerów , pewnie samych emerytów żeby mniejsze składki płacić ..... wystarczy wpisac na YouTube """ the witcher 3 ps4 frame rate """ i podziwiać jak pięknie ludzie na całym świecie narzekają na FPS. Najlepsze ze zero odzewu z ich strony , nie wiem wystarczylo by napisac przeciez ze cos z tym zrobicie no ale pewnie pieniążki liczycie i się śmiejecie jak łyknęliśmy tą beta na ps4 , Szkoda ze nieda się tego zareklamować oj szkoda ....
 
Redzi maja bardzo dobrych testerów , pewnie samych emerytów żeby mniejsze składki płacić ..... wystarczy wpisac na YouTube """ the witcher 3 ps4 frame rate """ i podziwiać jak pięknie ludzie na całym świecie narzekają na FPS. Najlepsze ze zero odzewu z ich strony , nie wiem wystarczylo by napisac przeciez ze cos z tym zrobicie no ale pewnie pieniążki liczycie i się śmiejecie jak łyknęliśmy tą beta na ps4 , Szkoda ze nieda się tego zareklamować oj szkoda ....

Pewnie nawet nie czytają naszych tematów/postów. Gra się sprzedała dobrze, więc po co się wysilać.
 
Last edited:
Przepraszam bardzo ale pieprzycie coś panowie.
To prawda że gra czasem zwalania i to widać ale CZASEM !
W Nowigradzie mi chula wszystko płynnie to mnie dziwi.
 
U mnie tak samo. Żadnych skrajnych zwolnień nie ma, gra się bardzo komfortowo. Najczęściej mi gra chrupie w... ekwipunku. Tyle szmelcu nazbierałem, że czasami na reakcję muszę czekać i sekundę :)
 
Nie wiem jakim cudem na konsolę mogła wyjść gra z takimi przycięciami/spadkiem FPS. Czuję się jakbym grał na 7-letnim PC. Na szczęście na całym świecie ludzie poruszają ten problem, więc może doczekamy się poprawy płynności.
 
U mnie tak samo. Żadnych skrajnych zwolnień nie ma, gra się bardzo komfortowo. Najczęściej mi gra chrupie w... ekwipunku. Tyle szmelcu nazbierałem, że czasami na reakcję muszę czekać i sekundę :)

Na mojej PS4 "skrajnych" chrupnięć nie ma, to fakt. Ale są takie, które znacząco obniżają komfort...

Ekwipunek - fakt - przy tej masie składników alchemicznych potrzebne są ze 2 sekundy, żeby się wczytało. Podejrzewam, że winny jest standardowy dysk konsoli (przypomnę, że to 5400 obr/s)
 
Top Bottom