Wiedźmiński newsletter - Grudzień 2007

+
o rany... no Brysiu, to żeśmy się zdradzili.... Dziadu nas prześwięci kosturem... :'( :'( :'(
 
Nom, zapowiada sie kilka ciekawych zabawek. Tylko ciekawe czy faktycznie przed swietami :pPatch mial byc od tego tygodnia a narazie ani widu ani sluchu :p a sam czekam (bo na jakis czas odpuscilem wiedzmaka - za duzo problemow bylo z gra, teraz czekam z niecierpliwoscia na patcha :] akurat swiea ida :p)Ciekawe tylko co zmajstrowali RED-zi tym razem jako niespodzianke :]
 
Eriash said:
o rany... no Brysiu, to żeśmy się zdradzili.... Dziadu nas prześwięci kosturem... :'( :'( :'(
Ja na Nowy Rok podejmuję decyzję o zaprzestaniu "sooonowania" - Brysiu i Eriashek mnie zastąpią, heh
 
Mam pytanie, czy będzie jeszcze jakiś prezent na Gwiazdkę ;)? Bo ten patch to tak na Mikołaja :D. Dziadu możesz powiedzieć, nawet pokrętnie i enigmatycznie o co chodzi z tym FIGHT i kiedy będzie najwcześniej jakieś rozszerzenie? Byśmy mieli nad czym się rozwodzić na forum...
 
Hehe. Wszyscy ciekawi czym bedzie Fight :]Ja rownierz, ale niestety nie dowiedzielismy sie przed gwiazdka ani nawet w gwizdke ba nawet nie w 2007 roku xDNo ale bedziemy wiernie czekac :]PS. Moze niech ktos uchyli rabka tajemnicy ??
 
Eriash said:
o rany... no Brysiu, to żeśmy się zdradzili.... Dziadu nas prześwięci kosturem... :'( :'( :'(
pana Kostura to ty w to nie mieszaj ;) bo jak nie to .... FIGHT :Dpozdrawiam
 
Czy to FIGHT to nie będzie przypadkiem coś podobnego jak bitefight? http://www.bitefight.onet.pl/Dostałem dzisiaj maila od gothic.gram.pl
Planujemy stworzyć grę a'la bitefight.pl, przystosowaną do świata gry Gothic, która będzie połączona z naszą forumową grą wyobraźni - Marantem.
Skojarzyło od razu mi się z wiedźmińskim FIGHT!
 
Mnie się wydaje, że to fight to będzie mod do gry na multi ew. giera w przeglądarce ale taka czytana jak bitefight metaldamage albo cos takiego...
 
Top Bottom