Wiedźmiński Quiz III

+
Status
Not open for further replies.
13- Fangorn11 - Bosch8- kaczka7 - Clancys, Marqson4 - Wallace,3- ringeck,2 - Owca, Arwil Molotow,S@LI, koziek, Emyr van Emreis 1 - ,Leśniczy, szczepek, Włooczykij,Firnomir, LazC, dEviss,Velerad z Wyzimy,Saphir, Elmer z Vengerbergu, Wiedźmin XV8Na czym potknął się Jaskier na schodach do legendarnego miasta vodianoyi Ys?
 
FirnomirIFRIT said:
Zadaj ktoś za mnie. Tylko dopiszcie punkt. :)
13- Fangorn11 - Bosch8- kaczka7 - Clancys, Marqson4 - Wallace,3- ringeck,2 - Owca, Arwil Molotow,S@LI, koziek, Emyr van Emreis, Firnomir1 - ,Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,Velerad z Wyzimy,Saphir, Elmer z Vengerbergu, Wiedźmin XV8Od jakiego rodzaju broni zginą Coen na wojnie ?
 
13- Fangorn11 - Bosch8- kaczka7 - Clancys, Marqson4 - Wallace,3- ringeck,Firnomir2 - Owca, Arwil Molotow,S@LI, koziek, Emyr van Emreis, 1 - ,Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,Velerad z Wyzimy,Saphir, Elmer z Vengerbergu, Wiedźmin XV8Do czego wiedźminom służył znak Axii?
 
EmyrvanEmreis said:
Oszołomienie, strach P.S jeśli dobrze odpowiedziałem , dopiszcie punkt i zadajcie pytanie ;]
Chodziło mi też o to co z Axii wyczyniali wiedźmini na sobie.
 
Wydaje mi sie ze Geralt użył axii do rzucenia uroku na strażników w opowiadaniu wiedźmin czyli axii był tez używany przez wiedźminów do rzucania uroków. :)
 
geraltus26 said:
Co jest z tym Quizem już się skończył ? ???
Spokojnie ten quiz się nie skończył ;) ( zdarzały się dłuższe przerwy). Aktualnie czekamy na potwierdzenie dobrej odpowiedzi przez Velerada, dopiero wtedy quiz ruszy dalej.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom