Wszelakie piękności... (UWAGA! - duże obrazy)

+
Propozycja ze scaleniem tematów jest dobra (forum nie będzie się zaśmiecać), ale przy postach trzeba zaznaczać preferowany kolor.

Vojtasass said:
@ Iwan
Czy mi się wydaje, czy masz poczucie (rudej) misji? ;)

Tak to jedna z mych wielu misji (ta w przerwie pomiędzy szerzeniem powszechnego zamętu, a ogólnoświatową destrukcją ).

Następna RUDA partia (bardziej "artystyczna"):

(!bardzo duże obrazki!)




















P.S. @ mar-ion, tylko czekałem aż ktoś tego rudzielca tutaj wciśnie :) ...
 
@ IwaN
A masz coś przeciw?

Skoro to już temat o pięknościach wszelakich to...


Niezwykłej urody. ;)
 
Skoro teraz można wrzucać wszystkie, to może skupmy się na kolorze brązowym i czarnym. Wg mnie kręcone włosy są śliczne... jeżeli twarz też jest śliczna, jak u Katie Melua :).







A to inna piosenkarka. Kto zgadnie, jaka? ;) Na tym zdjęciu wygląda dość nietypowo, ale...

 
mar-ion said:
@ IwaN
A masz coś przeciw?

Wręcz przeciwnie. Sam się z tym rudzielcem z ciekawości zapoznam. Nastąpi to jednak dopiero gdy film wyjdzie na DVD, bo idąc na Brave do kina jakoś "nieswojo" bym się czuł ;) ...

Następna partia RUDZIELCÓW (dalej artystycznie):

(!bardzo duże obrazy!)









A oto i nasz najpopularniejszy growy rudzielec w wydaniu cosplay'owym:






Oraz artystycznym:



 
Może aby nieco urozmaicić temat o RUDYCH zamieszczę poniżej filmiki przybliżające niegdyś jedną z bardziej rozpoznawalnych (obecnie nieco zapomnianych) płomiennowłosych postaci growych.

Drodzy forumowicze, przed wami BloodRayne.

Intro do pierwszej części gry (uwaga - brutalne ):

[media]http://www.youtube.com/watch?v=D5LnA6cTYDQ[/media]

Przerywnik w drugiej odsłonie gry (uwaga - również nieco krwawe ):

[media]http://www.youtube.com/watch?v=_YBvH-efB6o[/media]

P.S. Proszę mi tutaj powstrzymać się od głupich żartów i nie przytaczać filmów autorstwa Uwe Boll'a.
P.S.2. Wiem, że niejako zachodzę na temat gier (który ma swój osobny topic), ale wciąż piszę o rudych, a tam by ta wiadomość szybko zginęła (więc szypek nie bij ;) ).


EDIT
Doszła ankieta z pytaniem o kolor włosów. Zapraszam do głosowania!
 
IwaN said:
Doszła ankieta z pytaniem o kolor włosów. Zapraszam do głosowania!
Ekhem, ciemnobrązowy to jest brunatny, a nie czarny. Czarny powinien mieć osobną opcję.
 
Vojtasass said:
Ekhem, ciemnobrązowy to jest brunatny, a nie czarny. Czarny powinien mieć osobną opcję.
Nie wiem, czy jest to potrzebne. Na co dzień ludzie mylą ciemnobrązowy i czarny, wrzucając je do tego samego wora, więc może niech tak też zostanie w ankiecie ;).

EDIT: Byłbym zapomniał. Dzień dobry wszystkim ;).



 
Vojtasass said:
Ekhem, ciemnobrązowy to jest brunatny, a nie czarny. Czarny powinien mieć osobną opcję.

Tu chodzi o uproszczenie ankiety i odcień - ciemnobrązowy jest ciemny tak samo jak czarny. Poza tym nazwy w nawiasach nie są równoznaczne z tymi przed. To bardziej "czarny i ciemnobrązowy (brunatny)" jako ciemne, bliskie sobie kolory. Chciałem utrzymać maksymalną przejrzystość i prostotę. Jak będziemy się tak rozdrabniać to zaraz ktoś zażąda nazw odcieni, czy kategorii dla fryzur z pasemkami ;)...

Na dobry poniedziałek nieco RUDYCH:



Mniejsze zdjęcia.

















 
Powraca do tegoż zacnego tematu Duszarz. Pierwszy oficjalny wielbiciel Susan na tym forum. Muahaha nie odbierzecie mi tego tytułu :D

Panowie, ankieta i cała ta wojna moim skromnym zdaniem jest nie na miejscu. Osobiście uważam za piękne zarówno rude, szatynki, brunetki, jak i blond dziewczyny. Nie każdej kobiecie do twarzy w rudych włosach co nie znaczy automatycznie, że jest brzydka :p
Teraz piszę, ze smartfona, ale w późniejszej porze wrzucę kilka zdjęć z mojej kolekcji kolorów wszelakich.
 
Powraca do tegoż zacnego tematu Duszarz. Pierwszy oficjalny wielbiciel Susan na tym forum. Muahaha nie odbierzecie mi tego tytułu
Odbierzemy. Po pierwsze, Iwan był tym, który wrzucił zdjęcia bogini jako pierwszy, więc zakładając, że wrzuca tylko to, co mu się w jakimś sensie podoba, to on jest pierwszym forumowym fanem Susan. Po drugie, w tym poście z obszernej galerii Iwana wygrzebałem 2 obrazki. Zgadnij, kogo przedstawiały? ;) Twój post nadszedł po moim, więc możesz co najmniej aspirować o miano trzeciego fana :D. Za jedno należą Ci się jednak wszystkie oreny, które dostałeś - jako Wielki Forumowy Szperacz, wskazałeś imię Sam-Wiesz-Kogo jako pierwszy! :)

P.S. Nie sprzeczajmy się tutaj o "prawa" do Susan bo walka o pierwszeństwo do fotki ładnej kobiety wygląda... śmiesznie .
Nie prawa, tylko tytuły, panie Iwan! ;) W dodatku tylko w kontekście tego forum.
 
Kontynuując temat RUDYCH.

Średniej wielkości fotki:



















P.S. Nie sprzeczajmy się tutaj o "prawa" do Susan bo walka o pierwszeństwo do fotki ładnej kobiety wygląda... śmiesznie :p .
 
Duszarz said:
Panowie, ankieta i cała ta wojna moim skromnym zdaniem jest nie na miejscu. Osobiście uważam za piękne zarówno rude, szatynki, brunetki, jak i blond dziewczyny.
To jest dyskryminacja! Dlaczego blondynki zostały wymienione na ostatnim miejscu?! Powinno być alfabetycznie!
To jest oczywiście żart trollolowski :D
 
Yngh said:
Odbierzemy. Po pierwsze, Iwan był tym, który wrzucił zdjęcia bogini jako pierwszy, więc zakładając, że wrzuca tylko to, co mu się w jakimś sensie podoba, to on jest pierwszym forumowym fanem Susan. Po drugie, w tym poście z obszernej galerii Iwana wygrzebałem 2 obrazki. Zgadnij, kogo przedstawiały? ;) Twój post nadszedł po moim, więc możesz co najmniej aspirować o miano trzeciego fana :D. Za jedno należą Ci się jednak wszystkie oreny, które dostałeś - jako Wielki Forumowy Szperacz, wskazałeś imię Sam-Wiesz-Kogo jako pierwszy! :)

Nieestety zmuszony jestem interweniować.
Zwróć uwagę na mój pierwszy post w tym temacie. Pojawił się przed Twoim postem z dwoma zdjęciami i mówił o dziewczynie z ostatniego zdjęcia, którą była właśnie Susan. Dla Iwana była to jedna z wielu w kolekcji. Muahaha! :D
 
Ecstasy said:
To jest dyskryminacja! Dlaczego blondynki zostały wymienione na ostatnim miejscu?! Powinno być alfabetycznie!

U mnie alfabet zaczyna się od litery "r" ;)...

Następne RUDOŚCI.

Średniej wielkości fotki.


















 
To jest dyskryminacja! Dlaczego blondynki zostały wymienione na ostatnim miejscu?!
Na mojej ankiecie są na drugim miejscu... Pro pos ankiety, rozkład głosów jest teraz bardziej wyrównany, tj. nie ma już tak wyraźnej dominacji rudych. Sam głosowałem na brunetki, bo większość pięknych kobiet, jakie widziałem (na żywo i na zdjęciach, niezależnie od tego, czy włosy były farbowane czy nie), miała ciemnobrązowe lub czarne włosy. Jakkolwiek rude włosy mogą być cudowne i zawsze zwracają uwagę, moim zdaniem niewielu kobietom ten kolor tak naprawdę pasuje. Z drugiej strony, w jakiś sposób jest przez to wyjątkowy... Tak czy siak, każdy kolor włosów dobrze się komponuje z jakimś typem urody, ale nie chcę już rzucać takimi frazesami *Kapitan Obwieś tu był*

Pojawił się przed Twoim postem z dwoma zdjęciami
Nie :). Proste, sam sobie sprawdź... ale jeżeli aż tak zależy Tobie na kolejnym tytule, to proszę bardzo ;). Myślałem, że "Wielki Forumowy Szperacz" brzmi dostatecznie dumnie :(.
 
Yngh said:
Nie :). Proste, sam sobie sprawdź... ale jeżeli aż tak zależy Tobie na kolejnym tytule, to proszę bardzo ;). Myślałem, że "Wielki Forumowy Szperacz" brzmi dostatecznie dumnie :(.

Prawde głosita panie Yngh. Honory zwracam i o pozwolenie na podziwianie pięknej Susan proszę. ;)

Szperacz kojarzy mi się nie wiedzieć czemu z kretoszczurem z Gothica. Wnoszę o zmianę tytułu :p
 
Kilka mniejszych fotek RUDYCH pań.

Temat przewodni - rude na śniegu (na przekór latu ;) ) .



















Żałuję, że z powyższych fotek da się co najwyżej zrobić tapetę na komórkę...
 
Top Bottom