Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

+
Legacy to był świetny tytuł, a tak ludzie pewnie będą to nazywać superman 2025, by nie mylić z postacią, serialem, czy filmem Donnera.

Myślę, że nie ma ryzyka, że ktoś będzie mylił nazwy, ostatni film o takim tytule jest z lat siedemdziesiątych, a i wtedy był promowany jako Superman: The Movie.
 
Skończyłem Arkham Knight, wykonując wszystkie DLC i dodatki, jakie doszły później do gry. W końcu, po tym przejściu w 2016, kiedy nie mogłem ukończyć gry tylko dlatego, bo przez buga nie mogłem zabrać ostatniej znajdźki Riddlera.
Obrazek w pełni przedstawia moje uczucia gdy w końcu w pełni ukończyłem tą grę:
bandicam 2024-03-06 17-52-26-587.jpg

Choć teraz myślę o niej gorzej niż dawniej, przypomniała mi jak nieintuicyjne miała sterowanie, kiedy Batman miał blokować ataki a tego nie robił, kiedy generalnie chciałem proste czynności by po prostu zszedł na dół, lub po prostu uciekł od atakującego gościa, a robił wszystko tylko nie to co ja chciałem. Plus niektóre zagadki środowiskowe Riddlera są tak nieumiejętnie przemyślane że wywoływały żywą frustracje.
Z fabuły, tym większe mam wrażenie Rocksteady do końca nie wiedziało czy głównym villanem powinien być Arkham Knight, Scarecrow czy Joker, więc postanowili wszystkich naraz i słabo to wyszło.
A na przykład
Domniemana śmierć Barbary wywołała większy śmiech niż powinna przez reakcję Alfreda, przez to że nie daje nawet minuty by przetrawić Bruce'wi co się stało, tylko od razu każe mu kontynuować misję. Zaraz przypomniała mi się teoria że to Alfred jest prawdziwym wrogiem Batmana a wszyscy inny to tylko podstawieni przez niego pachołki, by Bruce tracił czas na walkę z nieprawdziwą przestępczością, podczas gdy in sam defrauduje majątek Wayne'ów.
Nie uważam to ogółem za złą grę, ale City i Asylum pozostają lepsze. Tak czy owak, cieszę się że mam to już za sobą.
 
Gunn wrzucił przed chwilą zdjęcia z pewnym pieskiem na swojego insta. Aktualnie jest w Norwegii i co sam potwierdził w wywiadzie dla lokalnej gazety, kręcą sceny w "fortecy samotności". Patrząc na otoczenie, wydaje się że Gunn jest w jakimiś schronisku, czy ośrodku z psami.

Zrzut ekranu 2024-03-09 182303.png
Zrzut ekranu 2024-03-09 182254.png
Zrzut ekranu 2024-03-09 182151.png
Zrzut ekranu 2024-03-09 182246.png

Patrząc na wygląd psa, jego umaszczenie, lokalizację i wcześniejsze plotki, sporo wskazuje na to, że to może być Krypto.

zKoe4xt2_2109192026411gpadd.jpeg
 
Gunn rzucił nieco światła na stan drugiego sezonu Peacemakera.
  • Zdjęcia rozpoczną się latem i będą się odbywały równolegle z Supermanem
  • Gunn napisał wszystkie odcinki drugiego sezonu, ale nie wszystkie wyreżyseruje
  • Ze względu na strajki scenarzystów i aktorów zmieniła się kolejność produkcji i teraz PM S2 wyjdzie przed Waller
  • Akcja drugiego sezonu dzieje się po wydarzeniach z Supermana
  • Wydarzenia z Supermana, będą miały znaczenie dla fabuły serialu
  • Gunn rozjaśnił tez nieco kwestię kanoniczności sezonu pierwszego Peacemakera
    • Większość wydarzeń jest obowiązująca dla DCU, w tym śmierć Flaga z rąk Chrisa
    • Jednak nie wszystkie, sądząc po lajkach jakie Gunn dał niektórym komentarzom na instagramie, scena z finału gdzie pojawiła się Liga Sprawiedliwości, nie jest częścią DCU
Zrzut ekranu 2024-03-12 153810.png


Zrzut ekranu 2024-03-12 153713.png

  • Karen Gillan kolejny raz publicznie wyraża chęć zagrania Poison Ivy, dodatkowo chciała by zagrać wersję tej postaci, która jest w relacji z Harley
 
  • Hollywood Reporter donosi, że film Teen Titans dla DCU jest w produkcji, co potwierdza liczne wycieki z innych źródeł. Autorka skryptu do Supergirl: Woman of Tommorow, Ana Nogueira napisze scenariusz. HR jest na tyle mocnym źródłem, że praktycznie można te informacje uznać, za oficjalne.
  • Pojawiły się pierwsze nieoficjalne zdjęcia postaci w kostiumach z planu Supermana, więc jeśli boicie się spoilerów, zalecam unikanie geekowskich stron i sociali.
  • Superman w całości będzie kręcony kamerami IMAX.
 
Top Bottom