Zostań testerem Wiedźmina.

+
To wymarzona praca dla mnie, niestety nie przebywam na terenach Polski.. ;)---------------------------------------------------------Wymarzona? No nie przesadzasz? ---------------------------------------------------------Hehe, przynajmniej tak mi sie wydaje. Jedna z tych wymarzonych... :p Fajnie bylo by sprobowac gdzies tak miesiac - dwa miesiace w ciagu roku. Niestety, nie mozna znalezc czasu dla wszystkiego, na co sie ma ochote!
 
Ozzie said:
Praca testera do łatwych wbrew pozorom nie należy.
Też tak słyszałem, teraz chciałbym się na własnej skórze przekonać.
Ozzie said:
Z drugiej strony może dawać dużą satysfakcję dzięki uczestniczeniu w dużym projekcie, z którym później będzie miała styczność spora liczba ludzi.
No na pewno daje.
Ozzie said:
A mógłby się ktoś wypowiedzieć jak z wynagrodzeniem?
Tak rzeczy są poruszane podczas rozmowy "kffa"lfikacyjnej. Na forum publicznym nie mówi się o takich rzeczach :pNo ciekawy jestem ciekawy. Pytanie odnośnie maila to co należało zamieścić CV, list, zdjęcie (taki standard pack)(tak posłałem), czy coś luźniejszego? Bo w sumie nie było żadnych informacji, ani wymagań. Jakiś inne istotne informacje też by się przydały :p. Mam nadzieję, że każdy otrzyma odpowiedź "soon" :)
 
No ja się trochę łamałem, czy się zgłaszać z chęcią pracy. Wymagania zdaje mi się spełniam z nawiązką. Mieszkam w Warszawie, język znam, z biznesem growym miałem jako taką styczność i 20-stka na karku jest.Tylko jak ludzie mówili robota zapowiada się w miarę ciężko. No i potem człowiek w Wiedźmina nie pogra z przyjemnością zapewne. Jak znów zobaczy lokację, po której przez wieeeeele godzin chodziło sprawdzając każdy krzaczek to można wymięknąć.Tylko teraz nie mam pewności czego tam Panowie z CDP Red chcą o mnie wiedzieć. News z ofertą napisany był tak jakby jedyne co należało do nich wysłać to "Zgłaszam się, kryteria spełnione". Posłałem coś w rodzaju listu motywacyjno-kontaktowego. Mimo wszystko chętnie dostałbym tą robotę. Są znacznie gorsze na rynku pracy. Nie wspominając o tym, że uczestnictwo w czymś tak wielkim to nie byle co. Szkoda by było taką okazję stracić tylko dlatego, że się nie załączyło zdjęcia, albo coś w tym guście. PS: Chorobcia aż się zaczynam denerwować, że żadnej odpowiedzi nie ma, a to mi się niesamowicie rzadko zdarza. Sam sobie nie zdawałem sprawy jak się nakręciłem na tą posadę.
 
Żal mi was, ja sobie włączę w październiku Wiedźmina a wy będziecie wymiotować na jego widok :).Ale za to będziecie mieli fajnie na początku testów... Olejcie wymogi i przejdźcie sobie Wiedźmina tak jakbyście w niego normalnie grali ;), a potem będziecie robić hardcorowe testy.
 
Driden said:
Sam sobie nie zdawałem sprawy jak się nakręciłem na tą posadę.
Ja tak samo. Z tym że ja będę musiał 30 minut wcześniej wstać, żeby dojechać, ale to nie problem.Co do odpowiedzi to się nie martwię, bo CDP nigdy w weekend nie pracuje :D Bardzo fajna zasada :)
 
Hax said:
Żal mi was, ja sobie włączę w październiku Wiedźmina a wy będziecie wymiotować na jego widok :).Ale za to będziecie mieli fajnie na początku testów... Olejcie wymogi i przejdźcie sobie Wiedźmina tak jakbyście w niego normalnie grali ;), a potem będziecie robić hardcorowe testy.
no nie wiem - skoro ostatnio pisali, że przejście samego głównego wątku bez pobocznych questów to około 50 godzin... czyli ponad 6 dni pracy :p...chyba, że można robić nadgodziny :p
 
fakirinho said:
fakirinho said:
Żal mi was, ja sobie włączę w październiku Wiedźmina a wy będziecie wymiotować na jego widok :).Ale za to będziecie mieli fajnie na początku testów... Olejcie wymogi i przejdźcie sobie Wiedźmina tak jakbyście w niego normalnie grali ;), a potem będziecie robić hardcorowe testy.
no nie wiem - skoro ostatnio pisali, że przejście samego głównego wątku bez pobocznych questów to około 50 godzin... czyli ponad 6 dni pracy :p...chyba, że można robić nadgodziny :p
Ja myślę, że jakiś szef/menager niższego szczebla ds. testerów ;D będzie dzielił lokacjami poszczególne osóbki więc samowolki raczej nie będzie....a i tak nie zdziwiłoby mnie, gdyby taki tester nie był w stanie opowiedzieć fabuły Wieśka bo testował tylko kilka lokacji i wątek miał poszarpany i maksymalnie okrojony....6 tygodni to jest mało(około 240 godzin bez weekendów)...A tam pewnie trzeba po kilkanaście godzin na jednej lokacji siedzieć i zwiedzać ją na wszelkie możliwe sposoby i to kilka razy...a lokacje podobno są ogromne...Więc nie cieszyłabym się, że taki tester to grę przechodzi ;P
 
Co do odpowiedzi to się nie martwię, bo CDP nigdy w weekend nie pracuje Bardzo fajna zasada
Nie no martwić to się nie martwię. Jak mnie nie przyjmą to przynajmniej bez obciażeń sobie pogram w końcowy produkt. Ale ciekaw jestem, czy coś z tego wyjdzie. Jakby co już po weekendzie.
 
1. durne 18+ ;] praca prawie idealna xD 2. wspolczuje testerom - w październiku nie bda mogli na witchera patrzec;]
 
forest said:
KUR** telefon z CDP o pracę, a ja jechaćnie mogę :mad: :mad:
Tak myślałem ze CDP nie bedzie czekac do ostatniej chwili i karty już są rozdane. Szkoda, że je telefonu nie dostałem, może im dyspozycyjnosć nie odpowiada... chciaz nie wiem czemu niby (chwila i jestem mogę być i dzis) . Uważam, ze jestem osobą która na pewno spełnia ich oczekiwania. Ale moze się jeszcze opamiętają i zadzownią ;)
 
z tą dyspozycyjnościa to chyba nie bo ja jestem z JAwora. w woj dolnoslaskim. ale jednak jade:D dzisiaj autobus 22:15 do Wawy jutro powrot o 22 wiec w domu bede pojutrze. i znowu przynajmniej jedno pytanie mi odpadnie z konkursu:/
 
forest said:
z tą dyspozycyjnościa to chyba nie bo ja jestem z JAwora. w woj dolnoslaskim. ale jednak jade:D dzisiaj autobus 22:15 do Wawy jutro powrot o 22 wiec w domu bede pojutrze. i znowu przynajmniej jedno pytanie mi odpadnie z konkursu:/
Ja jak byłem przez pięć dni na wakacjach to odpowiadałem z komórki taty - dobrze że ma na abonament bo jakby miał na kartę to by mu kasa poleciała :p
 
A po jakim czasie, od momentu wysłania CV i listu motywacynego, dostaliście odpowiedź telefoniczną od CDProject ?
 
TjDeck said:
A po jakim czasie, od momentu wysłania CV i listu motywacynego, dostaliście odpowiedź telefoniczną od CDProject ?
Ja po około tygodniu. Btw, list motywacyjny był (jak zwykle) całkiem zbędny ;).
 
Mam pytanie, czy proces rekrutacyjny już się zakończył? Ponieważ nie otrzymałem telefonu z CDP to tak naprawdę nie wiem na czym stoję...
 
No i jestem po rozmowie. Cieszcie się panowie, bo po mnie maci spore szanse. Najpierw sie spóźniam nielicho (żeby te korki szlak trafił), potem w rozmowię też nie mówiłem jak mógłbym najlepiej. W sumie wypadłem ciut wątpliwie.A telefonować jeszcze pewnie będą.
 
Konrado said:
Mam pytanie, czy proces rekrutacyjny już się zakończył? Ponieważ nie otrzymałem telefonu z CDP to tak naprawdę nie wiem na czym stoję...
To samo pytanie, gdyż wszystkie dokumenty wysłałem wczoraj wieczorem.. :-\
 
Top Bottom