Spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie


W tym roku mija okrągłe 10 lat od premiery pierwszego tytułu z serii gier o Wiedźminie. Postanowiliśmy uczcić tę okazję spotkaniem dla społeczności w naszym studiu w Warszawie.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 21 października 2017 i potrwa od godziny 12:00 do 17:00.

Zapraszamy na nie moderatorów, którzy na przestrzeni lat pomagali nam dbać o forum, a także dziesiątkę użytkowników forum, wybranych spośród najbardziej aktywnych:

genNighty
Hostile
Ithlinne_Aegli
McBobek
Minersi
Rustine
Sylvin
W_Wallace
Yngh
zuber1906

Ale to nie koniec! Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu, mamy 10 zaproszeń, które można wygrać w specjalnym rocznicowym konkursie — szczegóły znajdziecie w tym wątku. Zapraszamy do zabawy!
 
Last edited:
Ho ho ho cóż za zaszczyt i wyróżnienie :geraltfeelgood:. Dziękuję serdecznie i gratulacje dla pozostałych :hatsoff:.
 
Heh, to już będzie mój trzeci raz w CD Projekcie, miło mi :)
Do zobaczenia w Wawie :D

BTW: Co tym razem ogrywamy? Wiedźmina 4 czy Cyberpunka? :D
 
Last edited:
Wow, REDzi naprawdę nie żartowali z tym, że na następne spotkanie z fanami tym razem nie trzeba będzie czekać kilku lat.
 
Ale z tym "aktywni" to trochę pojechaliście :p Np. Nighty ma w de to forum od ponad roku :p
 
McBobek;n9594301 said:
Czuję się niezmiernie wyróżniony i podekscytowany. Dzięki CDPR.

Gwinta :wazzzup:

To mam nadzieję, że standardowego (z gry, może być nawet w formie papierowej), bo w tym nowym jestem noga :p
sserek;n9594401 said:
Ale z tym "aktywni" to trochę pojechaliście :p Np. Nighty ma w de to forum od ponad roku :p

Oj tam, została wybrana elYta "po znajomości", nie wiesz, jak to jest? :p

Edit: A, zapomniałem, to forum nie łączy postów :p
 
Last edited by a moderator:
Hostile;n9594581 said:
To mam nadzieję, że standardowego (z gry, może być nawet w formie papierowej), bo w tym nowym jestem noga :p

Ja podobnie :). Dla mnie to fajnie by było powrócić do W1 jak na to dziesięciolecie przystało :scold:.
 
Ojojojojojoj! Jak miło! :) Bardzo się cieszę na to spotkanie i dziękuję za zaproszenie! :)
 
Jak ja Wam straszliwie zazdroszczę! ^^
I gratuluję, oczywiście, wszystkim zaproszonym. :)
 
Niezmiernie mi miło za to wyróżnienie, nie trzeba było* :)

sserek;n9594401 said:
Ale z tym "aktywni" to trochę pojechaliście :p Np. Nighty ma w de to forum od ponad roku :p

Nie wiem co lepsze, samo zaproszenie, czy okazyjne wkurzenie serka :D

Ale żeby nie było, to też trochę nie tak, że mam to w de - zdarza mi się forum czytać, ale nie było okazji czegoś ynteligentnego wtrącić tu czy tam. Poza tym przeprowadzka i zmiana pracy wcale w tym nie pomagają :)

Hostile;n9594621 said:
Oj tam, została wybrana elYta "po znajomości", nie wiesz, jak to jest? :p

To co, znowu spotkanie w Hard Rocku? :p

*(nie no, trzeba było, wiem gdzie pracujecie)
 
Wspaniale! Pięknie! Kroi się grube spotkanko!

:cheers:

Gratuluję wszystkim zaproszomym użyszkod... eee. szanownym userom i życzę powodzenia w konkursach, co byście tłumnie na Jagiellońską przybyli!

Hostile;n9595361 said:
Dobra, kto tym razem ogarnia bifora? Bo after to i tak wyjdzie na spontanie :p

Czyżbym słyszała zgłaszanie się na ochotnika? Ja tym razem nie dam rady.
 
Last edited:
genNighty;n9595401 said:
To co, znowu spotkanie w Hard Rocku? :p
Nom, zobaczymy, czy pracuje dalej ta rudowłosa kelnerka, która z***bała Smikiego za jedzenie swojej drożdżówki, załatwimy mu ten numer xD Tylko tam piwo po 17 złotych jest :p

I uprzedzając Wallace'a, zanim zrobi to kolejne dziesięć tysięcy razy: Co tam u Was? :grrr:
Lotherien;n9595531 said:
Czyżbym słyszała zgłaszanie się na ochotnika? Ja tym razem nie dam rady.
Nie dasz rady ogarnąć, czy nie dasz rady przybyć? :huh:

eley;n9595381 said:
Ej no, ale przecież możecie się spotkać w Paradoksie. :>
No paradoksalnie to możemy :p (ale ja nie wiem, gdzie to jest :p)
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom