Spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie

+
Hostile;n9594581 said:
Edit: A, zapomniałem, to forum nie łączy postów :p

Jak nie łączy jak łączy? <mod mode on> Poza tym - zawsze możesz edytować swojego posta <mod mode off> :D

Hostile;n9595551 said:
Nie dasz rady ogarnąć, czy nie dasz rady przybyć?

Pożyjemy zobaczymy. Ja tylko ładnie proszę - niech ktoś tym razem weźmie aparat i robi milion pińcet zdjęć. Nie jak my ostatnio....

:eredinfacepalm:


 
Gdyby to zobaczył ktoś ode mnie z wydziału, to spotkałoby mnie niehonorowe odebranie tytułu magistra. ;) Ale dzięki!
I Paradoks jest niedaleko Metra Ratusz, a do tego ma dobry dojazd na drugą (azjatycką) stronę Wisły, gdzie żyją Redzi... i jest tuż koło mojego mieszkania, ale o tym ćśśś....
I dają tam tanie piwo!
 
Lotherien;n9595701 said:
Pożyjemy zobaczymy. Ja tylko ładnie proszę - niech ktoś tym razem weźmie aparat i robi milion pińcet zdjęć. Nie jak my ostatnio....

:eredinfacepalm:
Mam nowszy telefon, może tym razem wyjdą trochę bardziej wyraźne... :p
eley;n9595711 said:
I Paradoks jest niedaleko Metra Ratusz
Aaa... Tam... No jasne...:wat:

zuber1906;n9595731 said:

Czyli pewnie jakieś 10zł/0,5l... Wiesz, stolyca :p
 
Jakbym miał jakiś nocleg w Warszawie jak na KiW to bym przyjechał w piątek, a tak to muszę się zadowolić tylko dniem właściwym :comeatmebro:.
 
zuber1906;n9595971 said:
Jakbym miał jakiś nocleg w Warszawie jak na KiW to bym przyjechał w piątek, a tak to muszę się zadowolić tylko dniem właściwym :comeatmebro:.
Hotele nie takie drogie :p
 
Hostile;n9594081 said:
BTW: Co tym razem ogrywamy? Wiedźmina 4 czy Cyberpunka?

Pierwszy build oryginalnego Wieśka.
A tak na serio, obstawiam kampanię fabularną do Gwinta.
 
Shavod;n9596131 said:
Pierwszy build oryginalnego Wieśka.
<3 <3 <3
(Milijon serduszek, bo to jest pomysł za milijony!).

Kawa i ciasteczko w dobrym miejscu i zacnym towarzystwie wystarczą. W sumie nawet bez ciasteczka będziecie mieć fajnie. :p
 
Minersi;n9596201 said:
rozumiem idziemy nad Wisłę? :D

Ej, nie. Dajcie szansę na spotkanie normalnym ludziom. Czyli niezaproszonym i nieposiadającym puchowych kombinezonów. Będzie zimno! ;)
A co do hotelu – na pewno znajdzie się jakiś kawałek hostelu niedrogiego. Albo nocleg u kogoś (od razu mówię: ja mieszkam w dobrym miejscu, ale w kawalerce z jednym łóżkiem).
 
Hostile;n9595551 said:
Nom, zobaczymy, czy pracuje dalej ta rudowłosa kelnerka, która z***bała Smikiego za jedzenie swojej drożdżówki, załatwimy mu ten numer xD Tylko tam piwo po 17 złotych jest :p

Po tej traumie mogła wyjechać z kraju :p


Hostile;n9595551 said:
I uprzedzając Wallace'a, zanim zrobi to kolejne dziesięć tysięcy razy: Co tam u Was? :grrr:
Sądzę, że i tak pytania padną - przygotuję gotowe kartki z odpowiedziami :D


zuber1906;n9596221 said:
Paaanie ślub biorę :). Każdy grosz się liczy xD.

To ja zapraszam do siebie ;)
 
Last edited:
Super - kolejne spotkanie "elity".

Może zdołam się wbić na jakiś after (jeśli jakaś dobra duszyczka da - w odpowiednim momencie - cynk na forum).
 
Przecież nic nie stoi na przeszkodzie - można wziąć udział w konkursie. Słyszałam, że niektóre tak czynią. (Słyszałam, że płoche tak czynią, ale jam nie taka!).
Iwanie, nie malkontenć, działaj!
I tak, wiem, mówię, jakbym Cię nie znała.
 
Last edited:
Top Bottom