Hulaj dusza !(Uwaga Spoilery)

+
Hulaj dusza !(Uwaga Spoilery)

O dziwo nie widziałem tematu z tą misją a to jak dotąd zdecydowanie moja ulubiona misja "Serc z Kamienia" ciekawe, czym inspirowali się twórcy rekonstruując wirtualnie stare zwyczaje weselne? Wyspiański byłby dumny! No i...Shani. A jakie jest wasze zdanie?
 
Próbowałem kiedyś zagonić świnki do zagrody bez Aksji i mi się nie udawało, a podczas ostatniego przejścia, po kilku piwkach udało mi się zdobyć to:


Ta gra mnie wciąż zaskakuje.
 
Last edited:
Ja zaganiałem świnki metodą na owieczkę :D
było takie zlecenie na Skellige na "Smoka" gdzie jako przynętę zaganialiśmy owcę
 
Próbowałem, ale zawsze mi te wieprzki gdzieś na bok leciały - wredne świnie. Może zmiana trybu poruszania na alternatywny miała jakiś wpływ.
 
Wątpię. Po prostu trzeba zauważyć jak się trzeba ustawiać - kiedy się to ogarnie, to już jest to banalne. Mi się tak to raz udało, gdzie na początku byłem święcie przekonany, że zagonić bez Aksji się wieprzków nie da. Po prostu zachodząc od tyłu z prawej strony, wieprzek idzie w lewo a zachodząc od lewej, skręca w prawo.
 
Dokładnie tak :D dość banalne do ogarnięcia aczkolwiek przez chwilę może denerwować :p (mam też na alternatywne poruszanie co prawda zmienione ale w tym wypadku to raczej nie robi różnicy)
 
Na padzie nie jest aż tak łatwo. Przy pierwszym podejściu znając zasadę "zaganiania" myślałem, że to niewykonalne tą metodą. Swoją drogą te 15% więcej złota to tylko się tyczy dropów z przeciwników, czy czegoś jeszcze?
 
Top Bottom