Wiedzmin z Mirage

+
Może niektórum się podobac mi nie. Jednak co do tych praw do Fallouta 3 to może powinna je mieć Troika? Zresztą teraz to i tak bez znaczenia, skoro już wiadomo kto go robi.Ja natomiast chce wiedziec kto robi BG3 bo chyba to najbardzie obecnie interesuje samych fanów.
 

ausir

Forum veteran
Troika próbowała kupić prawa do FO3, ale niestety Bethesda dysponowała większą ilością pieniędzy... Troika zdecydowała się więc na zrobienie własnej gry postapokaliptycznej będącej duchowym następcą Fallouta.
 

mroku

Forum veteran
morro mi sie przestal podobac jak zainstalowalem dodatek ktory zrobil jakis gracz ktory dodawal cos w rodzaju konia. Wtedy gra zrobila sie troche prostsza bo moglem zabierac caly sprzet wrogow i mialem wiecej kasy. Ale jezeli follaut mialby byc robiony na wzor morrowinda nie obrazil bym sie oby nie byl taki jak fallaut tactics bo to byla prawdziwa kleska
 
Jak ktoś ma za duzo kasy to mu palma odbija. Oby tylko Bathesda nie pomyślała, ze skoro mają kase to nam jakiś Cyrk wypuszcza z mnustwem bajerów. Ale tak naprawde to ja bym mocno dyskutował kto powienien dostac prawa do F3 i BG3.
 

mroku

Forum veteran
moze ja jestem zacofany ale serio sa plany aby zrobic fallauta 3 normalnego rpg a nie zasranego tacticsa
 
Vicotti said:
Jak ktoś ma za duzo kasy to mu palma odbija. Oby tylko Bathesda nie pomyślała, ze skoro mają kase to nam jakiś Cyrk wypuszcza z mnustwem bajerów. Ale tak naprawde to ja bym mocno dyskutował kto powienien dostac prawa do F3 i BG3.
Ech. Przeciez to , ze ktos robia jakas gre nie oznacza, ze bedzie ona wygladala jak inne, ktore dotychczas wypuscil.
 
po pierwsze Fallout 3 bedzie 3D więc z tactickiem chocby wizualnie bedzie miał mało wspólnego. Sam fakt, ze robią go ludzie od Morro siwadczy, ze dostaniemy go z perpektywy TPP z mozliwościa zmiany na FPP 'przypuszczenia autora postu' .
 
Vicotti said:
po pierwsze Fallout 3 bedzie 3D więc z tactickiem chocby wizualnie bedzie miał mało wspólnego. Sam fakt, ze robią go ludzie od Morro siwadczy, ze dostaniemy go z perpektywy TPP z mozliwościa zmiany na FPP 'przypuszczenia autora postu' .
Tak? A skad ten wniosek? Bo wczesniej zrobili taka gre? Ja tam o F3 nic nie wiem poza tym, ze ma byc. Dlatego powstrzymam sie od insynuacji. Lepiej jakby poszukac gdzies jakis bardziej potwierdzonych informacji niz niepotrzebnie panikowac
 

ausir

Forum veteran
Ludzie z Bethesdy zapowiedzieli już, że nie zrobią gry w rzucie izometrycznym, bo się na tym nie znają. No i najprawdopodobniej będzie na engine Elder Scrolls 4.
 
Ja nie panikuje tylko się martwie. Bo chyba nikt by nie chciał, zeby spieprzyli F3. A sprawdzone info jak bym miał to bym cytował. narazie to tylko domysły ale uzasadnione. To wkońcu jest forum, zeby tymi domysłami się powymieniac.
 

lifar

Forum veteran
Z TPP też można zrobić coś na kształ rzutu izometrycznego ;-) Wystarczy odpowiednio ustawić kamerę. A jeśli będzie możliwa zmiana na FPP tym lepiej - dodatkowy bajer, do którego używania nikt nikogo nie zmusza, a mi granie w Fallouta w FPP napewno się spodoba ;> [tak sądze ;-]
 
Vicotti said:
Ja nie panikuje tylko się martwie. Bo chyba nikt by nie chciał, zeby spieprzyli F3. A sprawdzone info jak bym miał to bym cytował. narazie to tylko domysły ale uzasadnione. To wkońcu jest forum, zeby tymi domysłami się powymieniac.
Rozumiem Cie. Ale niepotrzebnie az tak sie martwisz. Przeciez zastosowanie 3D moze uatrakcyjnic rozgrywke. A jesli zrobia cos na ksztalt tego co LifaR napisal - zmiana kata kamery, to juz w ogole bedzie super
 

mroku

Forum veteran
ale z drugiej strony stary dobry fallaut w 3d ciezko bedzie sie przestawic. tyle nocy spedzonych w posnuklearnym swiecie ach lezka w oku sie kreci ale swiat idzie na przod (moze zrobia dwie wersje :d w sklepie sobie wybierzemy czy chcemy wersje 2d czy 3d :D )
 

gocek

Forum veteran
A co do BG3?? Wiaodmo w końcu kto go wyda?? Bo może coś z teog wyjdzie... Coś innego niż Dark Alliance
 

gocek

Forum veteran
O kurczę, ale ze mnie Pierwszy Miecz, właśnie się zrientowałem A żeby nie bło, że spamuję...Ktoś wie czy IWD3 ktoś się zainteresował? czy są jakiekolwiek plany?
 
Wiec jesli idzie o producenta/wydawce do BG3 to narazie nei wiadomo. Wiadomo tylko tyle, że nie bedzie nim Bioware.Co do Icewind'a 3 to tak. Oficjalnie Fergus Urqhart nie potwierdził planów stworzenia kolejnej częsci ale w wywiadze na temat KOTOR'a 2 powiedział, że chciałby powtórzyć przygode z Icewin'em poniewaz dwójka srednio się podobała i chciałby to poprawic. Wiec nie wykluczone, że w najblizszym czasie coś o takowych planach usłuszymy.
 

gocek

Forum veteran
Dwójka średnio się podobała?? Niby komu? Chyba jemu, bo ogólne oceny graczy były niezłe... Mnie też przypadło do gustu, chociaż jestem jakoś w połowie dopiero....Czyli z teog co mówisz to IWD będzie tworzył ten sam gość? Może chociaż ten porjekt pójdize dalej i coś osiągnie...
 
A to ciekawe. Mi IDW2 bardzo prypadlo do gustu. Pamietam, ze jak robili ta gierke to podobno mial to byc ostatni projekt bo firma padala. A tu nagle wskrzeszenie chca robic jak znam zycie to bedzie to gra nastawiona na kasiore...tak jak obawiam sie tego po BG3 i F3.
 
Moze i tak Ale Fergus Urqhart to Fergus Urqhart.Jedynka była lepsza od dwójki mimo, ze wprowadzono w kontynuacji zasady 3.5 i poprawiono grafike to jedynka stała poziom wyzej jeśli i dzie o fabułe i grywalnośc. Dwójka nie była zła ale brakowało jej tego czegos co miała jedynka.Zresztą jesli samem twórca pisze, ze nie wyklucza powstania kolejnej częsci to coś w tym musi byc.Pozyjemy zobaczymy.
 
Vicotti said:
Moze i tak Ale Fergus Urqhart to Fergus Urqhart.Jedynka była lepsza od dwójki mimo, ze wprowadzono w kontynuacji zasady 3.5 i poprawiono grafike to jedynka stała poziom wyzej jeśli i dzie o fabułe i grywalnośc. Dwójka nie była zła ale brakowało jej tego czegos co miała jedynka.Zresztą jesli samem twórca pisze, ze nie wyklucza powstania kolejnej częsci to coś w tym musi byc.Pozyjemy zobaczymy.
Eee...tam. To, ze JEDNA z osob robiacych IDW tak mowi, ze to nie znaczy, ze ewentualna 3 czesc tez bedzie taka. To tylko jeden czlowiek a nie zespol. A co do czesci to ja uwazam wprsot na odwrot PSIDW2 to zasady D&D3.0
 
Top Bottom