Karty do balansowania w gwintfinity wasze pomysły

+
Witam,

proszę podczas następnego głosowania osłabiać Jana Calveita do oporu. Ta karta to jakieś dziadostwo i pomyłka jakiegoś specjalisty z CD P . Nie może być tak że jedną kartą układasz sobie całą talię a przeciwnik się złości, bo nie zawsze wszystko dobierze. Zróbmy z tym porządek tak jak z mutageneratorem. To ma być choć trochę gra losowa, a nie jakiś pasjans.

Podobnie niepochamowany głód z kartami kuchta rytuał - zbyt mocno odchudza i robi zbyt wiele punktów, królowa krabopająków i sukkuby.

A tak na marginesie podoba mi się nowy system głosowania, nie trzeba już czekać na wypociny balansujące grę przez fachowców z CD P które często były bardzo nędzne.
 
Przecież NG nie istnieje, nie wiem po co ludzie grają dalej tą frakcją i to ciągle tą samą talią... Ogólnie jak dla mnie nie ma sensu już bardziej osłabiać Czarnych skoro już są najgorszą frakcją... Moje typy:

Zrzut ekranu 2024-01-28 130752.png
 
@Gwinciok Według Gwentdata NG jest frakcją z najgorszym winrate na pro ranku a ty chcesz ją jeszcze bardziej nerfić? Ostatnio gralem na zniewolenie 6 i wygrałem na równych grając Gonem. W R2 bleed a w R3 wygrałem 20 pkt około.
1706444929925.png
 
Dajcie już spokój mutageratorowi i świątyni melitele. Chcecie osłabić coś wkurzającego osłabcie karty z niepochamowanego głodu do dagona, zwłaszcza kuchta rytuał.
Kapłanki z KP za 4 prowizji to też jakieś nieporozumienie na to ile punktów robią.
 
Ja od rana mam 7 grę pod rząd na NG rzygam tym gównem. Nie chce tego oglądać.
 
Top Bottom