Cyberpunk 2077 - Edycja Kolekcjonerska

+
Weźcie nie przesadzajcie, pendrivy są za drogie jak na kolekcjonerkę, zakup takowych podniesie cenę całości i zmniejszy ilość innych gadżetów.

Co Ty gadasz? Pendrive cały czas tanieją, a już dzisiaj można kupić 32 GB (USB 2.0) model za około 50-60 zł. Za dwa (czy nieco ponad) lata tej pojemności modele pewnie będą gdzieś tak o połowę tańsze i będziemy tutaj mówili o standardzie USB 3.0. A zapisana tam kopia Cyberpunk 2077 w wersji GoG byłaby ładnym (oraz praktycznym) upominkiem.
 
Wiem, że tanieją, ale serio, na co komu kolejny nośnik pamięci, a szczególnie za 2 lata, gdzie jak wspomniałem - tablety, smartony, Chmura, przenośne HDD mogą powoli zacząć wypierać Pendrivy (tj komórki wyparły odtwarzacze mp3).

Zamiast się kłócić o to, proponuję poczekać na jakieś konkrety z samej gry, może się okaże, że jakiś NPC ma fajne cyber okulary i do EK trafi ich replika etc.
 
Prosze Cię... w 2015 każdy będzie miał jakieś fajne okulary, po co mu kolejne?

Pendrajw przeciw chmurze z tego samego powodu dla którego Johnny Mnemonic nie przesyłał danych siecią tylko nosił je w czaszce. Oraz jasno napisałem : szybki. w grę wchodzi tylko USB 3.0, tylko na szybkich kościach jak produkty Patriota czy Corsaira. Czym się będzie od nich różnił? Tym samym czym różni się pendrak dodawany do kolekcjonerki StarCraft II od każdego innego 2GB pendrajwa na świecie: wyglądem i wykonaniem! Dodatkowo znajdowała się na nim pełna wersja SC1 + dodatek BW.

View attachment 1249]
 

Attachments

  • StarCraft Anthology USB Pendrive.jpg
    StarCraft Anthology USB Pendrive.jpg
    93.5 KB · Views: 50
Eee, nie rozumiem tej dyskusji... Myślę, że nikt nie chce pen-drive'a w kolekcjonerce Cyberpunka dlatego, że nie ma, a potrzebuje. Wtedy raczej poszedłby do Jowisza czy innego sklepu (nie) dla idiotów i sobie kupił:p Podobnie, jak nie dlatego chcemy koszulki, że nie mamy się w co ubrać:) Chodzi o gadżet, którym można zaszpanować i poczuć się fajniej;) A jak jeszcze się do czegoś przyda, jest to jakiś plus.
 
Na pewno w wydaniu kolekcjonerskim chciałbym zobaczyć Artbook - tak samo porządny jak dwa poprzednie (lub nawet trzy). Nie tylko dla tego, że mam skrzywienie na punkcie ilustracji.
Przyjemnym dodatkiem będzie jakiś brelok - byle to nie był sam napis CYBERPUNK bo kieszenie podrze, lepiej coś grawerowanego.
Skoro targetem ma być 18 + to proponuję do tego solidną szklankę na drinka z grawerem Cybera ;] Dało się wysłać popiersie Wieśka, to i grube szkło dojdzie w całości ;]
MUSOWO w wersji pdf podręcznik do Cybera.
Ktoś tu wcześniej wspomniał również - kto zakupi EK niech nie dostaje bonusów w stylu - szybsze ekspienie itd. ale UNIKALNY wygląd lub strój (najlepiej do wyboru spośród kilku), który NIGDY nie zostanie później dodany jako DLC jak to bywa w przypadku innych gier.

Czego nie chcę?
Naklejki, wycinanki, figurka.
 
Jeżeli o mnie chodzi to ja nie jestem wybredny i zadowolę się wszystkim co Redzi wsadzą do pudła z EK :)
 
He he .. ja wybredny również nie bede - jeżeli dożyje wydania gry to zapewne kupię bez względu na to co tam wrzucą.
 
Skoro targetem ma być 18 + to proponuję do tego solidną szklankę na drinka z grawerem Cybera ;]

Całkiem ciekawy pomysł, ale jak tego typu to szklankę do whisky :) ...



Oczywiście z odpowiednio grubego szkła i grawerowaną (nie sugerujcie się kształtem powyższego przykładu). A do pierwszych 77 (albo na bogato 2077) pre-orderów EK proponuję dorzucić jeszcze samą (nawek jakąś małą) Whisky
.
 
Te szklanki to średnio udany pomysł, nie żeby były złe czy coś, ale przypomnijcie sobie akcję z figurką Geralta, blisko 50% była uszkodzona w mniejszym lub większym stopniu i na prawdę wiele wróciło do firmy z żądaniem zwrotu albo całkowitym zrezygnowaniem z EK. Myślicie, że szklanki wytrzymają podróż przez całą Polskę? :)

EDIT

A gdyby przygotowano coś a la Hitman: Sniper Challenge? Minigierkę dla preorderów/kolekcjonerów, gdzie można by było się trochę pobawić, odblokować parę bajerów, które będą potem dostępne w grze. Rozwiązałoby to kwestię dema i wiecznego "czy mi pójdzie". H:SC okazał się sporym sukcesem i coś czuję, że będzie więcej takich akcji w przyszłości.
 
(...)proponuję dorzucić jeszcze samą (nawek jakąś małą) Whisky
.
A na to nie trzeba koncesji?

(...)przypomnijcie sobie akcję z figurką Geralta, blisko 50% była uszkodzona w mniejszym lub większym stopniu i na prawdę wiele wróciło do firmy z żądaniem zwrotu albo całkowitym zrezygnowaniem z EK. Myślicie, że szklanki wytrzymają podróż przez całą Polskę? :)
Tutaj się z Tobą zgodzę. Im mniej wrażliwych rzeczy w pudełku tym lepiej.

Mam w głowie jeszcze kilka pomysłów jak torba, etui itp, ale to wszystko jakieś chybione, mało uniwersalne żeby zadowolić choć większość kolekcjonerów.
 
Pomysł ze szklankami jest ciekawy, ale to po raz drugi materiał łatwo tłukący się. Sama idea dobra, tylko taka szklanka czy też kieliszek musiałby być dokładnie taki, jak w grze.










Szkoda, że to nie średniowieczne, wtedy można by dodać stylowy bukłaczek. A może artyści wymyślą jakieś nietłukące się naczynie na %? :)
 
Hahaha ! co wy chcecie bukłaczek i piersiówkę do EK ;)

Mogłoby być to coś praktycznego kurde nie wiem Pendrive jakiś fajny
No i te naszywki zajefajne !
 
Pendrive'y są już oklepane. :p

Z tych gratisów co dostaliśmy od Czerwonych na spotkaniu, to używam tylko kubka (awansował do stopnia Tego Głównego Kubka Z Którego Piję) i pendriva właśnie. Medalion, naklejki i karty zbierają kurz. Zmierzam do tego, że w mojej opinii pendrive jest 100 lepszym wyborem, od jakiejś wybaczcie wyrażenie "durnostojki", bo może okazać się przydatny.
 
Tak ! oklepane ! no cóż jak ktoś woli jakieś duperele do niczego nie służące to OK
W sumie tak można by powiedzieć o każdej kolekcjonerce. :p Tak, oklepane. Poza tym to żadna sztuka zrobić nadruk na pendrivie. No chyba że ów pendrive miałby jakąś unikalną formę. Ale jakoś i tak to do mnie nie przemawia.

Gadżetem mogłaby być jakaś karta identyfikacyjna albo multipass (Korben Dallas). Musiałoby to być jednak dobrze wykonane i wyglądać solidnie, futurystycznie.
 
Top Bottom