Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

+
Ależ niech wibruje, niczym... Dobra, może nie będę kończył.
Nie mam nic przeciwko, tylko niech nie zasłania całego rogu. Wiedźmin miał bardzo niepraktyczny interfejs, zasłaniał praktycznie wszystko i tworzył niepotrzebną ramkę wokół ekranu.
 
siulnityklulik said:
Kwestia gustu.

Mnie się podobało.

Mi również. Nawet bardzo. I jakoś specjalnie mi niczego ten interfejs nie zasłaniał :).
 
Poniżej przedstawiam przykład zdecydowanego przesytu treści.
Jest tego za dużo i zbyt chaotycznie. Błagam, Baldur's Gate miało śliczny interfejs, nie Wiedźmin. Minimalistyczna wersja nie powstała przypadkiem.
Nie będę Was przekonywał, bo to, jak już zostało powie napisane, kwestia gustu. Ale nie proście o coś takiego w Wiedźminie 3.
 
Dla mnie jedyną wadą międzymordzia w jedynce było niezbyt szczęśliwe ulokowanie podręcznych eliksirów. Podczas sterowania samą myszą zdarzało mi sie kliknąć w eliksir zamiast wskazać Geraltowi, by udał sie w okolice lewej krewędzi ekranu.
Medalion był za duży i coś zasłaniał? :confused: w 640x480 może i tak ...

Rustine said:
Poniżej przedstawiam przykład zdecydowanego przesytu treści.
[...]
Chyba miałeś na myśli przesyt formy. Treści było akurat tyle, ile potrzeba. Mieli coś z drzewka rozwoju ująć, czy jak?
 
Kluliku, nie napisałem, że podałem przykład "zasłaniania". Podałem przykład artystycznego bałaganu i chaosu.
Medalion wraz z obwolutą zasłaniał dużo. Minimalistyczny interfejs uczynił go schludnym i przejrzystym.
 

Guest 3669645

Guest
Zapowiadali że medalion będzie drgał? Bo na przecieku-którego-nie-było nie drga :p Chyba że nie było odpowiedniej do tego sytuacji, ale w to wątpię raczej...

HUD z W1 był strasznie brzydki i oczoj***y na przeproszeniem ;) Jakieś cudacznie kształty, wzorki, kolorki... Całe szczęście że szybko się człek do niego przyzwyczajał. Ale nie licząc słabego wyglądu interfejs był w sumie znośny. Trochę grzebaniny było z zmianą miecza / stylu itd. ale cóż. W wiedźminie 2 zrobiono to idealnie, wystarczył środkowy przycisk myszki i wszystko się miało od razu na tacy.
 
Rustine said:
Poniżej przedstawiam przykład zdecydowanego przesytu treści.
Jest tego za dużo i zbyt chaotycznie. Błagam, Baldur's Gate miało śliczny interfejs, nie Wiedźmin. Minimalistyczna wersja nie powstała przypadkiem.
Nie będę Was przekonywał, bo to, jak już zostało powie napisane, kwestia gustu. Ale nie proście o coś takiego w Wiedźminie 3.

Chyba większość pisząc o interfejsie nie miała na mysli ekranów postaci, ekwipunku itd., tylko interfejs obecny na ekranie w trakcie rozgrywki. A ekran postaci swoją drogą również bardzo mi się podobał.
 
Adventus said:
Zapowiadali że medalion będzie drgał? Bo na przecieku-którego-nie-było nie drga :p Chyba że nie było odpowiedniej do tego sytuacji, ale w to wątpię raczej...

HUD z W1 był strasznie brzydki i oczoj***y na przeproszeniem ;) Jakieś cudacznie kształty, wzorki, kolorki... Całe szczęście że szybko się człek do niego przyzwyczajał. Ale nie licząc słabego wyglądu interfejs był w sumie znośny. Trochę grzebaniny było z zmianą miecza / stylu itd. ale cóż. W wiedźminie 2 zrobiono to idealnie, wystarczył środkowy przycisk myszki i wszystko się miało od razu na tacy.
Dziwne że cokolwiek na nim w ogóle zobaczyłeś :p Yyy bo gra jeszcze nie wychodzi chciałem Wam powiedzieć a i My nie widzieliśmy Gameplay'a takie z krwi i kości jeszcze.
 
Yakin said:
Chyba większość pisząc o interfejsie nie miała na mysli ekranów postaci, ekwipunku itd., tylko interfejs obecny na ekranie w trakcie rozgrywki. A ekran postaci swoją drogą również bardzo mi się podobał.
To się wyrażajcie prawidłowo i piszcie HUD. Interfejs to GUI, czyli wszystkie panele. HUD jest informacjami widocznymi podczas faktycznej rozgrywki.
 

Arraqnz

Guest
Rustine said:
Interfejs z Wiedźmina pierwszego idealnym? Oj, dużo mu do ideału, jest zapchany niepotrzebnymi płomykami, ikonkami, obrazkami, które przeszkadzają w odbiorze i czytelności. Nie ma w nim nic szczególnego ani ładnego. Do tego medalion, który tylko ładnie wyglądał, ale nie był użyteczny. Zapchajdziura.
A ja chcę Geralta w samych majtek i z widelcami zamiast mieczy. Też nie musisz na to patrzeć.
Błędy błędami, ale niechlujne pisanie i poprzestawiane litery oraz brak interpunkcji bynajmniej nie wynika wyłącznie z klawiatury. Zaopatrz się w jakąś przeglądarkę podkreślającą pomyłki.
Mi się podobał. Nie powiedziałem, że był użyteczny i super czytelny. Mi się podobał najbardziej ze wszystkich gier. Fajnie, że chcesz Geralta w gaciach i widelcami ale to nie jest kanoniczne, za to drgający medalion już. I nie powiedziałem, że masz na medalion nie patrzeć tylko, że nie musisz z niego korzystać, to chciałem przekazać przynajmniej.

Interpunkcja jest raczej na dobrym poziomie, poprzestawiani literek wynika z chęci szybkiego pisania co nie zawsze wychodzi i dlatego, że przeglądarka nie podkreśla mi błędów nie mogę ich wyłapać i poprawić. Pokaż gdzie napisałem coś niechlujnie. Bo jakoś nikt (oprócz ciebie) nie narzeka na poziom moich postów czy niemożność w ich zrozumieniu, włącznie z moderatorami.
 
Sprawa niecierpiąca zwłoki - w trailerze jest jeszcze jeden bardzo ważny błąd, który został przeoczony. Otóż w cutscence 3 źdźbła trawy przenikają przez noge />/> . Wprost skandal. Mam nadzieję, że to poprawią bo jeśli nie to nie kupuję gry />/>
 
Top Bottom