REDkit – zapisy do bety wystartowały!

+
Vojtasass said:
Chodziło mi raczej o to, że zasugerowałeś, że to testerzy odpowiadają za to, że błędy w kolejnych wersjach pozostają.

Tworzysz jakieś dziwne nadinterpretacje. Tak się składa, że po części wiem jak wygląda testowanie gier i jak zgłoszone błędy odbiera zespół tworzący dany program. Fakt zgłoszenia "usterki" przez testera nie równa się z jej usunięciem. Zespół odpowiedzialny za program musi zlokalizować (na podstawie opisów, materiału video, screenu) przyczynę błędu i stworzyć sposób na jego ominięcie. Często gry/programy, będące w finalnej wersji, mają (podczas wydania) podaną listę znanych usterek.
 
IwaN said:
Tworzysz jakieś dziwne nadinterpretacje.
Być może. Po prostu często już widziałem na forach jeżdżenie po testerach, tak jakby to od nich absolutnie wszystko zależało.
 
Mam pytanko. Byłby ktoś łaskaw mi wskazać linka do filmiku jak w fazie wstępnej ten edytor wygląda? O ile taki jest.
Bo coś go nie mogę znaleść.
 
Robertboanerges said:
Mam pytanko. Byłby ktoś łaskaw mi wskazać linka do filmiku jak w fazie wstępnej ten edytor wygląda? O ile taki jest.
Bo coś go nie mogę znaleść.

Wszyscy szukamy tego filmiku - podczas targów żaden się nie pojawił, co pewnie oznacza że Redzi zabronili filmować prezentację. Zapewne musimy czekać na jesienną konferencję, która powinna odbyć się za miesiąc.
 
Pytanie może dość głupie, niepotrzebne i bez sensu, ale czy zgłoszenie musi być w języku angielskim czy można pisać po polsku?

Nie to, że nie znam angielskiego, ale nie ukrywam, iż dużo łatwiej piszę w ojczystym języku.
 
laufes said:
Pytanie może dość głupie, niepotrzebne i bez sensu, ale czy zgłoszenie musi być w języku angielskim czy można pisać po polsku?

Nie to, że nie znam angielskiego, ale nie ukrywam, iż dużo łatwiej piszę w ojczystym języku.

Formularz jest po angielsku, więc raczej powinno się go wypełniać w tym języku, ale podejrzewam, że jakbyś napisał o sobie po polsku to REDzi by się nie pogniewali
 
@UP
Może być tak, że takie podania rozpatruje osoba zza granicy, w końcu takie tu też pracują. Ja tam nie zrobiłem żadnego poważnego moda ale mimo to się zgłosiłem, zawsze można próbować i nauczyć się czegoś nowego.
 
Z tego co tu czytam to wydaje mi się, że chyba należę do jakiejś "elity" osób, które pracowały przy jakimś modzie... więc chyba mam jakieś szanse zostać betatesterem :D
 
Po prostu inni moderzy są zajęci ciekawszymi rzeczami niż przesiadywanie na forum i rozprawy nad narzędziem, które wyjdzie dopiero za pół roku. ;)
 
laufes said:
Pytanie może dość głupie, niepotrzebne i bez sensu, ale czy zgłoszenie musi być w języku angielskim czy można pisać po polsku?

Nie to, że nie znam angielskiego, ale nie ukrywam, iż dużo łatwiej piszę w ojczystym języku.

Możesz wypełnić formularz również po polsku:)
 

username_2085444

Guest
A ja mam znowu inne pytanie, bo w sofcie do Wiesława Pierwszego nie znalazłem tych opcji, a szkoda...
Czy planujecie rozszerzyć swój zestaw narzędzi o parę bajerów działających na zasadzie source filmmaker ? Fajnie by było ustawić kamerę, stworzyć jakąś lokację, i ponagrywać, może nawet wykorzystać lipsync i te sprawy. No i siedzenie na koniu =) .
 
Top Bottom