REDkit – zapisy do bety wystartowały!

+
REDkit – zapisy do bety wystartowały!



Prezentacje REDkitu na targach Gamescom idą pełną parą, a my mamy dla Was kolejne informacje związane z nadchodzącym zestawem narzędzi dla moderw do gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw w wersji na komputery PC.
Jak zapewne wiecie, zdanie graczy jest dla nas ogromnie ważne, dlatego też wystartowaliśmy znową stroną, gdzie każdy, kto chciałby uczestniczyć w beta-testach REDkitu może zgłosić swoją kandydaturę. Aby narzędzie było jak najlepsze, będziemy potrzebować Waszych opinii. Jeżeli chcecie mieć swj wkład w to jak ostatecznie będzie wyglądał edytor, nie czekajcie ani chwili dłużej i zgłoście swoją chęć udziału w testach już teraz!
Aby zgłosić swoją kandydaturę wystarczy podać wszystkie wymagane informacje, a następnie wysłać do nas swoje zgłoszenie będziemy na nie czekać do końca niedzieli (30/09/2012). Niedługo po tym terminie, nasz zespł wybierze zgłoszenia osb, ktre będą miały szansę testować REDkit i kształtować przyszłość sceny moderskiej Wiedźmina 2.
 
Szkoda że muszę mieć na koncie jakiś mod... Chętnie bym to przetestował i podzielił się swoją opinią, a moje opinie są zawsze trafne i konstruktywne hehe :)
 
Niestety trzeba mieć na koncie prace nad jakimś modem, które niestety nie posiadam

Choć doświadczenie mam w obsłudze narzędzi tego typu.
 
@ Nocny

Ot, jaki skromny. ;)

Cóż, też bym wysłał zgłoszenie, gdyby nie to, że mam na koncie jedynie mapę do Civilization 2, która przepadła w pomrokach dziejów - nawet nie mam jak tego udokumentować. Ale życzę powodzenia reszcie. I zazdroszczę trochę. :)
 
Dokładnie. Niestety nie brałem udziału w tworzeniu jakichkolwiek modów... Również życzę powodzenia reszcie, aby pomogli REDom stworzyć idealne narzędzie. :p
 
czyli narżedzia dostaniemy najwcześniej w październiku tak? W wywiadzie Gram.pl Marek Ziemiak powiedział, że "wczoraj" (materiał był z 16, więc wychodzi, że 15 sierpnia) rozpoczęła się otwarta beta i zachęcał do wzięcia w niej udziału od zaraz. Tutaj poganiacie, poganiacie a ja nie wiem czy jest powód, żeby się aż tak bardzo śpieszyć jeśli narzędzia dostaniemy dopiero w październiku. No chyba, że Pan Ziemiak się nie pomylił i faktycznie wydajecie toolsety od zaraz.
 
Czy jest szansa, że pokażecie REDkit szerszej widowni, czy nie ma co liczyć na żadne screeny/filmy? Na GC dziennikarze podobno mogli sobie edytor pooglądać, a my musimy się obejść ze smakiem...
 
toonczyk said:
Czy jest szansa, że pokażecie REDkit szerszej widowni, czy nie ma co liczyć na żadne screeny/filmy? Na GC dziennikarze podobno mogli sobie edytor pooglądać, a my musimy się obejść ze smakiem...
Cóż... Licencjonować na razie (ponoć) nie zamierzają. Modderom, którzy zrozumieliby prezentację nie pokażą, tylko dziennikarzom, którzy moddingiem raczej się nie zajmą i raczej nie zwrócą uwagi na istotne szczegóły i do modderów wycieknie wiedza jedynie na temat dość standardowych narzędzi. Sensu w tym zbytnio nie ma. No może poza tworzeniem halo wokół firmy i wspierania swojej spółki na giełdzie :>
 
Fartuess said:
czyli narżedzia dostaniemy najwcześniej w październiku tak?
Narzędzia będą wydane w przyszłym roku, ale nie wiadomo jeszcze kiedy. Sens w pokazywaniu dziennikarzom jest, bo to przecież oni mają za zadanie nagłośnić premierę REDkita oraz wspomnieć o zamkniętej becie.

Marek Ziemiak
Ziemak.

Fartuess said:
Testerzy - a tylko spróbujcie nie wyłapać wszystkich błędów ;)...
A kto powiedział, że pozostałe błędy są winą testerów? Przecież oni ich nie usuwają, a jedynie zgłaszają. :p
 
Vojtasass said:
Narzędzia będą wydane w przyszłym roku, ale nie wiadomo jeszcze kiedy. Sens w pokazywaniu dziennikarzom jest, bo to przecież oni mają za zadanie nagłośnić premierę REDkita oraz wspomnieć o zamkniętej becie.

Chodziło mi o to kiedy można dostać narzędzia jeśli się dostanie do bety. Poza tym publiczny pokaz więcej by dał niż pokaz dla dzienniarzy. No chyba, że chcą nadmuchać otoczkę tajemniczości, albo toolset nie jest wcale taki dobry, a chcą żeby ludzie już się na niego napalali ;)


Vojtasass said:

Ops. I tak dobrze, że nie Ziemniak, bo takie przypadki też się zdarzały
 
Fartuess said:
Poza tym publiczny pokaz więcej by dał niż pokaz dla dzienniarzy.
Chodzi Ci o normalne stoisko na targach, gdzie non stop pokazywano by edytor? Ale raczej nikt by się tam nie zatrzymywał na tyle długo, by Redzi byli w stanie opowiedzieć o wszystkim - zwłaszcza że chodzi o rzeczy wymagające nieco większego skupienia niż standardowa gra. A tak mogą zbierać towarzystwo na seanse, zamykać drzwi i jechana. Druga sprawa, że być może REDkit jest jeszcze w formie przejściowej - stan końcowy może się znacznie różnić w zależności od przebiegu testów. :)

Fartuess said:
No chyba, że chcą nadmuchać otoczkę tajemniczości, albo toolset nie jest wcale taki dobry, a chcą żeby ludzie już się na niego napalali ;)
Myślę, że wytłumaczenie jest o wiele bardziej prozaiczne. Ale rozumiem że się niecierpliwisz - ja też chciałbym się do niego szybko dobrać.
 
Vojtasass said:
Chodzi Ci o normalne stoisko na targach, gdzie non stop pokazywano by edytor?
Sądząc z wypowiedzi dziennikarzy, chłopaki z CDPR zrobili prezentację narzędzi. Wystarczyło tę prezentację nagrać, wrzucić na YT i wszyscy byliby szczęśliwi.
 
Strona z rejestracja do beta Redkit działa od 15.08.2012, wczoraj sie zarejestrowałem, ale nie mam moda. Więc mam czas do 30 września, aby zrobić moda.
 
toonczyk said:
Sądząc z wypowiedzi dziennikarzy, chłopaki z CDPR zrobili prezentację narzędzi. Wystarczyło tę prezentację nagrać, wrzucić na YT i wszyscy byliby szczęśliwi.

Ale to była zamknięta prezentacjia, czyli dziennikarzom nie wolno było tam nagrywać (w niektórych przypadkach nawet nie mogą o czymś mówić, co było tam pokazywane (do pewnego określonego czasu)).
Tak przynajmniej słyszałem.
 
Dobrze, że jest to ograniczenie, by pokazać swojego MODa do Wiedźmina. Przynajmniej Redów nie zaleją tysiące zgłoszeń więcej (niepotrzebnych), a ludzi nie będą się łudzić, że to oni zostaną wybrani. No i co najważniejsze, RedKit będzie przetestowany na pewno lepiej, niż przez osoby z brakiem doświadczenia w tych sprawach. ;)
 
Vojtasass said:
A kto powiedział, że pozostałe błędy są winą testerów? Przecież oni ich nie usuwają, a jedynie zgłaszają. :p

A czy (i kiedy) ja mówię, że testerzy mają owe błędy USUNĄĆ .
 
IwaN said:
A czy (i kiedy) ja mówię, że testerzy mają owe błędy USUNĄĆ .
Chodziło mi raczej o to, że zasugerowałeś, że to testerzy odpowiadają za to, że błędy w kolejnych wersjach pozostają. A to przecież nie musi być prawda, bo nie wiemy, kto jest za to odpowiedzialny. Piszę to w obronie grupy, która, gdy zbliża się premiera, praktycznie nie sypia. Szczerze? Myślę, że większość błędów (np. w W2) jest od dawna znanych i zapisanych w bazie - to, że nie zostają usunięte wynika z zaniechań pozostałych pionów. :>
 
Top Bottom