Wiedźmin 2 nagrodzony na Golden Trailer Awards

+
Zastanawiam się jakie jeszcze nagrody można "wycisnąć" z Wieśka
...
 
Intra w W1 jak i w W2 są świetne a więc nagrody nie dziwią , może zastanówcie się nad filmami animowanymi Wieśka sukces gwarantowany ... Gratulacje.
 
może zastanówcie się nad filmami animowanymi Wieśka sukces gwarantowany ...
Ten pod tytułem "52 and a half" zrobiony na silniku gry jest zacny szkoda, że taki krótki.
 
konki93 said:
Intra w W1 jak i w W2 są świetne a więc nagrody nie dziwią , może zastanówcie się nad filmami animowanymi Wieśka sukces gwarantowany ... Gratulacje.
Ja bym oddał wszystko za serial o Wiedźminie, bo "to" co kiedyś leciało na dwójce to było poniżej krytyki. Dla przypomnienia walka Geralta ze Strzygą....


albo to: spotkanie ze "smokiem" - zaiste realistyczny
 
Wiedźmin teraz sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Dobre, że CDPR tego nie wykorzystuje tak, jak robią to inni i nie sprzedaje byle czego pod tytułem "Wiedźmin".
Film, kreskówka, animacja... Byłoby fajnie. Tylko czy to nadal leży w zasięgu CDPR? Pamiętajmy, że oni robią gry a teraz jest WIEEELKI projekt CyberPunka.
 
GwynCerbin said:
Film, kreskówka, animacja... Byłoby fajnie. Tylko czy to nadal leży w zasięgu CDPR? Pamiętajmy, że oni robią gry a teraz jest WIEEELKI projekt CyberPunka.

Kto tu mówi o CDPR? Przecież chodzi o samą fabułę, więc jakby się Sapkowski dogadał z jakimś znanym i cenionym reżyserem to w połączeniu z dzisiejszą techniką itp itd. powstało by niezłe cacuszko. Gwarantuje, że kasa by się zwróciła
.
 
Vandergrrift zgadzam się przydałby się wielka ekranizacja Wieśka. Hit który wszedł by na wielkie ekrany na pewno bił by rekordy popularności ale musiał by być zrobiony przez kogoś z USA. Miejmy nadzieje że się doczekamy.
 
wikktor2 said:
Albo serial zrobiony przez HBO... na poziomie Game of Thrones :D
To by było zbyt piękne.

I właśnie swoim postem narobiłeś mi wielkiego smaka i teraz fantazjuję o tym, jakby wyglądał serial o wiedźminie zrealizowany przez HBO... fap fap fap :D
 
DaroeSKaZetGie said:
I właśnie swoim postem narobiłeś mi wielkiego smaka i teraz fantazjuję o tym, jakby wyglądał serial o wiedźminie zrealizowany przez HBO... fap fap fap :D

To byłoby coś, co tygryski lubią najbardziej xD
Tylko, czy książek by starczyło?
 
Vandergrrift said:
Podobno kolejna jest w fazie tworzenia

Ale wieść niesie, że Geralt nie będzie jej głównym bohaterem. A serial HBO, to by był hicior! Materiału spokojnie by wystarczyło na 1/2 sezony. Później mogliby się zabrać za fabułę gier. Albo od początku pójść ścieżką jaką obrali REDzi: całkowicie ominąć materiał z powieści i opowiedzieć to co wydarzyło się przed Ostatnim życzeniem. Wyobraźcie sobie serial, albo trylogię filmową których akcja osadzona jest w czasach, gdy wiedźminów po świcie grasowało wielu...z kulminacją podczas bitwy w Kaer Morhen. Albo jeszcze wcześniej, za czasów pojawienia się pierwszych wiedźminów. Ech...działoby się.
 
Zaglądnąłem na stronę Golden Trailer Awards i przy zwycięzcy kategorii Best Video Game Trailer jest
Winner:
The Witcher 2: Assassins of Kings, Atari, Platige Image

Ani słowa o REDach

za to jest Atari, nie wiem czy dobrze kojarzę ale Redzi wzięli z nimi "rozwód"...

Mawet jeśli Atari miało swój wkład to o CDProjekt też należało by tam wspomieć.
 
wthr said:
Zaglądnąłem na stronę Golden Trailer Awards i przy zwycięzcy kategorii Best Video Game Trailer jest
Winner:
The Witcher 2: Assassins of Kings, Atari, Platige Image

Ani słowa o REDach

za to jest Atari, nie wiem czy dobrze kojarzę ale Redzi wzięli z nimi "rozwód"...

Mawet jeśli Atari miało swój wkład to o CDProjekt też należało by tam wspomieć.

Wydawcą W2 EE na xBOX360 w Ameryce Północnej jest Warner Bros. Interactive Entertainment więc co tam robi Atari?
Ot zagadka, którą tylko REDzi mogą rozwiązać.
 
Top Bottom