Aktualizacja 2.01

+
Nadal nie da się jechać na jednym kole na motocyklu, ani robić na nim salta w przód i tył. :(
Fajnie jakbyście to dodali.
 
Po aktualizacji 2.01 poznikały mi legendarne bronie i otrzymałem osiągnięcia których nie zrobiłem Nie rozpocząłem nawet misji z nimi powiązanymi Zaginęły mi moje wszczepy itd oddajcie mi Redzi Poza tym gra zamiast aktualizować się do pacha 2.01 Zaczęła stalować się na nowo na XBOX X Dziwna sprawa brak słów
 
  • Naprawiono błąd, który powodował, że interfejs mógł pokazywać dane wejściowe z kontrolera podczas gry na klawiaturze i myszy.
Oj jak mnie to wnerwiało, ponownie uruchom grę i sprawdź ponownie. Mam nadzieję że błąd trwale naprawiony.
Post automatically merged:

Coś się zepsuło w menu Wszczepów -> Ramiona. Przed 2.01 miałem wszystkie pokazane na screenach wszczepy złotej V generacji.
Teraz złota pozostała tylko Elektryczna wyrzutnia rakiet, a Ogniste pięści goryla, trująca monostruna i ostrza modliszkowe są szarej I generacji. Do tego Monostruna straciła opis pod głównymi paskami statystyk.
Proszę o oddanie mi moich wszczepów, które kupiłem u ripperdoca w generacji V złotej za kupę szmalu - oddajcie moje wszczepy!!!
View attachment 11367436
View attachment 11367439
View attachment 11367442
View attachment 11367448
Mam dokładnie ten sam problem, zdegradowali mi ostrza modliszki z gen. V+ do I xD
 
po aktualizacji zaliczyło mi prawie wszystki osiągnięcia np za zaliczenie głównego wątku fabularnego choć jeszcze nie skończyłem gry.i nadal nie otrzymałem bonusowego auta za zakup przed premierą dodatku
 
A co z błędem, który powoduje, że skóra postaci przy konkretnym oświetleniu świeci się jakby była pochromowana?
Używam ustawień maksymalnych plus Ray Tracing Ultra i strasznie mnie to wybija z immersji, np. Oglądam zakończenie gdzie Johnny wyjeżdża z Night City i nagle skóra mu się świeci jakby był zrobiony z folii :l
 
A co z błędem, który powoduje, że skóra postaci przy konkretnym oświetleniu świeci się jakby była pochromowana?
Używam ustawień maksymalnych plus Ray Tracing Ultra i strasznie mnie to wybija z immersji, np. Oglądam zakończenie gdzie Johnny wyjeżdża z Night City i nagle skóra mu się świeci jakby był zrobiony z folii :l
Wyłącz RR, bo to on powoduje ten problem.
 
po aktualizacji zaliczyło mi prawie wszystki osiągnięcia np za zaliczenie głównego wątku fabularnego choć jeszcze nie skończyłem gry.i nadal nie otrzymałem bonusowego auta za zakup przed premierą dodatku

Mi po aktualizacji zaliczyło te dziewięć osiągnięć, w tym sześć rzadkich, których nigdy wcześniej nie wbiłem:
Wg GOG:
Let Johny Silverhand keep your body.
Leave Night City with the Aldecaldos.
Complete all gigs and NCPD Scanner Hustles in City Center.
Collect all items that once belonged to Johny Silverhand.
Complete Kerry Eurodyne's storyline.
While Berserk Cyberware is active, perform a Superhero Landing to kill or incapacitate 2 enemies.
Complete all gigs and NCPD Scanner Hustles in Santo Domingo.
Complete all gigs and NCPD Scanner Hustles in Watson
After reviving with Second Heart, kill or incapacitate the enemy who killed you within 5 seconds.

A bonusowe auto znalazłem dostępne po prostu na liście wszystkich pojazdów do wyboru, nie towarzyszyła temu żadna informacja, dodało się z automatu i bez rozgłosu. Co nie zmienia faktu, że na stacjach paliwowych w opcji zakupu pojazdu to bonusowe nadal ma status "do odblokowania po wykonaniu więcej misji kurierskich).
 
Szkoda że do dziś nie zorientowali się i nie poprawili na konsolach ps5 i Xbox series że z broni typu power nie wypadają łuski, jak to jest pokazane nawet na animacji, w drzewku umiejętności, że łuski się sypią jak wióry kiedy strzelasz, tylko jakieś czasami iskry lecą z broni, rani mnie to strasznie bo feeling strzelania jest bardzo fajny w grze a wylot łusek nadaje temu więcej realizmu , a napewno bardziej satysfakcjonujący jest, na PS4 jak grałem wcześniej to wypadanie łusek było, dlatego to dla mnie jest niedorzeczne, więc fajnie jak by to poprawili deweloperzy ten mankament, bo to jest na razie mój największy problem z tą grą
 
Last edited:
Teraz zauważyłem że zginęły mi legendarne wszczepy(modliszka,monostruna)
Zniknęły, czy masz nałożoną pierwszą generację tych wszczepów? U mnie tak było i wszczep automatycznie zmienił się na legendarny po zdobyciu kolejnego poziomu. Zakładam, że ma to związek z poprawkami balansu i w momencie, w którym „pojemność” mojej V na wszczepy sięgnęła właściwej wartości, wszystko wróciło do normy. Clou to nie ściągać z rąk tych wszczepów.
 
U mnie po jakimś czasie, te wszczepy zmienione z generacji V na I, albo zmieniły się automatycznie na generację III jasnoniebieską-Modliszki, albo generację IV ciemnoniebieską-Monostruna, a Pięści goryla wróciły do złotej generacji V.
Choć nie wiem czy to nadal jest złoty kolor, bo mam wrażenie, że 2.01 dodał jakiś nowy kolor rozróżniający generacje V bez plusa od tych z plusem.

PS. CDP - nadal czekam na przywrócenie Monostruny i Modliszek do generacji V.
2023-10-06_2148_1.png
 
Czy możecie dodać opcję schowania ikon skradania i telefonu?
Telefon znika gdy się odznaczy w opcjach, ale wraca po tym jak go użyjesz.
A co do ikony skradania? Nie wiem po co ona w ogóle jest w grze, niczemu nie służy i tylko wkurza niepotrzebnie.
 
Last edited:
photomode_06102023_135535.png


El Capitano się zduplikowano xD
Wskoczyła jakaś nowa misja z L Capitanem. Spotykamy się z nim w miejscu, na wzgórzu. Normalnie tam, gdzie zawsze jego postać stoi i można z nim pogadać o okolicy, itp.

No to teraz w tej nowej misji jest dwóch xD Ten co sobie tam stoi zawsze (po lewej). I ten "nowy", na potrzeby nowej misji (po prawej). Najpierw stoi przy drodze, później sobie przechodzi pod ten murek. Auta jego też są dwa

Obrazki musiałem dociąć, bo były za duże do wrzucenia. Na drugim foto się nawet Johnny załapał xD
photomode_06102023_135324.png
 
Zniknęły, czy masz nałożoną pierwszą generację tych wszczepów? U mnie tak było i wszczep automatycznie zmienił się na legendarny po zdobyciu kolejnego poziomu. Zakładam, że ma to związek z poprawkami balansu i w momencie, w którym „pojemność” mojej V na wszczepy sięgnęła właściwej wartości, wszystko wróciło do normy. Clou to nie ściągać z rąk tych wszczepów.
U mnie po wbiciu lvlu ostrza z generacji I zmieniły się w generacje II. Co jest bardzo zastanawiające bo nie mam osiągniętego limitu wszczepów (nawet blisko nie jest) mogę je ulepszyć u rippera czy kupić nowe z generacji V (ponownie). Jest to trochę nie fair bo już raz wydałam na to hajs i komponenty xD ODDAJCIE MOJE MODLISZKI
 
  • Naprawiono błąd, który powodował, że niektóre bronie ikoniczne nie pojawiały się na ścianie skrytki w mieszkaniu V.
U mnie dalej to nie działa - na ścianie w skrytce nie widać broni, które wytworzyłem ze schematów zdobytych w czasie zwalczania przestępczości zorganizowanej. Dotyczy to zarówno broni wytworzonych przed jak i po aktualizacji 2.01.
 
Zniknęły, czy masz nałożoną pierwszą generację tych wszczepów? U mnie tak było i wszczep automatycznie zmienił się na legendarny po zdobyciu kolejnego poziomu. Zakładam, że ma to związek z poprawkami balansu i w momencie, w którym „pojemność” mojej V na wszczepy sięgnęła właściwej wartości, wszystko wróciło do normy. Clou to nie ściągać z rąk tych wszczepów.
Mi monstrune czy jak to się nazywa zmieniło jak mówisz z Legendarnego na 1 generację
 
Niestety po aktualizacji 2.01 na Xbox series x dalej nie mam auta za zakup przedpremierowy, a w misji Na Czarna Godzine cały czas mam zamknięty klub Riot i nie mogę kontynuować zadania :(
 
Po aktualizacji do wersji 2.01 na XSS nadal nie otrzymałem bonusowego samochodu za złożony wcześniej preorder. Ta aktualizacja nadal tego nie poprawiła.
 
Last edited:
Top Bottom