Serkowy FIX do postów

+
Co ciekawe, twój fix czyści również powiadomienia o zaproszeniu do znajomych, ale tylko do chwili odżwieżenia lub zmiany strony, bo po tym wracają.

Ed
Są powiadomienia o pw, ale nie wiem, czy je czyści. Zapewne tak. Tylko czy je przywraca? Są też powiadomienia o acziwkach.
 
Last edited:
Co ciekawe, twój fix czyści również powiadomienia o zaproszeniu do znajomych, ale tylko do chwili odżwieżenia lub zmiany strony, bo po tym wracają.
Skrypt czyści powiadomienia o wzmiankach, cytatach i podziękowaniach/REDpointach. Po czym ładuje wygląd przycisku sprzed jakichkolwiek powiadomień. A to, że są powiadomienia o zaproszeniach do znajomych to mi do głowy nie przyszło xD Ale myślę, że akurat tych powiadomień lepiej nie usuwać. A w takim wypadku musiałbym wrzucić poprawkę do działania tego czyszczenia powiadomień. Czyli by wyglądało to tak: jest wśród powiadomień coś o znajomych, to czyszczenie zostawiałoby tylko powiadomienia o zaproszeniach do znajomych, a jeśli nie ma powiadomień o zaproszeniach, to czyści all.

I jeszcze chyba są powiadomienia o wiadomościach pw, nie? xD To też trzeba je zostawić w spokoju. Tak samo jak powiadomienia o aczikach.
 
Last edited:
Pytanie mam do czyszczenia powiadomień.

Czy ma czyścić WSZYSTKIE powiadomienia (pw, podziękowania, wzmianki, cytaty, acziki, zaproszenia do znajomych, ...)? Czy ma czyścić tylko te mniej ważne powiadomienia? A jak tylko mniej ważne, to które to powinny być? :p

Ewentualnie zrobię inaczej, i przy każdym typie powiadomienia dodam button usuwający powiadomienie danego typu, a usunę aktualny przycisk, który kasuje wszystkie "mniej ważne" powiadomienia. Da to wybór co ma zostać, a co usunąć, ale wtedy będzie więcej klikania.
 
Może i rabotajet ale nie tak, jak by się chciało. Dzięki serkowemu fixowi jest możliwość personalizacji, taka wtyczka. Ja się od początku tego forum nie mogłem doprosić o dwa ficzery, a on to zrobił, za co wielkie dzięki.
Ja bym zostawił tak jak jest. To jest opcja do wykorzystania, gdy wiesz, co usuwasz. Ewentualnie jakieś potwierdzenie działania, dla roztargnionych.

Ed
Wydaje mi się, że ikona do zaznaczania spojlera nie działa.
I jeszcze pytanie, czy jest możliwość wyboru dokonywanych przez fix zmian, czy też jest to transakcja wszystko albo nic?
 
Last edited:
Wydaje mi się, że ikona do zaznaczania spojlera nie działa.
Gdzie nie nie działa?

I jeszcze pytanie, czy jest możliwość wyboru dokonywanych przez fix zmian, czy też jest to transakcja wszystko albo nic?
Aktualnie wszystko albo nic :p


Co do czyszczenia powiadomień. Zostanę przy wersji z jednym przyciskiem czyszczącym te najmniej potrzebne powiadomienia. Po czyszczeniu zostaną powiadomienia o pw, czy zaproszeniach do znajomych. Zmienię tylko wygląd i położenie przycisku.
 
Dasz radę podmienić logo u góry strony? Przyzwyczaiłem się do metalowego.
 
Gdzie nie nie działa?
U mnie nie działa. Zaznaczam tekst, klikam ikonę z eską i nic się nie dzieje. Wyłączyłem wszystkie (oprócz greasemonkey) dodatki nawet z tej okazji, ale nie pomogło. Nic to, przeboleję.

Ed
Firefox 24.5 wersja ESR. Tryb edycji zaawansowany. Ale to nie działa nawet przy pisaniu posta, nie tylko w edycji.
 
Last edited:
Top Bottom