E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Czy ktoś tu kiedyś widział w naturze czarne włosy w blasku zachodzącego słońca?
Tak pytam...

I w ogóle jakie elaboraty po 2 sekundach pod konkretnym kątem, normalnie koneserzy ;P
 
Kolekcjonerka zamówiona, po obejrzeniu trailera do teraz poszukuję mojej szczęki, może ktoś widział? ;) Do żadnej rzeczy się nie mogę doczepić, zarówno Triss jak i Yennefer wyglądają wspaniale, grafika nie pozostawia nic do życzenia, a animacje wydają się płynne i dopracowane :)
 
Twarz Geralta i Yen mi się nie podoba serdecznie, ale do Geralta się mogę przyzwyczaić. Wąskie usta Yen się nieco poszerzyły, włosy pobrązowiały, twarz zwoskowiała. Ale to tylko moje skromne zdanie. Pochodnia, bitch please. Wygląd Lamberta, no kurde. Wygląda na to, że postaci są zdowngradowane względem otoczenia, trochę nie współgra mi np. Emhyr z otoczeniem. Konferencja zasiała ziarno niepewności w moim sercu, i jeszcze ta cena kolekcjonerki(oczywiście zamówiłem :D). Naprawdę uważacie że Yen jest ładna? No dobra ładna jest, ale czy charakterystyczna? No ale chociaż ma jak w książce smukły długawy nos, o oczach się nie wypowiem, bo nie widać dobrze. Ja bym był za zmianą, Geralta jeszcze przeboleję i jego brązowobiałą brodę.
 
Dla mnie wszystko rewelacyjne.
Yen jest świetna.
Emyhr mistrzostwo
Wiedźmini bardzo mi się podobają i cieszę się, że będzie z nami Letho. Być może decyzje z W2 jednak będą miały znaczenie na W3
Ciri - włosy coś mi nie pasują ale jest zrobiona pzepięknie.Intryguje mnie wieża do której zmierza. Tor Zirael? Abo po postu szukam czegoś na siłę :D
Ciekawi mnie również kim jest ten kruk na końcu. Czyżby Yen zyskała umiejętności polimorfii?
Ogólnie to nie mogę oderwać oczu od trailera. Coś wspaniałego.
 
Może to Filippa?

A i z jeszcze niepodobających mi się rzeczy, Jaskier, nie z wąsów nawet, ale ogólnie z wyglądu, w W2 wyglądał świetnie. Dla mnie grafika trochę zbyt przypomina Assassina IV, a nie Wiedźmina 2.

A poza tymi wymienionymi rzeczami, animacje, mechaniki, aranżacja, wszystko super :)
 
Last edited:
Choć się niespodziewaniem, to tradycji stało się zadość i forum padło.
Teraz tylko czekać, aż padną w dniu premiery, gdy trzeba będzie pobrać plik aktywacyjny grę :D
Ale dość narzekania :) Yen jest wprost zabójcza, a Cirii no cóż człowiek dalej ją sobie wyobraża jak smarkule, a latka lecą nieubłaganie.
 
Wydaje mi się czy Emhyr mówi o przejęciu tronu przez Ciri (mówiąc "I shall give her what she deserves")
 
Dziwnie to wygląda. Miejscami ładnie, a czasami słabo. I mimika, która podobno miała być znacznie ulepszona, dalej leży i prosi o dobicie, co widać na przykładzie Emhyra. Tak jak i jutubowa jakość, ale ściągam już wersje z gamersyde.com, więc za minutę zobaczę to co powinienem i cośtam może skrobnę. Chwilowo zarówno Yennefer jak i Ciri mnie nie przekonują.

Zalecam ściągnięcie wersji bez kompresji. 630 mega. Różnica w jakości powinna być zauważalna dla każdego.
 
Last edited:
niestety pierwszy raz nie jestem zadowolony z polskiej wersji... Kto jest narratorem?? "Już dziś w jedynce"?? I cesarz, no po Angielsku mistrzostwo.
 

Guest 3669645

Guest
Forum w końcu coś działa

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom